Мы работаем и проводим установки GPS трекеров!
График работы: c 09:00 до 18:00
20% от заказов перечисляем на помощь ЗСУ


Контроль транспорту за допомогою «GPSM» - правильний вибір

За останній час за допомогою інноваційних технологій стало можливо значно спростити діяльність багатьох компаній у всіх галузях . Не виключенням стали транспортні компанії, для яких засобом оптимізації стало засіб контролю транспорту. У сучасному світі «GPSM» вважається однією з найбільш ефективних систем управління транспортом, а співвідношення ціни і якості цього засоби контролю автотранспорту завжди схиляє до виборі на свою користь.

Навіщо потрібний контроль автотранспорту

Контроль транспорту необхідний для відстеження пересувань автотранспорту та техніки, в який входить, як безпосередньо контроль автомобілів, так і водіїв машин. Окрім іншого, контроль транспорту дозволяє повністю відслідковувати телеметричні дані автотранспорту.

«GPSM» дозволяє здійснювати контроль:

  • Витрат палива
  • Загальних технічного стану транспорту
  • Слідкування і управління транспорту
  • Водіїв

Таким чином, оптимізуючи всі процеси, пов'язані з машинами, за допомогою системи контролю витрат палива, Ви зможете значно заощадити час і гроші своєї компанії.

Абсолютний контроль витрати палива - економія в дії

Контроль витрат палива - унікальна можливість почати економити гроші своєї компанії прямо зараз. Адже далеко не секрет, що деякі водії, знаючи, що контроль витрати палива не проводиться, можуть використовувати автотранспорт в особистих цілях або для додаткового стороннього заробітку.

Контроль витрат палива допоможе Вам усунути цю проблему. Щоб уникнути подібних порушень і здійснюється спостереження за автотранспортом, а зокрема контроль водіїв. Незважаючи на порівняно невеликий масштаб матеріального шкоди засоби контролю витрат палива «GPSM», встановлені на транспорт, дозволять відчути вагомість контролю автотранспорту на ділі.

Зустрічайте: система контролю вираховування витрат палива «GPSM»!

Практично відразу ж після своєї появи на світовому ринку засіб управління транспортом «GPSM» отримала величезну популярність. Усе закономірно: «GPSM» - це, крім іншого, система розрахунку та контролю витрат палива.

На сьогоднішній день керування транспортом - досить затребувана послуга, так як система контролю за експлуатацією дозволяє значно скоротити витрати компанії. Якщо порівнювати систему контролю витрат палива «GPSM з більш застарілими аналогами або зовсім відсутністю оної в процесі роботи транспортної компанії, то стає очевидно:

  • Управління транспортом - ефективний інструмент оптимізації робочого часу диспетчерів.
  • Система контролю витрат палива - це гарантія використання транспорту тільки в службових цілях, як наслідок - контроль водіїв.
  • Контроль транспорту допомагає в навігації і маршрутизації транспорту.

Як видно, управління транспортом за допомогою GPSM здатне спростити робочі процеси і підвищити ефективність бізнесу в цілому.

Слідкування за автотранспортом - «GPSM» оптимальний контроль автомобілів

Здійснюючи спостереження за автотранспортом за допомогою GPSM, Ви будете отримувати величезну кількість інформації: система автоматичного формування різноманітних звітів дозволить контролювати всі головні показники, а стеження за автотранспортом, зміни маршрутів в режимі онлайн посприяють заощадити час у дорозі.

Таким чином, система здійснює контроль транспорту (контроль автомобілів) дозволяє побачити будь-які зміни маршрутів, які будуть зафіксовані в пам'яті пристрою, а також виведе цю інформація на термінал диспечера. Ви завжди зможете тримати двосторонній зв'язок «транспорт-термінал», контроль автотранспорту включає в себе і цю опцію.


Управління транспортом на відстані - це зручно!

Як ефективно здійснювати контроль автотранспорту на відстані? GPSM допоможе Вам, моментальне відображення поточного стану дозволить повністю контролювати транспорт. Контроль водіїв здійснюється спеціальним модулем програми, який елементарно зчитується зі спеціальною «шини» на встановленому на машину трекері. Основна ж функція - контроль витрат палива, допоможе уникнути непорозумінь з персоналом.