GPS моніторинг вантажного транспорту Renault Magnum
Техніка: Вантажний автомобіль Renault Magnum
Задача: Контролювати онлайн розташування техніки, шлях руху, пробіг, простої на холостому ходу, зупинки, перевищення швидкості, відстеження витрати палива, витрата палива на холостому ходу, рівень палива на початку і кінці зміни, заправка та сливи.
Тарифний план: "Pro версія" (включає безлімітний SIM-карту, історія зберігається 365 днів на сервері).
Сервісний центр GPSM: м.Київ, проспект Академіка Корольова, 13б
Для запису на установку звертайтеся за номером: +38 (097) 696 84 07 (Viber, Telegram)
Обладнання:
- GPS трекер (відстежує місце розташування техніки, швидкість, число стоянок, зупинок, пробіг, зберігає маршрути і історію пересувань транспорту)
- Цифрового датчика рівня палива Pro Sensor (високоточний датчик вимірює об'єм і рівень палива в баках транспортних засобів).
Комплект системы 5500 грн под ключ
Процес установки:
Шаг 1 - Установка GPS трекера. В кабину автокрана производится скрытная установка GPS трекера c выносными GPS и GSM антеннами, таким образом, чтобы устройство было сложно найти.
Шаг 2 - Установка датчика уровня топлива. В геометрическом центре топливного бака устанавливается высокоточный датчик уровня топлива Pro Sensor. ДУТ подключается к GPS трекеру, который передаёт данные о топливе в режиме реального времени. Фиксируется сливы топлива как во время остановки, так и во время движения.
Датчик рівня палива Pro Sensor
Крок 3. Калібрування ДУТ. Процедура калібрування датчика рівня палива після обрізки під висоту бака, коли датчик необхідно "навчити": повністю занурити в паливо і натиснути кнопку "Калібрувати повний", після чого витягти з палива та натиснути кнопку "Калібрувати порожній".
Крок 4. Тарування бака. Це порційний протоку бака паливом від порожнього до повного. Головне завдання тарировки - задати кожному значенню датчика відповідний обсяг палива. Для тарировки ми використовуємо сучасне обладнання з похибкою до 0,005%. Обсяг порції палива вибирається індивідуально для кожного бака в залежності від його форми і характеру перегородок.
Після монтажних робіт, клієнту надається логін і пароль для входу в особистий кабінет системи моніторингу GPSM.
Програмне забезпечення GPS моніторингу
Local GPSM - це сучасний інструмент GPS моніторингу транспорту і персоналу, призначений для відстеження місця розташування об'єктів, а також контролю їх параметрів і стану. Сервер моніторингу зберігає історію переміщення об'єктів і стан їх параметрів протягом 365 днів. Включає в себе WEB-інтерфейс і мобільні додатки Android і IOS. Вартість абонентської плати згідно тарифів на цій сторінці.
Основні функції:
- відстеження місцеположення транспорту в реальному часі
- моніторинг швидкості руху
- маршрути і траєкторії пересувань
- пробіг
- інформація про включення / вимикання запалювання;
- контроль мотогодин
- контроль витрати палива
- відстеження зливів або недоливів палива;
- контроль заправок з місцем розташування і часом
- поточний рівень палива в баку
- звіти по поїздкам, зупинок, простоїв;
- оповіщення про ДТП, викрадення, буксирування, глушіння GPS / GSM сигналу
- експорт звітів в різні формати Word, Excel інтеграція з 1С
Об'єкт на карті в реальному часі
На вкладці «Моніторинг» представлені основні функції GPS моніторингу. Тут можна спостерігати за переміщенням об'єкта на карті, адреса знаходження ТЗ в реальному часі, а також кількість палива в баку.
Web-інтерфейс Local GPSM
Мобільний додаток GPSM для iOS та Android
Мобільний додаток Local GPSM надає можливість стеження за транспортом в реальному часі, показує інформацію з датчиків палива (кількість палива в баку, витрата, заправки, сливи), відображає дані про пробіг, поїздках, маршрутах, стоянках. Відправляє повідомлення про події на смартфон. Створення звітів в PDF.
Мобільний додаток Local GPSM
Найпопулярніші звіти:
1. Побудова треку - траєкторія об'єкта на карті. Трек будується по точках і з'єднується відрізками в єдину лінію. На трек можуть бути нанесені маркери, які позначають місця, де відбувалися парковки, заправки та інші події.
Трек по поїздкам:
Трек по швидкості руху:
Трек одним кольором:
2. Звіт по поїздкам. У звіті «Поїздки» дані формуються із зазначенням часу і місця початку поїздки, часу і адреси кінцевого положення. Фіксуються дані про тривалість поїздки, пробігу, середньої швидкості, максимальної швидкості.
Загальна статистика:
Звіт по кількості поїздок:
3. Звіт по зупинкам. Звіт по зупинкам відрізняється від стоянок транспортного засобу тим, що в цю таблицю виноситься інформація про простоях, тривалість яких становила менше 5 хвилин. Все простої транспортного засобу з тривалістю більше 5 хвилин вважаються «стоянку» і формуються в таблиці «Стоянки».
4. Звіт по стоянках. Звіт по стоянках формується інтуїтивно зрозумілим принципом: таблиця «Стоянки» містить в собі дані про початок стоянки, тривалості простою, часу закінчення простою, також фіксуються дані про місцезнаходження стоянки - вказується адреса.
5. Звіт по заправках. Даний звіт дозволяє дізнатися, де і коли була проведена заправка об'єкта.
6. Звіт по витраті палива. Звіт по витраті палива формується виходячи з норм витрати палива і розраховується виходячи з даних кілометражу. Також, формується звіт за даними високоточного датчика рівня палива, штатного датчика, витратоміра палива або інших вимірювальних приладів.
Комментарии
Спасибо!
Ваш комментарий отправлен
Будьте первым, кто оставит здесь комментарий!