Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Що таке геозона?


Геозона - це віртуальний обмежену ділянку географічної області, встановлений для пристрою віддалено визначає положення об'єкта - GPS трекера. У тому випадку, коли об'єкт залишає зазначену зону, пристроєм відправляється сигнал-повідомлення. Повідомлення може бути у вигляді повідомлення містить інформацію про точні координати трекера. Це повідомлення може бути відправлено на мобільний телефон або обліковий запис електронної пошти.


Форми геозон можуть бути довільними (в залежності від виробника GPS трекера і програмного забезпечення): круглими - в цьому випадку геозон (або географічну зону) визначає безліч географічних точок з GPS координатами розташованими в географічній області із заданим центром (задається користувачем) і мають форму кола радіусом (R) (радіус кола так само задає користувач); квадратними - в цьому випадку зазначена користувачем точка буде знаходиться на перетині діагоналей квадрата зі стороною 2R; прямокутними, довільної форми - точка центру зони, як і кордони, вибирається самим користувачем по карті. Круглі і квадратні геозон можуть бути задані за допомогою відправленої на пристрій SMS команди, інші задаються, як правило, за допомогою спеціального програмного забезпечення - як встановлюється на комп'ютер користувача, так і у вигляді веб-сервісу - на якому користувач, отримавши обліковий запис, може проводити віддалене спостереження за об'єктом, з заздалегідь встановленим пристроєм відстеження. Приклад такого сервісу www.live.gpsm.com.ua.

Установка геозон може бути використана для спостереження за дітьми, якщо дитина покине встановлену батьками зону, GPS трекер - вишле оповіщення на вказаний телефонний номер або адресу електронної пошти. Створення геозон - один з головних прикладів застосування телематичних систем - тобто систем супутникового моніторингу транспорту, спостереження і стеження. Спеціально розроблені для цього пристрою і програмне забезпечення дозволяє користувачеві дуже просто встановити геозон навколишні: місця роботи, місця для службового персоналу / покупців, охоронювані зони, стоянки автомобілів і ін. При перетині кордонів таких геозон автомобілем, на якому встановлена ​​система GPS стеження і моніторингу, тобто встановлено GPS трекер, диспетчеру, господареві або водієві автомобіля буде відправлено повідомлення у вигляді SMS на мобільний телефон або у вигляді листа (електронного повідомлення) на e-mail. В особливих випадках користувач може налаштувати цю функцію так, що при покиданні автомобілем геозон у нього буде спрацьовувати блокування двигуна.