Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Розрахунок повернення інвестицій

Десятирічний досвід показав, що система GPSM
щорічно економить десятки тисяч гривень своїм власникам
шт.
Інвестиції Економія палива, витрат утримання техніки на місяць Повернення інвестицій Прибуток за рік
Інвестиції
на од. техніки
6940 грн
включає річне обслуговування системи
3660 грн 2 місяці 36980 грн
Інвестиції
в 10 од. техніки
69400грн
включає річне обслуговування системи
36600 грн 362860 грн
Кожен автопарк унікальний. Представлений розрахунок зроблений для "середньостатистичного"                                автопарку. Для більш точного розрахунку скористайтеся, будь ласка, формою наведеної нижче.

Завантаженість техніки

км
Робота двигуна вхолосту. скорочення часу                                холостий роботи двигуна - найпростіший спосіб економії.
скорочення на
хвилин щодня.

Перевищення швидкості. Перевищення швидкісного режиму призводить                                до 20% збільшення витрати палива.

Економія від впровадження системи 1610 грн в місяць на кожному автомобілі.

гр/л
л/100 км
літрів
Зниження пробігу. Опитування користувачів системи GPSM в2023показав, що в середньому реальний і ефективний пробіг техніки знижується на 10-15%, завдяки більш ефективному використанню техніки.
Зниження пробігу на
%

Економія 12 грн в місяць на кожному автомобілі

Завантаження водіїв

грн на годину.
"Ліві рейси". Згідно опитування наших клієнтів за р. більше 80% водіїв регулярно здійснюють "ліві" поїздки за рахунок компанії в робочий час. Якщо щомісячні витрати на                                утримання водія, паливо і обслуговування автомобіля складають грн на кожну одиницю техніки, запобігання лівих поїздок на вихідних призведе до щомісячної економії 3200 грн.
грн

Економія 12 грн в місяць з кожного водія.


Продуктивність. Запізнення на роботу, тривалі обіди, покидання роботи                                в робочий час - проблеми які забирають життєві сили у бізнесу. Використовувати робочу силу більш ефективно допоможе система GPSM.
хвилин

Економія 12 грн в місяць на кожному водієві


Сумарний ефект від контролю тривалої роботи на                                  холостому ходу, контролю перевищення швидкості, зниження пробігу,                                  виключення лівих рейсів, збільшення продуктивності                                  роботи водіїв:

Економія 12 грн в місяць на кожному водієві