Мы работаем и проводим установки GPS трекеров!
График работы: c 09:00 до 18:00
20% от заказов перечисляем на помощь ЗСУ


Моніторинг транспорту - оптимізація пересування

Впровадження системи моніторингу - найважливіший крок. Системи моніторингу за допомогою супутникового спостереження міцно увійшли в діяльність компаній, на сьогоднішній день практично ні одна сучасна компанія, пов'язана з транспортними засобами, не обійдеться без моніторингу транспорту. В умовах жорсткої конкуренції транспортні компанії змушені шукати шляхи максимальної оптимізації перевезень, що стає можливим за допомогою системи моніторингу автотранспорту «GPSM».

У чому переваги супутникового моніторингу «GPSM»? Все досить просто:

 • Системи моніторингу дозволять з абсолютною точністю відслідковувати місце розташування будь-якої кількості автомашин
 • Моніторинг автотранспорту здійснюється в режимі онлайн, що дає можливість коректування маршруту
 • Супутниковий моніторинг поставляється в пакеті послуг з супутниковою сигналізацією

Якщо під час відкриття нової транспортної компанії подбати й оснастити автомашини системою моніторингу з самого початку, то Ви зможете оптимізувати процеси і забезпечити контроль транспорта, використовуючи супутниковий моніторинг, що дозволить істотно заощадити гроші Вашої компанії.

Моніторинг автотранспорту - панацея для логістичних компаній

Багато компаній, що пропонують вантажоперевезення в міжміських і міжнародних масштабах, «гублять» прибуток без використання супутникового моніторингу. Посудіть самі, така система моніторингу транспорту, встановлена на весь транспорт автопарку, дозволить контролювати:

 • Місцезнаходження автотранспорту в будь-якому куточку земної кулі
 • Системи використання палива, масла та інші телеметричні дані
 • Суворе дотримання маршруту транспорту

За допомогою моніторингу автотранспорту Ви зможете:

 • Міняти маршрути безпосередньо з офісного терміналу супутникової системи у випадках, якщо це буде потрібно
 • Редагувати шляхи об'їздів, у разі пробок, аварій та інших ускладнень використовуючи трекер системи моніторингу «GPSM»
 • Контролювати та відстежувати час роботи водіїв транспорту

Завдяки супутниковому моніторингу Ви будете впевнені, що Ваші водії сумлінно трудяться, а не підробляють «на стороні». Додайте до всіх достоїнств системи можливість змінювати налаштування навігації автотранспорту, і Ви отримаєте «GPSM» - одну з найкращих на сьогоднішній день систем моніторингу. Вартість системи також може порадувати багато компаній, з «GPSM» супутниковий моніторинг буде недорогим і зручним, тобто - оптимальним за всіма показниками.

Ефективність застосування супутникового моніторингу «GPSM» у таксі

Супутниковий моніторинг знайшов активне застосування в компаніях, які надають послуги таксі. Такими системами взялися оснащувати всі автомобілі черех її колосальної зручності і великих можливостей систем моніторингу. Таксі - така сфера діяльності, де важлива мобільність, моніторинг транспорту з допомогою «GPSM» повністю забезпечує всі потреби з контролю автомашин компанії. Кілька диспетчерів системи цілком зможуть здійснювати постійний моніторинг транспорту в режимі онлайн, чим значно скоротять витрати на транспорт з точки зору паливних витрат.

Наприклад, при замовленні подачі машини у певний район міста завдяки системі моніторингу можна визначити, який автомобіль знаходиться ближче всього до даної точки. Моніторинг транспорту передбачає наявність власної апаратної пам'яті в системі моніторингу на трекері, з якого можна зчитати інформацію, що повністю виключає можливість обману з боку водіїв - супутникову систему моніторингу не обдуриш. Дані моніторингу транспорту дублюються і зберігаються на пристрій, що функціонує від незалежного енергоджерела.

Оптимізація роботи таксі з використанням систем моніторингу - відмінний спосіб підвищити продуктивність і ефективність роботи компанії, просто виробляючи моніторинг транспорту. «GPSM» незамінний для таксі, супутниковий моніторинг дозволить не тільки контролювати автомобілі, але й підвищити безпеку транспорту, система передбачає супутникову сигналізацію.

«GPSM» для таксі - це:

 • Повний моніторинг транспорту у всіх аспектах
 • Проста система управління
 • Зручний, зрозумілий інтерфейс терміналу програми моніторингу транспорту
 • Низькі ціни на технічні пристрої і програмне забезпечення для моніторингу автотранспорту
 • Подальше обслуговування систем моніторингу фахівцями компанії

Як видно, за всіма параметрами система моніторингу «GPSM» оптимально підійде не тільки великим компаніям і концернам, але і невеликим фірмам, які надають послуги таксі.