Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ


GPS моніторинг - Україна

Більшість керівників різних фірм і підприємств чули про GPS системах навігації і моніторингу. Тепер GPS моніторинг в Україні став набагато доступнішим, ніж раніше. Але багато хто все ще думають, що обслуговування і використання таких систем є складним і досить витратним. Насправді, завдяки послугам нашої компанії, GPS моніторинг в Україні став повсякденною реальністю. Адже сучасні GPS системи моніторингу транспорту доступні як великим, так і малим підприємствам. Це пов'язано з невисокою ціною, компактними габаритами пристроїв і простотою в експлуатації.


Основні переваги GPS моніторингу

Так як транспорт є найскладнішим облікових обладнанням будь-якої фірми, то впровадження системи GPS моніторингу дозволить вести контроль транспортного засобу в реальному часі. Інтеграція GPS системи дозволить вийти на новий рівень роботи таких служб компанії як: диспетчерські, логістичні, постачальницькі. Геоінформаційний моніторинг є найбільш затребуваним методом контролю будь-яких транспортних засобів і дозволяє знизити фінансові витрати по контролю за парком автомобілів.

Кому корисна система GPS моніторингу

Ефективність системи обумовлено її великою функціональністю, тому сфери її застосування досить широкі:

 • Транспортні компанії
 • Транспортні компанії
 • Експедиційні служби
 • Лізингові компанії
 • Торгові компанії
 • Будівельні компанії
 • Служби доставки
 • Компанії, які надають прокатні послуги
 • Служби таксі і автопарки
 • Служби першої допомоги і поліції
 • Cлужби інкасації

Опис системи GPS моніторингу

Для контролю автотранспорту Вам знадобитися встановити GPS маячок на сам транспортний засіб або дати персональний GPS-трекер людині (кур'єру, торговому представнику, інше). Саме вони за допомогою зв'язку через мобільний gprs або edge інтернет, покажуть повну картину пересування всього парку автотранспорту або співробітників Вашої компанії. А так же підвищать працездатність підприємства шляхом прогнозування найкоротших маршрутів пересування транспортних засобів, що в значній мірі дозволить заощадити паливо і інші ресурси.

Якщо з якихось причин під рукою немає комп'ютера з доступом в інтернет, увійти в систему і отримати інформацію про місцезнаходження транспортного засобу можна практично з будь-якого мобільного пристрою (смартфон, планшет, інше). Також, пристрій дозволяє вести контроль за допомогою відправки SMS-повідомлень, використовуючи самий звичайний мобільний телефон. Гідність даного типу оповіщення - ніякої абонентської плати за використання обладнання.

Принцип роботи

Встановлений на авто GPS маячок приймає сигнал з супутника про точне своє місцезнаходження. Супутникові дані місця розташування передаються на сервер обробки даних. За допомогою браузера, без використання додаткового програмного забезпечення, Ви в реальному часі стежте за переміщенням всіх ваших автомобілів. Диспетчер зможе вибрати найбільш прийнятний маршрут, що дозволить раціонально використовувати робочий час і на 15-40% зменшити витрати на паливо.

Встановивши нашу систему GPS навігації і контролю транспорту, ви отримаєте ряд переваг:

 1. Отримання об'єктивної інформації в оперативному режимі про всіх транспортних засобах, маршрутах, відхиленнях від маршрутів, інше.
 2. Можливість активного управління за пересувними об'єктами.
 3. Отримання тривожних повідомлень при різних неполадки авто.
 4. Перегляд історії пересування транспортних засобів.
 5. Доступ і формування звітів, висновок статистичних даних по всіх об'єктах за будь-яке Ваше період.

Висновок

Посилаючись на досвід, наша компанія довела, що використання системи GPS - моніторингу дозволить Вам грамотно вести свій бізнес, контролюючи фінансові витрати вашого підприємства.