Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ


Сучасна супутникова система стеження GPSM

GPSM - сучасна супутникова система стеження, яка дозволяє здійснювати контролювання та охорону автомашин. При досить великому виборі супутникових систем спостереження GPSM має переваги, які дозволяють зробити супутникове спостереження простим і недорогим задоволенням: її вартість порівняно невисока, в тому числі і на програмне забезпечення. Унікальність супутникової системи спостереження GPSM полягає в її багатофункціональності.

Універсальна супутникова сигналізація

Супутникове сигналізація - це воістину незамінна функція GPSM. Завдяки супутниковій сигналізації Ви завжди зможете контролювати транспорт, звичайна сигналізація не знадобиться. Такі супутникові охоронні системи дозволяють значно убезпечити автомобіль (особливо великогабаритні фури з вантажем) від викрадень та зломів.

Супутникова сигналізація здійснює спостереження в цілодобовому режимі, маючи великий парк автомашин, коли встежити за всіма досить непросто, супутникова сигналізація GPSM допоможе Вам почувати себе спокійно за збереження вантажу і безпеку автомобілів.

Повноцінна супутникова система охорони

Супутникові охоронні системи - це не просто супутникова GPS сигналізація. Скориставшись терміналом, Ви зможете здійснювати постійне спостереження, при цьому супутникова система охорони GPSM фіксує всі дані на носій інформації. Також, якщо дані на жорсткому диску Ваших комп'ютерів зіпсовані або видалені, Ви можете зчитати всі дані безпосередньо з чіпа автомобіля - супутникові охоронні системи повністю дублюють всю інформацію, здійснюючи стеження. \

Така супутникова система стеження дозволить Вам спостерігати за машинами з "камер", встановлених на супутник. Супутникові охоронні системи GPSM стануть для Вас незамінним засобом спостереження та охоронної сигналізації. GPSM супутникове спостереження за транспортом. Супутникове спостереження і стеження - незамінна послуга для будь-якої транспортної компанії. Якщо автопарк нараховує всього десяток або кілька машин або коли у Вашій компанії постійно на маршрутах знаходиться сто чи більше автомобілів, без супутникової системи спостереження не обійтися.

GPSM супутникове спостереження за транспортом

Супутникове спостереження і стеження - незамінна послуга для будь-якої транспортної компанії. Якщо автопарк нараховує всього десяток або кілька машин або коли у Вашій компанії постійно на маршрутах знаходиться сто чи більше автомобілів, без супутникової системи спостереження не обійтися.


Роки практики довели спроможність супутникової GPS системи спостереження, переваги її очевидні:

  • Невисока вартість
  • Відмінна якість і надійність
  • Багатофункціональність
  • Легкість в експлуатації

Встановивши супутникову систему стеження GPSM, Ви назавжди забудете про контроль автомобілів та водіїв, який раніше проводився вручну або взагалі був відсутній. А супутникові системи охорони GPSM дозволять Вам «спати спокійно», будучи впевненим, що з Вашим транспортом завжди все в порядку.