Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

BP-2

Автомобілі з вбудованим іммобілайзером не дозволяють встановити сигналізацію, яка віддалено запускає двигун для його прогрівання. Щоб це зробити, необхідно присутність ключа зі спеціальним чіпом в радіусі дії, інакше мотор блокується. Дана охоронна система досить ефективна, але багато хто змушений видалити її, щоб користуватися функцією запуску з брелока сигналізації.

Тепер цього можна не робити, адже є можливість установки спеціального блоку CYCLON BP-2, що дозволяє обійти цей захист. Він забезпечує передачу потрібного сигналу і запуск двигуна, якщо власник активував опцію віддалено.

Головною перевагою використання CYCLON BP-2 є повне збереження функціональних можливостей іммобілайзера. Якщо сигнал з пульта не надходив, двигун так і залишиться заблокованим, що може перешкодити протиправним діям щодо автомобіля.

BP-2 зображення 1

Переваги

  • Невисока вартість блоку. Це дозволяє не тільки зберегти захист, а й заощадити на цьому гроші.
  • Простота установки. Він вбудовується в охоронну систему, управляти якою можна за допомогою брелока. Саме тому відключення вбудованого захисту відбувається тільки в тому випадку, якщо сигнал був отриманий ззовні.
  • Компактність пристрою і можливість роботи навіть при мінусовій температурі. Його можна розмістити в будь-якому місці, наприклад, під передньою панеллю. Для підключення використовуються прості шлейфи проводів, які є в комплекті.

Теги: автономний, компактний, обхідник, іммобілайзер, універсальний, код, модуль, сигналізація, охоронна система

210 грн
  • Код товару: BP-2
  • Наявність: В наявності
  • Гарантія: 12 місяців
+ -
Купити
Швидко купити
Написати відгук
Відгуки покупців 0 отзывов

Написати відгук

Додати фото
Введіть код