Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

GPS моніторинг мопедів та скутерів GPSM Scooter

GPS трекер для мопеда / скутера

Наша компанія пропонує сучасне рішення GPS моніторингу для мопедів, скутерів і мотоциклів. Для того щоб знати, де знаходиться ваш мопед в даний момент часу або за яким маршрутом він їздив протягом дня, потрібно встановити GPS трекер. З його допомогою можна не тільки моніторити місцезнаходження транспортного засобу, але і моментально дізнаватися про його викрадення. GPSM Scooter підійде як для особистого мопеда щоб убезпечити його від крадіжки, так і для кур'єрських служб доставки.

Принцип роботи GPS трекера

GPS трекер оснащений модулями GPS і GSM. Пристрій визначає своє місцерозташування по супутниках, далі через мобільний інтернет відправляє дані на сервер GPS моніторингу. Для роботи GPS трекера необхідна звичайна SIM-карта будь-якого оператора (Vodafone, Lifecell, Kyivstar).

GPS моніторинг мопедів та скутерів GPSM Scooter зображення 1

Програмне забезпечення

Local GPSM є сучасне технічне рішення для GPS моніторингу транспорту. ПО призначено для відстеження місця розташування об'єктів та їх параметрів. Історія пересування зберігається від 14 до 365 днів, в залежності від тарифу. Local GPSM включає мобільні додатки (Android, IOS) і WEB-інтерфейс.

GPS моніторинг мопедів та скутерів GPSM Scooter зображення 2

Функції:

 • цілодобовий контроль місце розташування транспорту;
 • показує поточну швидкість;
 • відображає точний пробіг;
 • історія руху;
 • формує звіти за маршрутами, поїздкам, стоянок, зупинок в форматах PDF, Word, Excel;
 • геозони;
 • відстеження агресивної манери їзди;
 • повідомлення про втрати зв'язку з супутниками, втрати харчування, глушіння GSM сигналу;
 • інформування про евакуацію, ДТП, буксирування.

Як програма працює на практиці

Web-інтрефейс. Відкривши вкладку «Моніторинг» можна відстежувати пересування об'єкта на карті, дізнаватися точну адресу за якою знаходиться ТС. В одному акаунті можна відстежувати будь-яку кількість мопедів.

GPS моніторинг мопедів та скутерів GPSM Scooter зображення 3

Мобільний додаток для iOS і Android. Додаток Local GPSM дозволяє стежити за транспортними засобами в реальному часі. Тут користувач може відстежувати інформацію про пробіг, поїздках, стоянках. Повідомлення про всі події приходять на смартфон. Звіти формуються в PDF форматі.

GPS моніторинг мопедів та скутерів GPSM Scooter зображення 4

Приклади звітів

1. Побудова треку: трек відображається як лінія переміщення об'єкта на карті. Лінія будується по точках і утворює сукупність відрізків. На трек можна наносити маркери для позначення зупинок, парковок, перевищення швидкості і т.д.

GPS моніторинг мопедів та скутерів GPSM Scooter зображення 5

2. Звітність по поїздкам: в звіті «Поїздки» інформація формується з урахуванням часу і точки старту поїздки, а також часу і кінцевої точки. Тут можна дізнатися інформацію про тривалість поїздки, пробігу, швидкісному режимі.

GPS моніторинг мопедів та скутерів GPSM Scooter зображення 6

GPS моніторинг мопедів та скутерів GPSM Scooter зображення 7

3. Звітність по зупинкам: даний звіт від звіту по стоянках відрізняється тим, що в останній вносяться дані про простої тривалістю до 5 хвилин. Якщо транспортний засіб коштує понад 5 хвилин, такі події потрапляють в звіт «Стоянки».

GPS моніторинг мопедів та скутерів GPSM Scooter зображення 8

4. Звітність по стоянках: формується з урахуванням даних про початок стоянки, її тривалості, часу старту. Також тут можна знайти точні адреси стоянок.

GPS моніторинг мопедів та скутерів GPSM Scooter зображення 9

5. Звітність про відвідування виділених геозон: відзначивши на карті об'єкти, що цікавлять і території, ви при їх відвідуванні транспортним засобом або об'єктом будете отримувати відповідну інформацію. Вона буде заноситися в звіт «Відвідування геозон».

GPS моніторинг мопедів та скутерів GPSM Scooter зображення 10

6. Повідомлення: ви можете самостійно вибрати ті повідомлення, які хотіли б отримувати. Приклади: перевищення швидкісного режиму, вихід за межі геозон, втрата супутникового зв'язку і т.д. Якщо є вбудований акселерометр, можна отримувати повідомлення про ДТП, евакуації (буксирування). Повідомлення можна отримувати в будь-месенджери або по СМС. Також можна налаштувати push-повідомлення в мобільному додатку.

GPS моніторинг мопедів та скутерів GPSM Scooter зображення 11

Установка GPS трекера на скутер

Виберіть найбільш зручний для себе спосіб:

 1. Монтаж в сервісі GPSM. Зателефонуйте за номером +38 (097) 696 84 07 та попередньо запишіться на установку. На узгоджений час потрібно приїхати в сервіс, який знаходиться за адресою: м Київ, проспект Академіка Корольова, 13б. Фахівці професійно встановлять пристрій, щоб його складно буде знайти стороннім особам. Сама установка займе до 45 хвилин.
 2. Установка в вашому місті. У нас є мережа з 140 СТО, розташованих по всій Україні. Наші сервіс-партнери встановлять GPS трекер в вашому місті чи населеному пункті.
 3. Ви можете самостійно встановити трекер, а наші фахівці попередньо проконсультують по питаннях, що цікавлять.

Приклад професійної установки

GPS моніторинг мопедів та скутерів GPSM Scooter зображення 12

Для установки GPS трекера необхідно знайти акумулятор в мопеді. Далі потрібно поміряти напругу акумулятора. Мультиметр показав 14 вольт. GPS трекер працює від 9 до 36V. Далі, процес монтажу GPS трекера.

GPS моніторинг мопедів та скутерів GPSM Scooter зображення 13

Підключаємо GPS трекер до постійного живлення.

GPS моніторинг мопедів та скутерів GPSM Scooter зображення 14

Укладаємо дроти і фіксуємо стяжками. Встановлюємо GPS трекер в зручному місці.

GPS моніторинг мопедів та скутерів GPSM Scooter зображення 15

Для того щоб запобігти несанкціоноване знімання GPS трекера встановлюється спеціальний датчик відкриття панелі. У разі зняття панелі вам миттєво прийде повідомлення на смартфон через додаток.

Рекомендовані товари
2 200 грн
1 950 грн
 • Виробник: GPSM
 • Код товару: GPSM U9
 • Наявність: В наявності
 • Гарантія: 12 місяців

+ -
Купити
Швидко купити
Написати відгук
Відгуки покупців 3 отзыва

Написати відгук

Додати фото
Введіть код