Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

GPSM China

GPS трекер GPSM U3

GPS трекер GPSM U3

GPS трекер моделі GPSM U3 - це спеціалізований пристрій, яке набувають для моніторингу легкових авто, вантажівок, скутерів і навіть електросамокатів. Трекер вважається високоточним, визначає координат..
GPS трекер EV-07 з SOS кнопкою

GPS трекер EV-07 з SOS кнопкою

GPS трекер EV-07 - це пристрій, який дозволяє відстежувати місцезнаходження різних об'єктів на онлайн карті в реальному часі через мобільний додаток або ПК. Даний трекер підійде для відстеження дітей,..
GPS трекер U3 від USB

GPS трекер U3 від USB

Автомобільний трекер GPSM U3 - спеціальний пристрій для відслідковування всіх пересувань транспортного засобу. Цей пристрій працює від USB, що, на відміну від трекерів працюючих від прикурювача, дає м..
GPS трекер U3 від прикурювача

GPS трекер U3 від прикурювача

GPS трекер «GPSM U3» являє собою спеціальний пристрій, призначений для відстеження легкових і вантажних транспортних засобів. Дана модель трекера є високочастотною. Пристрій визначає місцезнаходження ..
GPS трекер для велосипеда TK-906

GPS трекер для велосипеда TK-906

GPSM Velo має герметично водонепроникний корпус у вигляді заднього стоп ліхтаря, що дозволяє встановити GPS трекер під сидіння вашого велосипеда, мопеда або мотоцикла.Основні функції:Стеження в режимі..
Відображено 1 моделей з 6