Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

MeteoTrek

Пристрій призначений для збору, аналізу та короткострокового прогнозування метеорологічних даних. Також воно може передавати дані по GPRS-каналу. Трансформуючись в аналогові і цифрові сигнали, дані направляються на обробку в головний блок, а після збереження - на сервер. Для візуалізації та аналізу даних використовується спеціальне програмне забезпечення (не включається в комплект поставки, не входить до комплекту).

MeteoTrek зображення 1

Використовується пристрій головним чином в сільському господарстві. Дані про клімат місцевості необхідні для оцінки ймовірності захворювання тих чи інших культур, планування профілактичних обробок та інших заходів догляду за культурами. Модульна конструкція дозволяє не купувати повний комплект поставки, якщо в ньому немає потреби, а обмежитися тільки необхідними для конкретних рослин датчиками. Якщо виникла потреба в нових типах датчиків, їх можна встановити пізніше. Протокол пристрою сумісний з типовим протоколом BITREK.

MeteoTrek зображення 2

Велику частину часу пристрій знаходиться в сплячому режимі, що дозволяє йому працювати без підзарядки довше. Вихід з режиму сну ініціюється сигналом таймера (його час і періодичність задаються користувачем), після чого датчики фіксують показання і передають їх на головний блок. Графіки таймера для зняття показань з датчиків і для передачі даних сервера задаються окремо.

MeteoTrek зображення 3

Цікаві можливості моделі:

 • Здатність до цілодобової роботи в автономному режимі. У світлий час доби модель працює від сонячної батареї, в темне - від поновлюваного акумулятора на 12 В. Коли на вулиці стає світліше, акумулятор автоматично переходить в стан підзарядки.
 • Тривала робота від акумулятора з підключеними датчиками. У стандартному режимі роботи (з передачею даних головного блоку 4 рази на годину і сервера - 8 разів на день) пристрій може функціонувати більше трьох діб. Частоту передачі даних можна налаштовувати за власним бажанням.
 • Модульна конструкція, що дозволяє користувачеві самостійно підібрати набір розширень.
 • Максимальна похибка перетворення сигналу - 0,2%.

MeteoTrek зображення 4

 • Виконання корпусу, що дозволяє переносити високу вологість повітря.
 • Велике число різноманітних датчиків (вологість листя, повітря, напрямку опадів, різні температурні датчики та ін.).
 • Включений в комплект поставки контролер з модемом GSM.
 • Здатність працювати в температурному діапазоні від -40 до +60 ° С.
 • Велике число датчиків і великий набір інструментів для аналізу даних дозволяють віднести пристрій до флагманських, що обумовлює його досить високу ціну.
MeteoTrek зображення 5

Документація:


Характеристики
Вага 1,2 кг
Вихідний сигнал GPRS-стандарт в мережах мобільного зв'язку GSM 900/1800, протокол передачі даних Bitrek
Вологість до 100% без конденсації вологи
Вхідні сигнали інтерфейс 4-20мА сигнал напруги постійного струму 0-110мВ інтерфейс I2C дискретний імпульсний сигнал
Габарити 200х120х75мм
Джерело живлення сонячна батарея потужністю 5 В, акумуляторна батарея напругою 12В і місткістю 1,3 А / ч
Похибка перетворення вхідних сигналів > ± 0,2%
Робоча температура від - 40 до + 60 ° С
Струм споживання > 0, 3 A
Час повної зарядки 8 годин на ясний сонячний день
Час роботи від акумуляторної батареї з підключеними датчиками не менше 72 год при наступних умовах експлуатації: - Передача вимірювальної інформації від первинних перетворювачів до основного блоку - чотири рази на годину; - Передача вимірювальної інформації від основного блоку до зовнішніх пристроїв - вісім разів на добу.

Теги: метеостанція, автономний, сонячна батарея, кліматичні датчики, модульний, GPRS, віддалена прошивка, агростанции, обладнання для сільського господарства

2 300 грн
 • Виробник: BCE
 • Код товару: MeteoTrek
 • Наявність: В наявності
 • Гарантія: 12 місяців
+ -
Купити
Швидко купити
Написати відгук
Відгуки покупців 0 отзывов

Написати відгук

Додати фото
Введіть код