Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Модуль дистанційного керування світлофором

Модуль дистанційного керування світлофором реалізується за рахунок радара підключеного до світлофора, встановленого за ≈300 м від нього. Цей радар фіксує швидкість руху під'їжджаючого авто, якщо водій даного ТЗ порушує швидкісний режим радар передає на світлофор команду включення червоного сигналу. Відповідно, порушнику доведеться зупиниться.

Даний метод регулювання дорожнього руху не тільки для припиненяє порушення швидкісного режиму, але попереджає наступні подібні інциденти. По-перше, водій вже знатиме що, перевищивши швидкість, йому доведеться затриматися на перехресті через включене червоне світло. По-друге, червоний сигнал включиться для всіх напрямків, а це значить, що порушника чекає хвиля негативу і засудження з боку інших учасників руху.

Також даний модуль здатний забезпечувати безпечний проїзд спецтранспорту по технічній смузі. Якщо радар зафіксує наближення авто по виділеній смузі, світлофор автоматично переключитися на червоне світло для всіх напрямків. Після проїзду транспорту світлофор в автоматичному режимі повернеться в попереднє положення.

 Модуль дистанційного керування світлофором зображення 1

Теги: перемикання світлофора, управління, регулювання руху, попередження ДТП

115 000 грн
  • Виробник: GPSM
  • Код товару: GPSM
  • Наявність: В наявності
  • Гарантія: 12 місяців
+ -
Купити
Швидко купити
Написати відгук
Відгуки покупців 1 отзыв

Написати відгук

Додати фото
Введіть код