Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Сателіт

Паливороздавальні колонки можуть мати будь-яку форму і конструкцію, що дозволяє застосовувати їх для заправки різного роду автомобілів. Щоб оптимізувати процес заправки великих вантажівок або дозволити автомобілю, що  приїхав, ставати будь-якою стороною заправки оснащують машиномісце сателітами.

Сателіт зображення 1

Цікаві можливості моделі

Сама колонка з лічильником і шлангом встановлюється з одного боку від проїзду. Це класична схема розташування, яка застосовується на більшості автозаправних станцій. Однак, вона має додатковий модуль, який монтується на протилежному боці. Таким чином, в результаті є два окремих шланга з персональними пістолетами, які можна підключати по обидва боки від розташованого транспортного засобу.

Переваги сателіта:

  • Використовуючи такий блок, можна уникнути плутанини, яка часто виникає у недосвідчених водіїв, тих, хто забуває, з якого боку у них знаходиться бак.
  • Можливість заливати пальне одночасно в два бака великовантажних автомобілів, що дозволяє значно прискорити процес їх заправки.
  • Підрахунок витраченого палива ведеться загальним контролером, завдяки чому підсумкову суму не треба підраховувати з двох окремих колонок.

Цю технологію широко застосовують на заправних станціях, обладнаних підприємствами для власного автомобільного парку, оскільки вона дозволяє значно скоротити час заправки і прискорити вихід вантажівки на лінію.

Пристрій володіє високим ресурсом напрацювання на відмову і може працювати тривалий час без обслуговування навіть при високому навантаженні. Додатковий захист забезпечується міцним корпусом, стійким до атмосферного впливу і несприятливих погодних умов.

Сертифікати

Технічні характеристики ПРК
Номінальна продуктивність, л/хв залежить від насосу колонки
Види палива бензин, дп, гас
Робоча температура -40/+50°С

Теги: Переносний пістолет, додатковий кран, додатковий модуль, двостороння заправка

  • Виробник: Shelf
  • Код товару: Сателлит
  • Наявність: В наличии
  • Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Відгуки покупців 0 отзывов

Написати відгук

Додати фото
Введіть код