Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Шельф 200-4 LPG

Шельф 200-4LPG - двостороння паливороздавальна колонка, що має з кожного боку п'ять пістолетів (4 для рідкого палива, один для газу). Такі пристрої можуть бути використані в різних місцях. Модель Шельф 200-4LPG дозволяє заощадити кошти, завдяки тому, що її однієї вистачить для роздачі всіх видів палива на будь-які автомобілі.

Шельф 200-4 LPG зображення 1

Цікаві можливості моделі

Головною перевагою паливороздавальної колонки Шельф 200-4LPG є наявність п'яти окремих пістолетів з кожного боку. Один з них призначений для роздачі газу, підрахунок якого проводиться за допомогою центрального контролера. Чотири інших можуть розливати будь рідке паливо. Таким чином, колонку можна підключити одночасно до п'яти магістралях, за якими до неї буде надходити, наприклад, газ, дизельне паливо і пара варіацій бензину.

Шельф 200-4 LPG зображення 2

Завдяки цій особливості, всього одна колонка дозволить організувати АЗС, на якій зможуть без проблем заправляти автомобілі будь-якого типу. При цьому вона повністю відповідає всім вимогам протипожежної безпеки, оскільки паливні системи всередині неї ізольовані один від одного. Застосовується тільки загальний контролер, призначений для підрахунку кількості відпущеного палива.

Монтажна схема

Шельф 200-4 LPG зображення 3

Серед інших переваг можна виділити наступні:

  • Надійність. Виробник гарантує застосування тільки якісних комплектуючих і матеріалів при складанні своєї продукції (гідравліка і електроніка використовується власного виробництва).
  • Можливість кастомізації. Фарбування антивандальним покриттям, що має корпоративні кольори компанії, для якої вона буде використовуватися. 
  • Захист. Корпус обладнаний багаторівневою системою, що забезпечує блокування несанкціонованого доступу всередину колонки.

Колонки Шельф 200-4LPG прості в обслуговуванні та ремонті. Вся система складається з окремих модулів, заміну яких може виконати навіть не кваліфікований фахівець, ця властивість запобігає тривалому простою в перод ремонту. При необхідності можливе фарбування корпусу в потрібні кольори, нанесення логотипів або написів.

Шельф 200-4 LPG зображення 4
Принципова схема підключення
Шельф 200-4 LPG зображення 5

Документація

Сертифікати

Технічні характеристики ПРК
Номінальна продуктивність, л/хв 50/90(бензин, дп), 50±5(газ)
Похибка ±0,5%, ±1,0%(газ)
Мінімальна доза видачі палива, л 2/10(бензин, дп), 5(газ)
Кількість кранів 8+2
Електронне калібрування +
Кількість насосів 4+пропан
Види палива бензин, дп, біодизель (100%), пропан
Робоча температура -25/+55°С
Живлення 230/400V +/- 10%, 50 Hz+/- 2Hz
Ідентифікація користувачів ЕК Dallas
Довжина шланга, м 4
Дисплей рідкокристалічний з підсвічуванням/світлодіодний
Лічильник сумарної кількості палива Електронний 12-розрядний
Ємність лічильного устрою разової дози 9999,99 л
Габарити В*Ш*Г, мм, не більше 2285/570/2300
Габарити з упаковкою В*Ш*Г, мм 2335/760/2300

Теги: ефективність, практичність, двостороння, центральний контролер, надійність, ізольовані паливні системи, модульна конструкція, захист від злому, АЗС, АГЗС, бензин, дизель, газ, пропан

  • Виробник: Shelf
  • Код товару: 200-4LPG
  • Наявність: В наличии
  • Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Відгуки покупців 0 отзывов

Написати відгук

Додати фото
Введіть код