Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Шельф 300-5S

Шельф 300-5S - двостороння колонка, що дозволяє здійснювати паралельну роздачу до 5 видів палива. Вона забезпечена 5 шлангами з кранами з кожного боку. Завдяки такій комплектації пристрій забезпечує ефективне розвантаження заправної станції. Додатково до нього можна придбати кран-сателіт для заправки транспорту з двома баками.

Шельф 300-5S зображення 1

Відмінність цієї моделі від інших колонок лінійки полягає у відсутності вбудованих насосів. Для роботи потрібно використовувати заглибні пристрої або придбати виносну модель від виробника.

Цікаві можливості моделі

  • Здатність працювати з основними поширеними типами палива - бензином (в тому числі Е15 - з добавкою етанолу), дизельним, биодизелем. Як і у інших таких колонок, біодизель може застосовуватися тільки в чистому вигляді (не в суміші зі звичайним дизелем).
  • Інтерфейс для налаштування і розрахункових даних на рідкокристалічному дисплеї з підсвічуванням. Літери і цифри мають висоту 2,5 см. Для значень ціни користувач може налаштувати число знаків після коми (від 0 до 4).
  • Можливість роботи як через систему управління, так і незалежно через вбудовану клавіатуру, а також варіант, коли вводяться з клавіатури дані передаються в ВУУ. Передбачена програмна калібрування. Користувач може вибрати швидкість каналу зв'язку з ВУУ.
  • Збір статистики по видач за кожну зміну - загальної та для кожного виду палива (в тому числі окремо за безготівковим і готівковим розрахунком).
  • При раптовому відключенні електрики символи на екрані відображаються на протязі 15 хвилин. Важливі дані зберігаються безстроково.
  • Електронні ключі оберігають блок управління від протиправних вторгнень з боку працівників заправок. Досвід експлуатації ключів Dallas доводить їх високу ефективність.

Схема розташування насосів і кранів

Шельф 300-5S зображення 2

Оскільки пристрій є найбільш функціонально оснащеним з колонок даної лінійки, воно має і найбільш високу ціну. До пристрою можна придбати додаткові комплектуючі - світлодіодний екран, внесений насосний блок, система відведення парів, електродвигун на 220 В (за замовчуванням в колонці встановлюється двигун на 380 В) і кран типу OPW (за замовчуванням надаються моделі ZWA). Також на замовлення покупця можна пофарбувати конструкцію в обраний колір з нанесенням брендового символіки.

Монтажна схема

Шельф 300-5S зображення 3

Принципова схема підключення
Шельф 300-5S зображення 4

Документація

Сертифікати

Технічні характеристики ПРК
Номінальна продуктивність, л/хв 50/90
Похибка ±0,5%
Мінімальна доза видачі палива, л 2/10
Кількість кранів 10
Електронне калібрування +
Кількість насосів 5
Види палива бензин, дп, біодизель (100%) або E15
Робоча температура -25/+55°С
Живлення 230/400V +/- 10%, 50 Hz+/- 2Hz
Ідентифікація користувачів ЕК Dallas
Довжина шланга, м 4
Дисплей рідкокристалічний з підсвічуванням/світлодіодний
Лічильник сумарної кількості палива Електронний 12-розрядний
Ємність лічильного устрою разової дози 9999,99 л
Габарити В*Ш*Г, мм, не більше 2350/1920/900
Габарити з упаковкою В*Ш*Г, мм 2350/1920/1000
Маса, кг, не більше 745, 598(без насосів)

Теги: колонка, роздача палива, рідкокристалічний екран, обладнання для заправки, електронні ключі, автономний режим, вбудована клавіатура, колонки для п'яти видів палива

  • Виробник: Shelf
  • Код товару: 300-5S
  • Наявність: В наличии
  • Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Відгуки покупців 0 отзывов

Написати відгук

Додати фото
Введіть код