Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Tacho Manager ПЗ для підключення тахографа до системи моніторингу

Тахографи та пов'язані з ними юридичні особливості є одним з визначальних чинників у ніші супутникового моніторингу. Оскільки європейські закони щодо роботи екіпажів в міжнародних транспортних рейсах періодично змінюються, наша команда завжди стежить за ними та вчасно адаптує свою систему.

Виходячи з оновлених вимог європейської угоди ЄУТР була додана функція віддаленого завантаження даних одразу з тахографів та відстеження типів активності водія від початку й до кінця рейсу. Розробка застосовується у двох модулях Tacho Manager та Tacho View.

Функції Tacho Manager

У програмі Tacho Manager водій може завантажувати DDD-файли на сервер системи для зберігання. Доступні ручне та автоматичне завантаження. Модуль сам по собі, доступний для скачування в меню Apps.

За допомогою модуля реєструються нові файли водіїв, проглядаються картки членів екіпажу з детальною інформацією.

Водонепроникний GPS-трекер на магнітах зображення 1

Функції Tacho View

Модуль Tacho View функціонує за унікальним алгоритмом, який прораховує роботу в залежності від законів регіону. Контролювати роботу такого тахографа дуже зручно.

Додаток аналізує інформацію, що надходить з тахографа за наступними позиціями: водіння, робота, резерв, відпочинок. Швидко знайти потрібний період активності водія допоможе наочна тимчасова шкала.

Доступні три види звітності, які спрощують контроль за діяльністю екіпажу:

 1. “Активність водія”. Інформація надається у вигляді таблиці. Натиснувши будь яку дату, можна побачити детальну інформацію щодо активності за цей інтервал.
  Водонепроникний GPS-трекер на магнітах зображення 2
 2. “Графік активності”. У цьому виді звітів таймлайн розділено відповідно до діб, а інтервали та види активностей водія виділені певним кольором. 
  Водонепроникний GPS-трекер на магнітах зображення 3
 3. “Порушення режиму”. Ця звітність видається у вигляді таблиці з часом і датою порушення, його типом, описом та рівнем важливості. 
  Водонепроникний GPS-трекер на магнітах зображення 4

Проаналізовану інформацію щодо кожного екіпажу легко роздрукувати або скачати в Excel.

Перевірка зібраної тахометром інформації дозволяє контролювати використання автомобіля під час всієї поїздки, дотримання водіями правил праці та техніки безпеки. Сервіс моніторингу Wialon допомагає виявити та припинити порушення режимів праці та відпочинку, підвищити безпеку вантажоперевезень та  зменшити витрати на штрафи.

45 грн
 • Виробник: GPSM
 • Код товару: Tachograph tracker
 • Наявність: В наявності
 • Гарантія: 12 місяців
+ -
Купити
Швидко купити
Написати відгук
Відгуки покупців 0 отзывов

Написати відгук

Додати фото
Введіть код