Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Teltonika Eye Beacon

Teltonika BTSID1 Eye Beacon - це маячок Bluetooth Low Energy ID з міцним водонепроникним корпусом та довгим терміном служби батареї. Він призначений для різних застосувань, включаючи простежування у логістиці, сільському господарстві, будівництві, а також для внутрішнього відстеження в таких місцях, як склади та лікарні. Цей маячок підтримує протоколи iBeacon та Eddystone та повністю сумісний з платформою прошивки Teltonika, що дозволяє розширену функціональність через конфігурацію, сканування та оновлення за допомогою спеціального мобільного додатку.

 

 Teltonika Eye Beacon  зображення 1


                                                   ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ TELTONIKA EYE BEACON:Характеристика

Значення

Розміри

56.6 мм (ширина) x 13 мм (висота)

Вага

18 г

Мікроконтролер

ST Microelectronics BlueNRG-2

З'єднання

Bluetooth 4.2, Bluetooth 5.2

Дальність

до 80 м

Рівень потужності передачі

до 8 dBm

Чутливість

-88 dBm

Тип батареї

Літій, діоксид марганцю

Ємність батареї

600 мАг

Термін служби батареї

4+ років (Tx=2 dBm; інтервал: 3 с)

8+ років (за замовчуванням) (Tx=2 dBm; інтервал: 5 с)

10+ років (Tx=2 dBm; інтервал: 10с)

Корпус

IP67 захист

Оперативні температури

від -20 °C до +60 °C

Вологість

від 0% до 100%

Сумісність протоколів

iBeacon, Eddystone

Сертифікація

CE/RED (ЄС), FCC (США), UKCA (Великобританія), RoHS, E-mark

 

Принцип роботи та можливості:

 

Пристрій підключається до GPS трекера і може використовуватись як ідентифікатор обладнання чи предмета , на якому він встановленій (наприклад навісне обладнання для с/г техніки) може слугувати саме маяками, базовими точками відносно яких підключений трекер. Eye Beacon може визначити своє положення в просторі (наприклад визначення положення трекера в приміщенні, де недоступний сигнал GPS).

Розширені функції та налаштування маячка дозволяють управляти подіями близькості, включаючи події "поруч", "далеко" та "втрачено", засновані на рівні сили сигналу (RSSI) маячка.

Він здатний генерувати записи для подій близькості та підтримує конфігурації для функціональності "знайдено та втрачено", роблячи його універсальним для різних потреб моніторингу та відстеження.

 

 

РЕЖИМИ РОБОТИ:

 

Режим глибокого сну:

 

Режим глибокого сну означає, що пристрій EYE ВИМКНЕНО під час доставки з місця вироблення, зберігаючи час роботи акумулятора. Пристрої EYE доступні в двох режимах: активований (УВІМК.) або сплячий режим (ВИМК.). Ви можете замовити ту версію пристрою, яка більше відповідає вашим потребам. 

Технологія сплячого режиму для пристроїв EYE від Teltonika включає кілька ключових аспектів, які важливі для потенційних користувачів:


1. Прискорені терміни доставки:

Запасшись пристроями EYE у режимі глибокого сну, ви гарантуєте готовність до розгортання пристроїв EYE із повною ємністю акумулятора в будь-який момент. Цей проактивний підхід забезпечує найшвидше можливе обслуговування, підвищує вашу репутацію ефективності та позиціонує вас як лідера галузі, підвищуючи вашу конкурентну перевагу.

 

2. Зниження ризиків проекту:

У сценаріях, коли проекти стикаються з непередбаченими проблемами, наші пристрої EYE у режимі сну пропонують буфер. Функція Hibernate дозволяє захистити ваші інвестиції та потенційні джерела доходу. Це означає, що навіть якщо проекти стикаються з затримками або ускладненнями, ви все одно можете розгортати пристрої EYE із повною ємністю акумулятора, забезпечуючи оптимальну продуктивність у потрібний час.


Teltonika Eye Beacon  зображення 2

 

Рекомендовані товари

Теги: Міцний, водонепроникний, захищений, компактний, професійний

999 грн
  • Виробник: Teltonika
  • Код товару: Teltonika Eye Beacon
  • Наявність: В наявності
  • Гарантія: 12 місяців

+ -
Купити
Швидко купити
Написати відгук
Відгуки покупців 0 отзывов

Написати відгук

Додати фото
Введіть код