Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

BI 310 CICADA

Багатоцільовий пристрій спостереження для контролю місцезнаходження мобільних об'єктів. Може застосовуватися для широкого спектра цілей - відстеження місцезнаходження комерційного транспорту, вантажних перевезень, контролю працівників на особистому автомобілі. Визначивши координати об'єкта, трекер передає інформацію в диспетчерський центр, використовуючи стандарт мобільного зв'язку GSM 900/1800.

BI 310 CICADA зображення 1

Корпус пристрою повністю захищений від пилу. Потрапляння бризок дощу не повинно негативно впливати на функціональність, проте до пристроїв з посиленим захистом від води ця модель не відноситься, тому виробник не рекомендує застосовувати її для контролю водного транспорту. Розміщувати пристрій потрібно поза зоною доступу водія (компактні розміри і відсутність кабелів спрощують це завдання). Користувач може задавати часові налаштування функцій - тривалість режиму сну, час визначення координат GPS та інше.

BI 310 CICADA зображення 2

Перед використанням в пристрій потрібно встановити SIM-карту. З неї необхідно зняти PIN-код і підтримувати в порожньому стані телефонну книгу. Задня кришка пристрою перед монтажем карти знімається. Активацію пристрою проводять, безпосередньо підключаючи його до комп'ютера. При подальшому використанні можлива віддалена відправка трекеру деяких даних з сервера.

Цікаві можливості моделі

 • Підтримка додаткової локації LBS: поза зоною доступу супутникового GPS-сигналу позиціонувати об'єкт допомагають стільникові вишки.
 • Відкритий протокол передачі даних.
 • Інтерфейс UART для під'єднання до комп'ютера з метою налаштування і проведення ремонтних робіт. Для цих процедур потрібен спеціальний перетворюючий пристрій USB-UART, що купується окремо.
 • Автономне функціонування і відсутність необхідності спеціального монтажу. Пристрій забезпечений ємкісною батареєю (перезаряджати її не можна). Якщо відправляти дані про становище вантажу 1 раз в день, заряду батареї (3200 мА) вистачить на 3-4 роки функціонування.

Розташування кнопки і перемикачів
BI 310 CICADA зображення 3

 • Модель може працювати і в режимі «Погоня» (не переходячи в сплячий режим), але батарея в такому випадку витрачається швидше. Примусовий вихід із режиму сну може здійснюватися через перемикач або клавішу.
 • Модель підтримує технологію FOTA, що робить можливою дистанційну зміну прошивки і налаштувань під час нового сеансу з'єднання з сервером.
 • Працездатність зберігається при температурах від -30 до +70 ° С.
Це одна з найбільш компактних моделей серед супутникових трекерів. Її можна віднести до бюджетних, причини цього - підтримка двох типів сигналу (а не трьох-чотирьох, як у деяких моделей), невідновлювальна батарея (і відсутність опції зовнішнього живлення), відсутність можливості монтажу додаткових датчиків і нескладний функціонал.
Технічні характеристики
GSM модуль Двох діапазонний модуль 900/1800 MHz
Канали передачі даних GPRS
Технології GPRS, GPS + LBS
Ємність вбудованої АКБ 3200 мА
Інтерфейси SIM-карта
Захист від води і пилу IP64
Вага, г 90г
Температура експлуатації від -30° до +70° С
Розміри (Ш х Д х В) 55 х 70 х 22 мм
Рекомендовані товари

Теги: контроль вантажу, контроль транспорту, трекер, пристрій стеження, автономний, GPS, LBS, компактний, пилонепроникний

3 530 грн
 • Виробник: Bitrek
 • Код товару: BI 310 CICADA
 • Наявність: В наявності
 • Гарантія: 12 місяців
+ -
Купити
Швидко купити
Написати відгук
Відгуки покупців 1 отзыв

Написати відгук

Додати фото
Введіть код