Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Bitrek

BI 310 CICADA

BI 310 CICADA

Багатоцільовий пристрій спостереження для контролю місцезнаходження мобільних об'єктів. Може застосовуватися для широкого спектра цілей - відстеження місцезнаходження комерційного транспорту, вантажни..
BI 530C TREK

BI 530C TREK

BI 530C TREK - це трекер спеціального призначення, призначений для того, щоб підключати різні периферійні пристрої, а також здійснювати спостереження і контроль за динамікою параметрів об'єкта. Крім т..
BI 530R TREK

BI 530R TREK

BI 530R TREK - пристрій спостереження, що забезпечує вирішення завдань віддаленого управління і повного контролю над різними транспортними засобами. З його допомогою вирішуються складні завдання навіг..
BI 810 TREK

BI 810 TREK

Термінал BI 810 призначений для дистанційного контролю і навігації транспорту і інших мобільних об'єктів. Пристрій може встановлюватися на будь-які рухомі і стаціонарні технічні засоби (ТЗ).BI 810 доз..
BI 810/820 CONNECT

BI 810/820 CONNECT

BI 810/820 CONNECT являється  пристроєм, який виконує функції безперервного і постійного спостереження стану об'єкта, його місцезнаходження в просторі, а також збір і зберігання даних з метою под..
BI 910 TREK

BI 910 TREK

BI 910 TREK- це сучасний GPS-трекер, який використовується в основному для відстеження руху транспорту в онлайн-режимі. Прилад встановлюється на всі види легкового, вантажного, залізничного та сільськ..
BI 920 TREK

BI 920 TREK

BI 920 TREK - це спеціальний пристрій, який призначається для контролю і спостереження за рухомими об'єктами в режимі онлайн. Устаткування дозволяє підключати додаткові датчики. Трекер сумісний з авто..
BI NOZZLE

BI NOZZLE

BI NOZZLE - це безконтактний датчик витрати палива на форсунках бензинового ДВС, який зчитує сигнали форсунки двигуна. Датчик працює за принципом фіксації імпульсів з паливної форсунки і передачі інфо..
BI-BLTCIM

BI-BLTCIM

BI-BLTCIM - це безпровідний цифровий вимірювач температури, який передає дані на трекер через Bluetooth. Дана модель визначає температуру з високою точністю, похибка становить до 1°С.Для відправки дан..
BI-BLTHIL

BI-BLTHIL

BI-BLTHIL - це безпровідний цифровий вимірювач температури і вологості повітря. Дані від датчика передаються на трекер, до якого можна під'єднати кілька вимірників. В якості каналу передачі даних вист..
Bitrek MDVR модуль (4G)

Bitrek MDVR модуль (4G)

mDVR-модуль призначений для фіксації рухомих об'єктів на фото і відео з подальшим відправленням на сервер через Wi-Fi або GSM (3G / 4G). Відеопотік йде на пристрій з IP камер, що підключаються до ньог..
CANReader

CANReader

BITREK - популярний виробник GPS обладнання на території України. Близько 60% компаній користуються пристроями цієї марки.BITREK CANReader - це спеціальний пристрій для супутникового контролю транспор..
IP камера DAHUA

IP камера DAHUA

IP-камера для mDVR модуля призначена для відеоспостереження в громадському (в тому числі залізничному), особистому і комерційному транспорті. Виконання корпусу відповідає стандарту IP6K9K, що робить п..
Граничний датчик

Граничний датчик

Граничний датчик BITREK CONNECT являє собою прилад з автоматичним чутливим елементом, корпусна частина якого виконана з герметичного пластика. Оснащений кронштейном з металу для кріплення. Використову..
Модуль UX02

Модуль UX02

Модуль UX застосовується для позиціонування високої точності. У модулі використовуються поправки RTK (платна опція), що дозволяють отримувати координати сантиметрової точності. Модуль відправляє інфор..
Радіопозначка BLE

Радіопозначка BLE

Радіопозначка BLE - це ідентифікатор причіпного обладнання, призначений для контролю за його переміщенням і місцезнаходженням. Такий пристрій підходить для точного визначення, який з типів причіпного ..
BI 520R TREK

BI 520R TREK

BI 520R TREK - це пристрій для дистанційного спостереження за рухомими об'єктами, для вирішення різних навігаційних завдань, а також для контролю стану транспортних засобів різного типу. Трекер сумісн..
BI 530RE TREK

BI 530RE TREK

BI 530RE TREK- трекер, який має зовнішню GPS антену використовується для того, щоб моніторити і контролювати транспортні засоби вашої фірми в режимі онлайн. У даній моделі є можливість підключення дод..
BI 820 TREK OBD

BI 820 TREK OBD

BI 820 TREK OBD призначений для спостереження за транспортом, який оснащений діагностичним коннектором зв'язку стандарту OBDI-II. Пристрій використовується для контролю технічного стану автомобіля та ..
BI CN CONNECT

BI CN CONNECT

BI CN CONNECT - це трекер, основними функціями якого є контролювання технічних параметрів машини. Прилад підключається до сигнальних "висновків" CAN-шини транспортного засобу, проводить "опитування" д..
Відображено 1 моделей з 20