Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ
GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN

GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN

Датчик рівня палива Pro Sensor - високоточний вимірювальний прилад, що застосовується для визначення обсягу паливно-мастильних матеріалів (бензини, дизельне паливо, масла) в баках транспортних засобів та інших ємностях. Використовується в складі систем GPS моніторингу транспорту. За принципом вимірювання датчик рівня палива (ДРП) відноситься до ємкісному типу.

Головним призначенням ДУТ є вимірювання об'єму та рівня палива в баках. Пристрій складається з металевого стержня, що встановлюється в ємність з паливом (бак), через спеціально зроблений отвір, відповідне по діаметру. Підключається датчик до GPS трекера через кабель, на який передається інформація.

GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 1

Завдання ДУТа:

 • контроль заправок і зливів палива з бака;
 • запобігання розкрадання палива з бака;
 • контроль витрати палива по баку.

GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 2

Корпус датчика виконаний з матеріалу, стійкого до органічних розчинників і навантажень в широкому діапазоні температур. Вимірювальна частина датчика проведена з стійкого до корозії алюмінієвого сплаву, конструкція якої забезпечує чистоту внутрішнього обсягу датчика при різних домішок і випадання парафінів з палива.

Захист електричного кабелю від механічних і атмосферних впливів забезпечують гермоввод і металлорукав. Значно спрощує підключення і настройку датчика герметичний вібростійкий роз'єм.

Електронний блок вимірює ємність, виконує температурну корекцію і фільтрацію значень рівня. У датчику організована гальванічна розв'язка між ланцюгами джерела харчування, сигнальними лініями і вимірювальною частиною. Електрична міцність гальванічної ізоляції становить 2500 В. В залежності від модифікації датчика, зчитування даних проводиться по послідовному цифровому (RS-232, RS-485), аналоговому або частотного інтерфейсу.

Далі дані з датчика обробляються терміналом супутникового моніторингу і надходять на сервер, який виробляє додаткову фільтрацію одержуваних даних і видає поточний рівень палива.

Читайте також: Установка датчика рівня палива на вантажний автомобіль для DAF XF 95 380

Ємнісний датчик рівня палива на вантажний автомобіль MAN

Завдання: Організувати контроль розташування Volkswagen Caravelle в онлайн режимі, відстежувати швидкість, число стоянок, зупинок, пробіг, зберігати маршрути і історію пересувань.

Обладнання: GPS термінал GPSM U9

Тарифний план: "Pro версія" (включає безлімітний SIM-карту, історія зберігається 365 днів на сервері).

Для запису на установку звертайтеся за номером: +38 (097) 696 84 07 (Viber, Telegram)

GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 3

Процес установки

Установка обладнання нашими сервіс-інженерами зайняла 2.5 години часу.

GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 4

До переліку робіт відноситься:

 1. Установка GPS трекера GPSM Pro c виносними GPS і GSM антенами.
 2. Установка датчика рівня палива.
 3. Таріровка бака.
 4. Калібрування ДУТ.
 5. Монтаж кабелю (з'єднання GPS трекера і дута).
 6. Пломбування.

GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 5

Датчик рівня палива Pro Sensor

GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 6
Датчик рівня палива Pro Sensor

GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 7
Установка GPS трекера біля блоку запобіжників

Читати також: GPS система контролю витрат палива на Volvo FH 500

Програмне забезпечення моніторингу

Local GPSM - це сучасний інструмент GPS моніторингу транспорту і персоналу, призначений для відстеження місця розташування об'єктів, а також контролю їх параметрів і стану. Сервер моніторингу зберігає історію переміщення об'єктів і стан їх параметрів протягом 365 днів. Включає в себе WEB-інтерфейс і мобільні додатки Android і IOS. Вартість абонентської плати згідно тарифів на цій сторінці.

GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 8

Функції:

  • відстеження місцеположення транспорту в реальному часі (похибка до 2,5 метрів)
  • моніторинг швидкості руху
  • маршрути і траєкторії пересувань
  • пробіг
  • інформація про включення / вимикання запалювання;
  • контроль мотогодин
  • контроль витрати палива
  • відстеження зливів або недоливів палива;
  • контроль заправок з місцем розташування і часом;;
  • поточний рівень палива в баку
  • звіти по поїздкам, зупинок, простоїв;
  • дистанційне блокування двигуна (Глушіння двигуна проводиться шляхом розриву ланцюга живлення запалювання, або ланцюга живлення бензонасоса за допомогою керуючого реле. Щоб зупинити авто, достатньо відправити SMS команду з певного номера телефону, трекер починає вимірювати швидкість руху автомобіля. При зниженні швидкості до 5 км на годину , або менш, GPS трекер розриває ланцюг харчування бензонасоса і машина зупиняється. Завести машину неможливо до отримання другої команди, яка скасовує блокування)
  • оповіщення про ДТП, викрадення, буксирування, глушіння GPS / GSM сигналу
  • експорт в різні формати Word, Excel інтеграція з 1С

  GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 9

  Місцезнаходження вантажного авто MAN з відображенням кількості палива в баку в реальному часі (Web-інтерфейс Local GPSM)

  GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 10
  Мобільний додаток Local GPSM

  Найпопулярніші звіти:

  1. Побудова треку - траєкторія об'єкта на карті. Трек будується по точках і з'єднується відрізками в єдину лінію. На трек можуть бути нанесені маркери, які позначають місця, де відбувалися парковки, заправки та інші події.

  GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 11

  2. Звіт по поїздкам. У звіті «Поїздки» дані формуються із зазначенням часу і місця початку поїздки, часу і адреси кінцевого положення. Фіксуються дані про тривалість поїздки, пробігу, середньої швидкості, максимальної швидкості.

  GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 12

  GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 13

  3. Звіт по зупинкам. Звіт по зупинкам відрізняється від стоянок транспортного засобу тим, що в цю таблицю виноситься інформація про простоях, тривалість яких становила менше 5 хвилин. Все простої транспортного засобу з тривалістю більше 5 хвилин вважаються «стоянку» і формуються в таблиці «Стоянки».

  GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 14

  4. Звіт по стоянках. Звіт по стоянках формується інтуїтивно зрозумілим принципом: таблиця «Стоянки» містить в собі дані про початок стоянки, тривалості простою, часу закінчення простою, також фіксуються дані про місцезнаходження стоянки - вказується адреса.

  5. Звіт по заправках. Даний звіт дозволяє дізнатися, де і коли була проведена заправка об'єкта.

  GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 15

  6. Звіт по витраті палива. Звіт по витраті палива формується виходячи з норм витрати палива і розраховується виходячи з даних кілометражу. Також, формується звіт за даними високоточного датчика рівня палива, штатного датчика, витратоміра палива або інших вимірювальних приладів.

  GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 16

  Графік витрати палива:

  GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 17

  7. Звіт по відвідуванню геозон. Якщо Ви відзначите на карті цікавлять Вас об'єкти або території, то при проїзді через ці виділені області, дані про таку подію, будуть виводитися в таблицю звіту «Відвідування геозон».

  GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 18

  Читать також: Система GPS мониторинга с двумя датчиками уровня топлива. Установка на седельный тягач SCANIA

  Консультація

  Система моніторингу транспортних засобів може бути налаштована під особливості вашої компанії. Наша компанія зможе адаптувати програму моніторингу з урахуванням потреб і побажань ваших фахівців. Якщо Вам потрібна з нами зателефонуйте за телефонами: +38 (044) 62 29 56, +38 (097) 696 84 07 (Viber, Telegram) або надішліть запит на пошту info@gpsm.ua. Ми оперативно Вам зателефонуємо і надішлемо лист з комерційною пропозицією. Також, можете приїхати до нас в офіс на безкоштовну консультацію за адресою: м Київ, проспект Академіка Корольова, 13б.

  GPS + Датчик рівня паливного бака на MAN зображення 19

  Дата: 29.09.2020 Просмотров: 4582 Комментарии: 0

  Комментарии

  Будьте первым, кто оставит здесь комментарий!

  Желаете внедрить систему?

  Составьте свою систему из необходимых датчиков. Калькуялтор покажет цену с установкой, нажмите ссылку “Калькулятор стоимости”. Если желаете узнать больше о составных датчиках, нажмите “Составные части” и вы перейдете в раздел “Магазин”.