Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Bluetooth-датчик температури та вологості GPSM Cold

GPSM Cold функціонує за допомогою технології бездротового зв'язку Bluetooth для контролю температури і вологості вашого вантажу. Bluetooth-датчик температури і вологості - це ідеальне рішення моніторингу чутливих до температури об'єктів для широкого використання в логістиці холодильного обладнання, морозильних камерах, Рефрижиратор та інших. Датчик використовує передову технологію Bluetooth 4.0 LE для отримання даних при транспортуванні на великі дистанції, він може працювати від внутрішньої батареї до 300 днів!

Зібрана інформація про температуру і вологість навколишнього середовища передається на GPS трекер GPSM Pro, який дозволяє одночасно підтримувати декілька датчиків температури!

Детальний опис даної технології є по посиланню.

Для роботи системи моніторингу температури в рефрижераторах потрібно:

  • встановити GPS трекер GPSM Pro і Bluetooth датчик температури GPSM Cold;
  • налаштувати параметри температурного режиму;
  • налаштувати формування звітів за потрібний проміжок часу в системі моніторингу GPSM.

Консультація

Фахівці компанії «GPSM» готові допомогти у виборі оптимального рішення для Вашого бізнесу. Щоб замовити установку «під ключ», зателефонуйте 044 362 29 56, 097 696 84 07 або надішліть запит на пошту info@gpsm.ua. Ми оперативно Вам зателефонуємо і надішлемо лист з комерційною пропозицією.

Наш штат співробітників представлений справжніми професіоналами з великим досвідом роботи. Нам вдалося успішно впровадити комплексну систему моніторингу на таких транспортних засобах як вантажні автомобілі, громадський транспорт, сільськогосподарська, будівельна, дорожня техніка та інші.

Впровадьте сучасний підхід для підвищення ефективності і прибутку вашого підприємства! Комплекс GPS моніторингу транспорту - це надійний метод оптимізації роботи автопарку і скорочення витрат на його утримання на 25-40%. Інвестиції на впровадження системи контролю транспорту, окупаються протягом декількох місяців. Скорочуйте витрати на закупівлю палива і запчастин вже сьогодні!

Наш Instagram: https://www.instagram.com/gpsm.ua/

Наш Facebook: https://www.facebook.com/gpsm.ua/

Рекомендовані товари
  • Виробник: GPSM
  • Код товару: GPSM Cold
  • Наявність: Нет в наличии
  • Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Відгуки покупців 3 отзыва

Написати відгук

Додати фото
Введіть код