Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Cyclone

A20

A20

Одностороння сигналізація для автомобіля Cyclone A20 - функціональне обладнання, за допомогою якого забезпечується захист транспортного засобу від несанкціонованого доступу.Особливістю охоронної сигна..
DL-21

DL-21

Cyclone DL-21 являє собою дводротовий привід центрального замка, який підвищить комфорт експлуатації автомобіля і ступінь захисту від зловмисників. У власника транспортного засобу з'являється можливіс..
DL-22

DL-22

Cyclone DL-22 - 2-х провідний привід центрального замка з тяговим зусиллям до 4.5 кг. Напруга, необхідна для коректної роботи ЦЗ становить 9-15 В.Монтаж може виконуватися як на машинах нового типу, на..
DL-23

DL-23

Центральний замок Cyclone DL-23 з 2-х дротовим приводом, можна назвати актуатором. Завдяки поворотному штоку, яким оснащено пристрій, людина може підібрати оптимальний кут установки.Cyclone DL-23 здат..
DL-51

DL-51

Cyclone DL-51 - п'ятидротовий привід центрального замка для автоматичного закриття дверей на автомобілі. Пристрій оснащується кріпленням. Гранична величина тягового зусилля ЦЗ не може перевищувати 5.5..
DL-52

DL-52

Основним призначенням Cyclone DL-52 є автоматичне закривання дверей автомобіля. Пристрій здатний витримати короткочасне тяглове навантаження до 4.5 кг. Коректна робота приладу можлива при напрузі від ..
DL-53

DL-53

Cyclone DL-53 - це 5-дротовий привід для центральних замків автомобілів. У комплектацію актуатора входить надійне кріплення, завдяки чому спрощується монтаж виробу. Пристрій здатний витримати короткоч..
DLS-221

DLS-221

Версія центрального замка Cyclone DLS-221 являє собою систему, призначену для захисту автомобіля і підвищення рівня комфорту в процесі його використання. Так, застосовуючи центральний замок, вийде лег..
DLS-222

DLS-222

Комплект центрального замка Cyclone DLS-222 являє собою надійний засіб для захисту вашого автомобіля. Крім того, система здатна зробити щоденну експлуатацію автомобіля набагато комфортніше: з нею можл..
DLS-223

DLS-223

Посилена версія комплекту центрального замка Cyclone DLS-223 здатна надійно захистити ваш автомобіль від несанкціонованого вторгнення. Запуск системи здійснюється шляхом натискання всього однієї кнопк..
RD-31A

RD-31A

Cyclone RD-31А - система, що складається з блоку управління і брелоків, призначена для дистанційного закриття і відкриття дверей автомобіля. Функціонал передбачає управління не тільки центральним замк..
RD-33A

RD-33A

Cyclone RD-33А - модуль дистанційного закриття і відкриття центрального замка автомобіля. У систему входять пристрій управління і два брелока, використовуваних для блокування і розблокування дверей на..
RD-37A

RD-37A

Cyclone RD-37А - система для дистанційного закриття і відкриття автомобіля з дальністю дії 50 м. Крім блокування і відкриття центрального замка, вона надає також можливість управління склопідйомниками..
S-70

S-70

Сирена - один з основних компонентів охоронних систем. Вона генерує звук в діапазоні, найбільш чутливому для вуха людини, завдяки чому його можна вловити на великій відстані від пристрою. Сирена може ..
S-71

S-71

Автомобільна сирена часто включаються до складу охоронної системи автомобіля, вона призначена сповіщати про можливе вторгнення зловмисника. Сирена S-71 6-Tone 20W є шеститональною сиреною автосигналіз..
S-72

S-72

Автомобільні сирени не тільки допомагають відлякати зловмисників, а й інформують власника машини про спробу несанкціонованого вторгнення. Такі пристрої легко інтегруються в охоронну систему автомобіля..
S-73

S-73

Пристрої сигналізації призначені для залучення уваги до автомобіля при спробі його викрадення або іншого несанкціонованого вторгнення. Один з основних компонентів такої системи - сирена, яка сповіщає ..
S-77

S-77

Сирена - одне з важливих пристроїв сигналізації, який повідомляє оточуючих про несанкціонований вторгнення на об'єкт. За принципом формування сигналу їх можна розділити на 2 групи: п'єзоелектричні і е..
TES-1330A

TES-1330A

Прилад TES-1330A від компанії Cylcone призначений для вимірювання рівня освітленості. Датчик пристрою має вимірювальний діапазон від 20 до 200000 Люкс. Значення може бути збережено в пам'яті приладу.Н..
X-01

X-01

Сигналізація для мотоциклів Cyclone X-01 захищає від угону і сигналізує власнику про підозрілу активність за допомогою сирени і світлових сигналів. Для постановки транспортного засобу на охорону власн..
Відображено 1 моделей з 20