Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

DL-52

Основним призначенням Cyclone DL-52 є автоматичне закривання дверей автомобіля. Пристрій здатний витримати короткочасне тяглове навантаження до 4.5 кг. Коректна робота приладу можлива при напрузі від 9 до 15 В.

Cyclone DL-52 можна управляти в дистанційному режимі. Власник транспортного засобу може самостійно встановити час, через яке двері будуть заблоковані. У разі непередбачених обставин, блокування можна провести шляхом натискання однієї кнопки.

Живлення Cyclone DL-52 здійснюється від штатного акумулятора авто. Пристрій не створює на нього зайвих навантажень і не впливає на роботу інших систем транспортного засобу. Встановити ЦЗ можна як на нові моделі машин, так і на старі. Монтаж не представляє складнощів і може бути виконаний поза автосервісом.

Прилад оснащується 5-дротовим приводом для дверей з додатковим кріпленням, який полегшує процес установки. При самостійному монтажі конструкції рекомендується дотримуватися вказівок, які написані в інструкції. Вона поставляється разом з пристроєм.DL-52 зображення 1

Технічні характеристики
Тягове зусилля 4,5 кг
Рабоча напруга 9-15 В

Теги: 5-ти дротовий, привід, ЦЗ, центральний, замок, двері водія, актуатор

74 грн
  • Виробник: Cyclone
  • Код товару: DL-52
  • Наявність: В наявності
  • Гарантія: 12 місяців
+ -
Купити
Швидко купити
Написати відгук
Відгуки покупців 1 отзыв

Написати відгук

Додати фото
Введіть код