Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

GPS моніторинг з датчиком присутності пассажира

Датчик присутності пасажира

Підприємцям які здають свої автомобілі в оренду під таксі або займаються пасажирськими перевезеннями дуже важливо контролювати наявність пасажирів в салоні кожного транспортного засобу з автопарку, а також кількість поїздок з пасажирами в машині або автобусі. Реалізувати це завдання дозволить датчик наявності пасажира. Це компактний пристрій встановлюють в сидінні авто і підключають до GPS трекера.

Присутність пасажира в салоні авто в реальному часі:

GPS моніторинг з датчиком присутності пассажира зображення 1

Відсутність пасажира в салоні авто в онлайн режимі:

GPS моніторинг з датчиком присутності пассажира зображення 2

Принцип роботи

Датчик наявності пасажира - це мембранний датчик, який встановлюють в обшивку крісла. Якщо пасажир сідає в крісло, мембрани датчика стискаються і повідомляють сигнал GPS трекера про наявність пасажира, далі GPS трекер обробляє інформацію і передає в програмне забезпечення моніторингу Local GPSM.

GPS моніторинг з датчиком присутності пассажира зображення 3

Принцип роботи обладнання схожий з функціонуванням клавіатури комп'ютера. Помилкові спрацьовування приладу зведені до мінімуму, так як датчик має велику кількість мембран. У кожне сидіння можна встановити датчик наявності пасажира. У самій же системі буде відображатися, яке саме сидіння зайнято.

Програмне забезпечення GPS моніторингу

Local GPSM - це сучасний інструмент GPS моніторингу транспорту і персоналу, призначений для відстеження місця розташування об'єктів, а також контролю їх параметрів і стану. Сервер моніторингу зберігає історію переміщення об'єктів і стан їх параметрів протягом 365 днів.

GPS моніторинг з датчиком присутності пассажира зображення 4

GPS моніторинг пасажиропотоку

Ви можете побачити всі поїздки з пасажирами: всі рейси без пасажирів будуть позначені на карті червоним кольором, з пасажирами - зеленим. Також поїздки з конкретною кількістю людей в салоні можна позначати окремо взятим кольором.

GPS моніторинг з датчиком присутності пассажира зображення 5

Ви будете отримувати статистику поїздок з пасажирами: система сформує статистику рейсів, під час яких на пасажирських сидіннях сиділи люди. Маючи статистичні дані, можна проводити порівняльний аналіз кількості рейсів з пасажирами і без них.

GPS моніторинг з датчиком присутності пассажира зображення 6

У нашій компанії ви можете купити, а також замовити послуги установки, підключення та налаштування датчиків присутності пасажира.

Смотрите также: GPS моніторинг і GPS трекер для орендованих авто в таксі

Рекомендовані товари
3 099 грн
  • Виробник: GPSM
  • Код товару: 1631
  • Наявність: В наявності
  • Гарантія: 12 місяців
+ -
Купити
Швидко купити
Написати відгук
Відгуки покупців 1 отзыв

Написати відгук

Додати фото
Введіть код