Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Трекер у вигляді реле "Smart relay"

Трекер у вигляді реле "Smart relay" - це пристрій абсолютно нового типу, трекер який замаскований в корпус стандартного автомобільного реле. Його важко виявити та легко прийняти за звичайне автомобільне реле.

GPS маяк призначений для відстеження авто в режимі онлайн. Пристрій підключається до мережі постійного живлення автомобіля, і працює за напруги від 12 до 24 В. Також, трекер має вбудований акумулятор та функцію дистанційного блокування двигуна.

Як працює прилад:

Інформацію про своє місцеперебування на карті GPS маяк отримує з супутників. Через мережу мобільного оператора передає дані на смартфон або ПК користувача. Трекер оснащений SIM картою в форматі «нано». Для постійного спостереження за об'єктом в онлайн режимі, на смартфон встановлюється мобільний додаток. Додатково можна стежити за пересуванням об'єкта за допомогою веб-сайту в браузері.

Радіус спостереження з використанням маяка не обмежений. Прилад використовує мережу одного з мобільних операторів Київстар, Vodafone або Lifecell. Під час виїзду транспортного засобу за межі країни, трекер буде продовжувати роботу в роумінгу.

Маячок обладнаний GPS чіпом з високою чутливістю. А також системою GLONASS, за допомогою якої пристрій виконує точне визначення координат автомобіля. Прилад оснащений вбудованим джерелом живлення, що дозволяє маяку працювати попри тривале відключення від основної електромережі автомобіля. У разі відключення трекера від живлення, або видалення з транспортного засобу, користувач отримає сигнал тривоги за допомогою SMS на смартфон.

Дистанційне блокування двигуна 

GPS трекер може заблокувати силовий агрегат автомобіля. За допомогою SMS команди можна включати реле, що перериває живлення бензонасосу авто, що призводить до глушіння двигуна. Таким же чином, відправивши SMS, можна завести двигун транспортного засобу.

Функціональні можливості:

  1. Трекер може визначати координати транспорту в реальному часі.
  2. Налаштування геозон. Користувач може встановлювати межі зони руху на мапі. Коли об'єкт виходить за її межі, прилад відправить відповідне SMS повідомлення.
  3. Побудова треку. Користувач може вводити дані про час та точку відправлення транспорту, а також про кінцеву точку та час завершення маршруту. Можливе збереження інформації щодо тривалості маршруту.
  4. Історія маршрутів.
  5. Дистанційне блокування двигуна. Вимкнення силового агрегату виконується методом розриву в ланцюзі в системі запалювання, або перериванні живлення бензонасоса за допомогою реле. Щоб зупинити транспортний засіб, потрібно відправити SMS повідомлення на маячок. Трекер визначає швидкість руху авто, і коли показник сягає позначки менш як 5 км / год, пристрій розриває ланцюг електроживлення бензонасоса, після чого транспорт зупиняється. Запустити двигун автомобіля не має можливості доки не буде отримано SMS команду, що скасовує блокування.

Переваги:

Для роботи з GPS трекером надається мобільний додаток і веб-сайт без  щомісячної абонплати. Ви можете записати історії маршрутів терміном до 6 місяців. Надані технічні можливості говорять про те, що вказаний маяк є засобом, здатним забезпечити захист вашого транспортного засобу від викрадення, ламання та аварійних ситуацій.


Характеристики
GPS модуль -159дБ
GSM модуль 850/900/1800/1900 МГц
Акумуляторна батарея 100 мАч, 3,7В
Вага пристрою (нетто) 50 г
Вологість 5%-95%, без конденсації
Гарячий старт GPS 1 секунда
Напруга живлення 10-50 В
Розмір 31мм x 31мм x 57мм
Теплий старт GPS 35 сек.
Точність: 10 м
Холодный старт GPS 45-120 сек.
Температурний режим Температура зберігання: від -40 ° C до + 85 ° C
Робоча температура: від -20 ° C до + 55 ° C
Рекомендовані товари
  • Виробник: GPSM
  • Код товару: 2114
  • Наявність: Предзаказ
  • Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Відгуки покупців 28 отзывов

Написати відгук

Додати фото
Введіть код