Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Колодка реле RY

Колодка реле RY є пятіконтактним автомобільним релейним роз'ємом з клемами 6,3 мм. Колодка розрахована на використання з будь-яким реле серії RY (RY1, RY2, RY3). Важливою відмінною рисою виробу є заводська обжимка сполучних провідників в клемах, що гарантує низький опір в точці контакту і надійність фіксації. З'єднувальні дроти мають спеціальне покриття, здатне тривалий час протистояти роз'їдаючому впливу масел, палива та інших технічних рідин в автомобілі.

Перетин провідників відповідає максимально допустимому значенню комутованого реле RY струму. Це виключає нагрівання проводки при тривалому підключенні комутованого споживача. Оболонка кожного провідника пофарбована в свій колір, що виключає плутанину при підключенні колодки.

При використанні в цілях комутації окремих ланцюгів кількох реле, можливо з'єднання необхідної кількості колодок RY в єдину конструкцію. Для цього на корпусі колодки є паз і відповідний йому гребінь. Таке рішення допоможе компактно розмістити групу реле.

Теги: колодка реле, релейний колодка, пятіконтактна колодка 40А, автомобільна електрика, комутація 40А, релейний роз'єм 40А, підключення реле

13 грн
  • Виробник: Cyclone
  • Код товару: RY
  • Наявність: В наявності
  • Гарантія: 12 місяців
+ -
Купити
Швидко купити
Написати відгук
Відгуки покупців 0 отзывов

Написати відгук

Додати фото
Введіть код