Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Система підрахунку пасажирів GPSM Pass-track

Система автоматичного підрахунку пасажирів GPSM Pass-track дозволяє в режимі реального часу вести облік пасажиропотоку в транспорті.

Система підрахунку пасажирів GPSM Pass-track зображення 1

Підвищення прибутку перевізника за рахунок системи обліку пасажиропотоку

Рентабильность транспортних компаній часто бажає кращого. Більшість муніципальних транспортних компаній в Україні збиткові.

Виручка за надані послуги не доходить до підприємства, через те що не стягується, або залишається в кишенях водія і кондуктора.

Оптимізація маршрутних мереж

Система підрахунку пасажирів GPSM Pass-track зображення 2 Система надає інформацію про навантаження на Йю маршрут в часі. Дана інформація використовується для оптимізації інтервалу руху автоубсов, аналізу правильності розташування зупинок.

Спостереження за кількістю пасажирів онлайн

За допомогою системи GPSM Pass-track у Вас з'являється можливість в режимі реального часу побачити перевантажені маршрути та маршрути з недостатнім пасажиропотоком. Таким чином, зможете переводити автобуси з незавантажених на перевантажені маршрути, забезпечивши більш високий прибуток, комфорт пасажирів і безпеку перевезень.

Система підрахунку пасажирів GPSM Pass-track зображення 3

Звіти про пасажиропотік

Вам стануть доступна можливість отримувати звіти за довільний період часу: добу, тижні, місяці, роки. Побачити пасажиропотік в години пік, визначити рентабельність маршрутів в періоди з малим пасажиропотоком, спланувати оптимальні інтервали транспорту і оптимально розподілити автобуси за маршрутами.


Рекомендовані товари
15 350 грн
  • Виробник: GPSM
  • Код товару: GPSM Pass-track
  • Наявність: В наявності
  • Гарантія: 12 місяців
+ -
Купити
Швидко купити
Написати відгук
Відгуки покупців 1 отзыв

Написати відгук

Додати фото
Введіть код