Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Валідатор електронних квитків GPSM Lucky-pay

Термінал Lucky-pay призначений для самостійного розрахунку пасажирів за проїзд в громадському транспорті. Валідатор зчитує електронні квитки і передає дані на бортовий комп'ютер водія. Бортовий комп'ютер містить інформацію про всі випущені картки міста, синхронізується з іншими бортовими комп'ютерами та серверним програмним забезпеченням. Пристрій використовується для обслуговування пільговиків і звичайних пасажирів. Установка терміналу дозволяє звільнити кондуктора і водія від зайвої роботи, підвищує якість контролю за трафіком.

Валідатор електронних квитків зображення 1

Безготівкова оплата за проїзд підтверджується паперовим чеком, в якому містяться відомості про час видачі талона, маршруті, витраченої суми. Пасажиру надається гарантія розрахунку за поїздку, підприємство отримує переваги сучасного обліку. Впровадження терміналу дає можливість відстежувати і аналізувати трафік, знижує ризик зловживань персоналу, скорочує час обслуговування пасажирів.

Однією з переваг є можливість автономної роботи від акумулятора. Це актуально для ситуацій, коли автобус стоїть на кінцевій зупинці з вимкненим запалюванням і збирає пасажирів.  Оснащення машин терміналами проводиться в короткі терміни. Монтаж / демонтаж обладнання простий, а витрати на установку мінімальні. Компактний корпус валідатора не має гострих елементів, об які можна отримати травму або пошкодити одяг.

Валідатор електронних квитків зображення 2

Цікаві можливості

 • Валідатор забезпечує швидке обслуговування пільгових категорій громадян та інших пасажирів в громадському транспорті. На зчитування інформації з картки та відправку відомостей до бази йдуть секунди.
 • Використання терміналів дозволяє організувати автоматизований облік на транспортному підприємстві. При цьому керівництву надається можливість збору статистики про кількість пасажирів, які розраховуються по карті.
 • Безперебійний обмін даними між валідатором і сервером виконується через бездротовий інтернет.
 • Головний термінал, який встановлюється в кабіні водія, дозволяє останньому вибирати маршрут, тарифний план поїздки, передавати інформацію на сервер.
 • За допомогою валідатора можна вести розрахунок і облік сум компенсації, яка покладена приватним перевізникам за обслуговування пільгових категорій громадян.
 • За бажанням користувача допускається налаштування терміналу на роботу з «плаваючим» тарифом, при якому знижка пасажирам надається за умови розрахунку через валідатор. Функція дає можливість залучити максимальну кількість користувачів до безконтактним способам оплати.
 • При підключенні до системи модуля контролю графіка з'являється можливість відстеження машин на маршруті в режимі реального часу, фіксації відставання або випередження графіку.
 • Стійка конструкція валідатора дозволяє використовувати пристрій без перебоїв при рекордних температурах в діапазоні від -25 до +85 ° С і високої вологості до 95%.
 • Головний пристрій водія в кабіні дає можливість аналізувати поточні розрахунки громадян і відстежувати кількість пасажирів.

Документація

Технічні характеристики
Вологість <95% при +40°С
Габарити 141мм х 87мм х 43мм
Діагональ екрану, дюйм 1,8”
Живлення від головного пристрою GPSM U1 CAN (4.2В)
Кількість кольорів 65 000
Розмір екрану 128 х 160 px
Струм споживання Номінально до 60мА
Технологія дисплею TFT
Тип дисплею кольоровий
Тип зчитувача RFID
Напруга живлення 4.2В с захистом від перенапруги
Вага, г 495
Температура експлуатації -25...+85°С
Рекомендовані товари

Теги: автономний валідатор, електронні квитки, валідатор транспортних карт, валідатор транспорту, бескондукторная оплата, термінал пасажирів, компактний, транспортний валідатор, безконтактна оплата

 • Виробник: GPSM
 • Код товару: validator
 • Наявність: В наличии
 • Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Відгуки покупців 0 отзывов

Написати відгук

Додати фото
Введіть код