Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Система відео інформування пасажирів

Система відеоінформування пасажирів переводить досвід використання транспорту на новий рівень, покращуючи якість обслуговування і зручність міської транспортної інфраструктури.

Мультімідійная інформаційна система для пасажирів складається з автоинформатора і одного або декількох кольорових LCD, TFT, IPS дисплеїв встановлених в салоні. Дисплей може бути - встановленим на заводі виробника автобусів (в деяких нових автобусах), або дооснащений нашою компанією - кольоровий дисплей для автобуса.

Система відео інформування пасажирів зображення 1

Бортова мультимедійна система - рішення повністю розроблене і створене компанією GPSM для надання пасажирам, що перебувають в салоні автобусів, в режимі реального часу інформації про стан автобуса на маршруті, прогнозований час прибуття, відеорекламу.

У дисплеях нашої компанії використовуються IPS матриці з широким кутом огляду, що забезпечують хорошу видимість і високу чіткість зображення під широкими кутами огляду.

Інформаційні бортові системи GPSM допомагають пасажирам:

  • людям з обмеженими можливостями (вади слуху), завдяки зручному візуальному відображенню інформації про місцезнаходження на дисплеях;
  • людям з проблемами зору, завдяки озвучення зупинок;
  • туристам завдяки відображенню інформації українською та англійською мовами;
  • звичайним громадянам, людям похилого віку завдяки зручності надання інформації. Мультимедійна система GPSM означає комфорт і задоволення поїздкою.

Для транспортної компанії вибір інформаційної платформи GPSM означає підвищення якості пропонованих послуг і поліпшення іміджу компанії.

Доступні типи

Головною особливістю бортової мультимедійної системи GPSM є гнучкість: для кращого задоволення всіх інформаційних потреб можна встановити різні типи моніторів, TFT від стандартних форматів до нових форматів Stretch (розтягнутих в ширину), в різних конфігураціях (одно- двосторонні, кілька послідовних).

Як це працює?

Встановлюється GPS автоінформатор, до нього підключається дисплей або кілька дисплеїв. Автоінформатор GPSM - це бортовий комп'ютер, який виводить на дисплеї в графічному відео (поточну зупинку, такі, прогноз прибуття в кожній точці, час, швидкість). Графічний інтерфейс водія виглядає наступним чином:

Система відео інформування пасажирів зображення 2

Маршрутний автоінформатор встановлюється в кабіні водія.

Система відео інформування пасажирів зображення 3

Управління мультимедійною інформаційною системою здійснюється дистанційно через веб-інтерфейс, розроблений компанією GPSM. Завдяки зручному веб-інтерфейсу можна дистанційно керувати всім підключеним обладнанням. Крім того, систему можна налаштувати для відображення однакової інформації на всьому автобусному парку.

Система відео інформування пасажирів зображення 4

Система працює в автоматичному режимівідображає і озвучує зупинки в залежності від положення на маршруті, та в ручному режимі (може керуватисьводієм). Автоінформатор може бути підключений до інтернету через WI-FI, GPRS, GSM, 3G, LTE, 5G, Ethernet.

Як відображається інформація на дисплеї в салоні автобуса?

Система відео інформування GPSM - має добре помітний контент, який відображається таким чином, щоб пасажири могли отримувати всю доступну інформацію інтуїтивно, без зайвих зусиль. Отже, дисплеї в автобусі повинні виглядати наступним чином:

Система відео інформування пасажирів зображення 5

Відображення, коли автобус рухається до наступної зупинкиСистема відео інформування пасажирів зображення 1
Індикація, коли автобус під'їжджає до наступної зупинки (безпосередньо перед зупинкою). Система в автоматичному режимі розраховує, коли необхідно вивести потрібну індикацію, не відволікаючи водія.


Система відео інформування пасажирів зображення 7
Відображення, коли автобус зупинився на зупинці

Рекомендовані товари
  • Виробник: GPSM
  • Код товару: GPSM AutoVision
  • Наявність: В наличии
  • Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Відгуки покупців 1 отзыв

Написати відгук

Додати фото
Введіть код