Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ
GPS моніторинг для будівельної та спецтехніки

GPS моніторинг для будівельної та спецтехніки

GPS моніторинг для будівельної, кар'єрної і спецтехніки на підприємстві дуже важливий, так як за часту всі робочі процеси здійснюється на обмежених територіях - кар'єр, будмайданчик.

Наприклад, гусеничний екскаватор може по кілька діб просто не зрушуватися з місця, при цьому працюючи годинами. Природним моментом такої роботи буде зменшення обсягу палива в баку. Для системи GPS моніторингу це не проблема. Завдяки GPS трекера і датчика рівня палива можна відстежити рух дизеля в баку з прив'язкою до роботи двигуна транспортного засобу.

Таким чином при значному зменшенні рівня палива в баку при відключеному запалюванні у Вас з'явиться можливість припустити, що стався слив, і пред'явити цей факт відповідальній особі.

GPS моніторинг для будівельної та спецтехніки зображення 1 

Система стеження GPSM складається з:

✔️ GPS трекера (від 1565 грн, відстежує місце розташування, вважає мотогодини, має функцію дистанційного блокування двигуна)
✔️ Цифрового датчика рівня палива Pro Sensor (від 2999 грн, високоточний датчик вимірює об'єм і рівень палива в баках транспортних засобів).
✔️ Датчика витрати палива (Однокамерний від 6430 грн, Двокамерний від 8899 грн. Ціна залежить від типу паливної системи і потужності двигуна. Перевага - це найточніший спосіб обліку витрати палива на техніці, яка переважно працює на одному місці.)
✔️ Онлайн відеомоніторингу (Ціна залежить від кількості камер, від 11 000 грн до 27 000 грн)

* Також, ви можете самостійно скористатися конструктором вибору GPS обладнання.

GPS моніторинг для будівельної та спецтехніки зображення 2

Які функції ви отримаєте після впровадження GPSM:

 • захист від викрадення
 • відстеження розташування транспорту в реальному часі (похибка до 2.5 мерів)
 • моніторинг швидкості руху транспортних засобів
 • маршрут і траєкторія пересування
 • пробіг за пройдений період
 • інформація про включення / вимикання запалювання;
 • контроль мотогодин
 • контроль витрати палива
 • відстеження зливів або недоливів палива;
 • контроль заправок
 • поточний рівень палива в баку
 • звіти по поїздкам, зупинок, простоїв;
 • дистанційне блокування двигуна (Глушіння двигуна проводиться шляхом розриву ланцюга харчування запалювання, або ланцюга харчування бензонасоса за допомогою керуючого реле. Щоб зупинити авто, достатньо відправити SMS команду з певного номера телефону, трекер починає вимірювати швидкість руху автомобіля. При зниженні швидкості до 5 км на годину , або менш, GPS трекер розриває ланцюг харчування бензонасоса і машина зупиняється. Завести машину неможливо до отримання другої команди, яка скасовує блокування)
 • оповіщення про ДТП, викрадення, буксирування, глушіння GPS / GSM сигналу
 • експорт в різні формати Word, Excel інтеграція з 1С

Програмне забезпечення

Local GPSM - це сучасний інструмент GPS моніторингу транспорту і персоналу, призначений для відстеження місця розташування об'єктів, а також контролю їх параметрів і стану. Включає в себе WEB-інтерфейс і мобільні додатки Android і IOS. Вартість абонентської плати згідно тарифів на цій сторінці.

GPS моніторинг для будівельної та спецтехніки зображення 3

Основні звіти:

1. Звіт по поїздкам. У звіті «Поїздки» дані формуються із зазначенням часу і місця початку поїздки, часу і адреси кінцевого положення. Фіксуються дані про тривалість поїздки, пробігу, середньої швидкості, максимальної швидкості.


GPS моніторинг для будівельної та спецтехніки зображення 4

2. Звіт по зупинкам. Звіт по зупинкам відрізняється від стоянок транспортного засобу тим, що в цю таблицю виноситься інформація про простоях, тривалість яких становила менше 5 хвилин. Все простої транспортного засобу з тривалістю більше 5 хвилин вважаються «стоянку» і формуються в таблиці «Стоянки».

GPS моніторинг для будівельної та спецтехніки зображення 5

3. Звіт по стоянках. Звіт по стоянках формується інтуїтивно зрозумілим принципом: таблиця «Стоянки» містить в собі дані про початок стоянки, тривалості простою, часу закінчення простою, також фіксуються дані про місцезнаходження стоянки - вказується адреса.

GPS моніторинг для будівельної та спецтехніки зображення 6

4. Звіт по витраті палива. Звіт по витраті палива формується виходячи з норм витрати палива і розраховується виходячи з даних кілометражу. Також, формується звіт за даними високоточного датчика рівня палива, штатного датчика, витратоміра палива або інших вимірювальних приладів.

GPS моніторинг для будівельної та спецтехніки зображення 7

5. Звіт по відвідуванню геозон. Якщо Ви відзначите на карті цікавлять Вас об'єкти або території, то при проїзді через ці виділені області, дані про таку подію, будуть виводитися в таблицю звіту «Відвідування геозон».

GPS моніторинг для будівельної та спецтехніки зображення 8

6. Звіт за якістю зв'язку. При виникненні перебоїв в роботі GPS трекера. Як правило, дана таблиця завжди порожня. Таблиця допомагає визначити час зникнення сигналу, тривалість, час відновлення зв'язку з пристроєм.

Консультація


Фахівці компанії «GPSM» готові допомогти у виборі оптимального рішення для Вашого бізнесу. Щоб замовити установку «під ключ», зателефонуйте за телефонами: +38 (044) 62 29 56, +38 (097) 696 84 07 (Viber, Telegram) або надіслати запит на пошту info@gpsm.ua. Ми оперативно Вам зателефонуємо і надішлемо лист з комерційною пропозицією. Також, можете приїхати до нас в офіс на безкоштовну консультацію за адресою: м Київ, проспект Академіка Корольова, 13б.

GPS моніторинг для будівельної та спецтехніки зображення 9

Наш штат співробітників представлений справжніми професіоналами з великим досвідом роботи. Нам вдалося успішно впровадити комплексну систему моніторингу на таких транспортних засобах як вантажні автомобілі, громадських транспорт, сільськогосподарська, будівельна, дорожня техніка та інші.

GPS моніторинг для будівельної та спецтехніки зображення 10

Впровадити сучасний підхід для підвищення ефективності і прибутку вашого підприємства! Комплекс GPS моніторингу транспорту - це надійний метод оптимізації роботи автопарку і скорочення витрат на його утримання на 25-40%. Інвестиції на впровадження системи контролю транспорту, окупаються протягом декількох місяців. Скорочуйте витрати на закупівлю палива і запчастин вже сьогодні!

Наш Instagram: https://www.instagram.com/gpsm.ua/

Наш Facebook: https://www.facebook.com/gpsm.ua/

Наш Youtube: https://www.youtube.com/gpsm.ua/

Дата: 26.03.2020 Просмотров: 3412 Комментарии: 0

#екскаватор #GPS моніторинг #контроль палива

Комментарии

Будьте первым, кто оставит здесь комментарий!

Желаете внедрить систему?

Составьте свою систему из необходимых датчиков. Калькуялтор покажет цену с установкой, нажмите ссылку “Калькулятор стоимости”. Если желаете узнать больше о составных датчиках, нажмите “Составные части” и вы перейдете в раздел “Магазин”.