Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ
Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24

Контроль палива GPSM - це телематичне GPS обладнання та програмне забезпечення для власників комерційного транспорту, яке дозволяє в онлайн режимі відслідковувати зміни рівня і обсягу палива, за допомогою аналітичних звітів проводити аналіз витрат палива на транспортному засобі.

Для списання палива по кілометражу достатньо встановити GPS трекер без додаткових датчиків. Трекер може оновлювати своє місце розташування раз в секунду, в результаті ви отримуєте максимально точний кілометраж і точну траєкторію руху. Його функціонал дозволяє отримати історію маршрутів, пробіг, стоянки, зупинки і швидкість руху.

Для контролю витрати палива необхідно встановлювати GPS трекер + Датчик рівня палива, за допомогою даного устаткування можна відстежувати обсяг заправленого палива, витрата і виявляти сливи палива. При необхідності можна зчитувати CAN шину або OBD роз'єм - отримувати детальну інформацію про автомобіль з бортового комп'ютера (Кількість палива в літрах; середня витрата на 100 км; обертів двигуна; рівень палива (заправки і сливи); швидкість руху; показання одометра; температура двигуна; тиску в шинах, інформація про проходження ТО і інше).

Контроль витрати палива

На прикладі нашого клієнта розглянемо як відбувається впровадження контролю палива на вантажний автомобіль IVECO EuroCargo.

Завдання: Організувати контроль місця розташування, поточний рівень палива, історію руху, маршрутів і історію витрати палива (заправки і сливи).

Обладнання: GPS трекер GPSM Pro + Датчик рівня палива Pro Sensor.

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 1

Сервісний центр GPSM: м.Київ, проспект Академіка Корольова, 13б

Для запису на установку звертайтеся за номером: +38 (097) 696 84 07 (Viber, Telegram)

Процес впровадження системи контролю палива

Крок 1 - Установка GPS трекера. У кабіну вантажного автомобіля проводиться потайливу установку GPS трекера c виносними GPS і GSM антенами, таким чином, щоб пристрій було складно знайти.

Крок 2 - Установка датчика рівня палива. У геометричному центрі паливного бака встановлюється високоточний датчик рівня палива Pro Sensor. ДРП підключається до GPS трекера, який передає дані про паливо в режимі реального часу. Фіксується сливи палива як під час зупинки, так і під час руху.

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 2

Крок 3. Тарування бака. Це порційний протоку бака паливом від порожнього до повного. Головне завдання тарировки - задати кожному значенню датчика відповідний обсяг палива. Для тарировки ми використовуємо сучасне обладнання з похибкою до 0,005%. Обсяг порції палива вибирається індивідуально для кожного бака в залежності від його форми і характеру перегородок.

Крок 4. Калібрування ДУТ. Процедура калібрування датчика рівня палива після обрізки під висоту бака, коли датчик необхідно "навчити": повністю занурити в паливо і натиснути кнопку "Калібрувати повний", після чого витягти з палива та натиснути кнопку "Калібрувати порожній".

Після монтажних робіт, клієнту надається логін і пароль для входу в особистий кабінет системи моніторингу GPSM.

Програмне забезпечення GPS моніторингу

Local GPSM - це сучасний інструмент GPS моніторингу транспорту і персоналу, призначений для відстеження місця розташування об'єктів, а також контролю їх параметрів і стану. Сервер моніторингу зберігає історію переміщення об'єктів і стан їх параметрів протягом 365 днів. Включає в себе WEB-інтерфейс і мобільні додатки Android і IOS. Вартість абонентської плати згідно тарифів на цій сторінці.Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 3

Основные функции:

 • відстеження місцеположення транспорту в реальному часі
 • моніторинг швидкості руху
 • маршрути і траєкторії пересувань
 • пробіг
 • інформація про включення / вимикання запалювання;
 • контроль мотогодин
 • контроль витрати палива
 • відстеження зливів або недоливів палива;
 • контроль заправок з місцем розташування і часом;;
 • поточний рівень палива в баку
 • звіти по поїздкам, зупинок, простоїв;
 • дистанційне блокування двигуна (Глушіння двигуна проводиться шляхом розриву ланцюга живлення запалювання, або ланцюга живлення бензонасоса за допомогою керуючого реле. Щоб зупинити авто, достатньо відправити SMS команду з певного номера телефону, трекер починає вимірювати швидкість руху автомобіля. При зниженні швидкості до 5 км на годину , або менш, GPS трекер розриває ланцюг харчування бензонасоса і машина зупиняється. Завести машину неможливо до отримання другої команди, яка скасовує блокування)
 • оповіщення про ДТП, викрадення, буксирування, глушіння GPS / GSM сигналу
 • експорт звітів в різні формати Word, Excel інтеграція з 1С

Об'єкт на карті в реальному часі

На вкладці «Моніторинг» представлені основні функції GPS моніторингу. Тут можна спостерігати за переміщенням об'єкта на карті, адреса знаходження ТЗ в реальному часі, а також кількість палива в баку.

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 4

Web-інтерфейс Local GPSM

(* ДУТ - Датчик рівня палива)

Мобільний додаток GPSM для iOS та Android

Мобільний додаток Local GPSM надає можливість стеження за транспортом в реальному часі, показує інформацію з датчиків палива (кількість палива в баку, витрата, заправки, сливи), відображає дані про пробіг, поїздках, маршрутах, стоянках. Відправляє повідомлення про події на смартфон. Створення звітів в PDF.

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 5

Мобильные приложение Local GPSM


Найпопулярніші звіти:

1. Побудова треку - траєкторія об'єкта на карті. Трек будується по точках і з'єднується відрізками в єдину лінію. На трек можуть бути нанесені маркери, які позначають місця, де відбувалися парковки, заправки та інші події.

Трек по поїздкам:

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 6

Трек за швидкістю:

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 7

Однотонной трек:

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 8

2. Звіт по поїздкам. У звіті «Поїздки» дані формуються із зазначенням часу і місця початку поїздки, часу і адреси кінцевого положення. Фіксуються дані про тривалість поїздки, пробігу, середньої швидкості, максимальної швидкості.

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 9

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 10

3. Звіт по зупинкам. Звіт по зупинкам відрізняється від стоянок транспортного засобу тим, що в цю таблицю виноситься інформація про простоях, тривалість яких становила менше 5 хвилин. Все простої транспортного засобу з тривалістю більше 5 хвилин вважаються «стоянку» і формуються в таблиці «Стоянки».

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 11

4. Звіт по стоянках. Звіт по стоянках формується інтуїтивно зрозумілим принципом: таблиця «Стоянки» містить в собі дані про початок стоянки, тривалості простою, часу закінчення простою, також фіксуються дані про місцезнаходження стоянки - вказується адреса.

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 12

5. Звіт по заправках. Даний звіт дозволяє дізнатися, де і коли була проведена заправка об'єкта.

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 13

6. Звіт по витраті палива. Звіт по витраті палива формується виходячи з норм витрати палива і розраховується виходячи з даних кілометражу. Також, формується звіт за даними високоточного датчика рівня палива, штатного датчика, витратоміра палива або інших вимірювальних приладів.

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 14

Графік витрати палива:

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 15

7. Звіт по відвідуванню геозон. Якщо Ви відзначите на карті цікавлять Вас об'єкти або території, то при проїзді через ці виділені області, дані про таку подію, будуть виводитися в таблицю звіту «Відвідування геозон».

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 16

Консультація

Система моніторингу транспортних засобів може бути налаштована під особливості вашої компанії. Наша компанія зможе адаптувати програму моніторингу з урахуванням потреб і побажань ваших фахівців. Якщо Вам потрібна з нами зателефонуйте за телефонами: +38 (044) 62 29 56, +38 (097) 696 84 07 (Viber, Telegram) або надішліть запит на пошту info@gpsm.ua. Ми оперативно Вам зателефонуємо і надішлемо лист з комерційною пропозицією. Також, можете приїхати до нас в офіс на безкоштовну консультацію за адресою: м Київ, проспект Академіка Корольова, 13б.

Моніторинг витрати палива на IVECO EuroCargo 120E24 зображення 17

Смотрите также: 

Дата: 12.10.2020 Просмотров: 2778 Комментарии: 0

Комментарии

Будьте первым, кто оставит здесь комментарий!

Желаете внедрить систему?

Составьте свою систему из необходимых датчиков. Калькуялтор покажет цену с установкой, нажмите ссылку “Калькулятор стоимости”. Если желаете узнать больше о составных датчиках, нажмите “Составные части” и вы перейдете в раздел “Магазин”.