Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ
Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen

Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen

Автомобіль: Volkswagen Golf

Завдання: Встановити GPS трекер з функцією дистанційного блокування двигуна..

Обладнання: GPS трекер GPSM U9. Прилад дозволяє контролювати онлайн розташування авто, відстежувати швидкість, число стоянок, зупинок, пробіг, зберігати маршрути і історію пересувань. Також, GPSM U9 відправити повідомлення в разі евакуації автомобіля, ДТП, обриву харчування або глушіння GSM сигналу.

Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen зображення 1

Тарифний план: "Pro версія" (включає безлімітний SIM-карту, історія зберігається 365 днів на сервері).

Сервісний центр GPSM: м.Київ, проспект Академіка Корольова, 13б

Для запису на установку звертайтеся за номером: +38 (097) 696 84 07 (Viber, Telegram)

Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen зображення 2

Професійна установка GPS трекера на авто VW Golf

Процес установки складається з таких робіт:

 1. Вибір місця кріплення GPS трекера: під панеллю приладів, торпедою, кришкою блоку запобіжників, в салоні під сидінням, під обшивкою, в багажнику, під капотом, під бампер, під днище кузова.
 2. Підключення живлення від бортової мережі.
 3. Фіксування GPS трекера стяжками.

Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen зображення 3

GPS трекер GPSM U9

GPS трекер GPSM U9 не впливає на роботу бортових систем, не може бути виявлений за допомогою комп'ютерної діагностики, отже не впливає на гарантію автомобіля.

Читати також: Як працює GPS трекер

Після монтажних робіт, клієнту надається логін і пароль для входу в особистий кабінет системи моніторингу GPSM.

Програмне забезпечення GPS моніторингу

Local GPSM - це сучасний інструмент GPS моніторингу транспорту і персоналу, призначений для відстеження місця розташування об'єктів, а також контролю їх параметрів і стану. Сервер моніторингу зберігає історію переміщення об'єктів і стан їх параметрів протягом 365 днів. Включає в себе WEB-інтерфейс і мобільні додатки Android і IOS. Вартість абонентської плати згідно тарифів на цій сторінці.

Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen зображення 4

Основні функції:

 1. Онлайн місцеположення авто;
 2. Точний пробіг;
 3. Звіти по маршрутам руху, поїздкам, стоянок, зупинок;
 4. Відстеже швидкості;
 5. Контроль запалювання і часу роботи двигуна;
 6. геозон;
 7. Контроль агресивного водіння;
 8. Повідомлення про евакуацію, ДТП, буксирування;
 9. Експорт звітів у формати: PDF, Excel, інтеграція з 1С.

Читать также: Контроль манеры вождения

Об'єкт на карті в реальному часі

На вкладці «Моніторинг» представлені основні функції GPS моніторингу. Тут можна спостерігати за переміщенням об'єкта на карті, адреса знаходження ТЗ в реальному часі, а також кількість палива в баку.

Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen зображення 5

Web-інтерфейс Local GPSM

Мобільний додаток GPSM для iOS та Android

Мобільний додаток Local GPSM надає можливість стеження за транспортом в реальному часі, показує інформацію з датчиків палива (кількість палива в баку, витрата, заправки, сливи), відображає дані про пробіг, поїздках, маршрутах, стоянках. Відправляє повідомлення про події на смартфон. Створення звітів в PDF.

Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen зображення 6

Мобільний додаток Local GPSM

Функція блокування двигуна

Опція блокування і розблокування двигуна активується в мобільному додаток Local GPSM. Для блокування потрібно натиснути кнопку "Заблокувати", для розблокування потрібно натиснути "Розблокувати". Також, є можливість заблокувати і розблокувати двигун SMS командою. Завести машину неможливо до отримання другої SMS команди, яка скасовує блокування.

Глушіння двигуна проводиться шляхом розриву ланцюга живлення запалювання за допомогою керуючого реле. Щоб зупинити авто, досить відправити команду з мобільно додатки, GPS трекер почне вимірювати швидкість руху автомобіля і при зниженні швидкості до 5 км на годину, або менш, трекер розриває ланцюг харчування запалювання і машина зупиняється. Завести машину неможливо до отримання другої команди, яка скасовує блокування.

Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen зображення 7


Найпопулярніші звіти:

1. Побудова треку - траєкторія об'єкта на карті. Трек будується по точках і з'єднується відрізками в єдину лінію. На трек можуть бути нанесені маркери, які позначають місця, де відбувалися парковки, заправки та інші події.

Трек по поїздкам:

Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen зображення 8

Трек за швидкістю:

Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen зображення 9

Трек одним кольором:

Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen зображення 10

2. Звіт по поїздкам. У звіті «Поїздки» дані формуються із зазначенням часу і місця початку поїздки, часу і адреси кінцевого положення. Фіксуються дані про тривалість поїздки, пробігу, середньої швидкості, максимальної швидкості.

Загальна статистика:

Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen зображення 11

Звіт за кількістю поїздок:

Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen зображення 12

3. Звіт по зупинкам. Звіт по зупинкам відрізняється від стоянок транспортного засобу тим, що в цю таблицю виноситься інформація про простоях, тривалість яких становила менше 5 хвилин. Все простої транспортного засобу з тривалістю більше 5 хвилин вважаються «стоянку» і формуються в таблиці «Стоянки».

Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen зображення 13

4. Звіт по стоянках. Звіт по стоянках формується інтуїтивно зрозумілим принципом: таблиця «Стоянки» містить в собі дані про початок стоянки, тривалості простою, часу закінчення простою, також фіксуються дані про місцезнаходження стоянки - вказується адреса.

Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen зображення 14

5. Звіт по відвідуванню геозон. Якщо Ви відзначите на карті цікавлять Вас об'єкти або території, то при проїзді через ці виділені області, дані про таку подію, будуть виводитися в таблицю звіту «Відвідування геозон».

Монтаж GPS трекера на автомобіль Volkswagen зображення 15

Консультація

Система моніторингу транспортних засобів може бути налаштована під особливості вашої компанії. Ми адаптуємо програму моніторингу з урахуванням ваших потреб і побажань. Якщо Вам потрібна зателефонуйте за телефонами: +38 (044) 62 29 56, +38 (097) 696 84 07 (Viber, Telegram) або надішліть запит на пошту info@gpsm.ua. Ми оперативно Вам зателефонуємо і надішлемо лист з комерційною пропозицією. Також, можете приїхати до нас в офіс на безкоштовну консультацію за адресою: м Київ, проспект Академіка Корольова, 13б.

Дата: 05.11.2020 Просмотров: 2157 Комментарии: 0

Комментарии

Будьте первым, кто оставит здесь комментарий!

Желаете внедрить систему?

Составьте свою систему из необходимых датчиков. Калькуялтор покажет цену с установкой, нажмите ссылку “Калькулятор стоимости”. Если желаете узнать больше о составных датчиках, нажмите “Составные части” и вы перейдете в раздел “Магазин”.