Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Система автоінформування GPSM

Система автоінформування GPSM з пристроями відеореєстрації і табло призначена для як контролю роботи пасажирського транспорту так і інформування пасажирів щодо маршруту.

Система комплектується на замовлення і може в себе включати:

Трекер надає можливість підключення тахографа, індикатора кількості палива, настройки моніторингу з шини CAN, опцію іммобілайзера з кодовим ключем. Також можна налаштувати датчики акселерометра і оповіщення про порушення швидкісного режиму за допомогою sms-повідомлень.

Система автоінформування GPSM зображення 1

Інформаційні табло транслюють назву поточної і наступної зупинки, початкової і кінцевої, номер маршруту, температура на вулиці і в салоні. Також можливе розміщення рекламної та соціальної інформації. Передбачена регуляція висоти шрифту і можливість виведення інформації англійською мовою. Прошивку можна оновлювати, не розкриваючи корпус.

Система автоінформування GPSM зображення 2

Автоінформатор - пристрій без якого робота табло неможлива. З його допомогою можна редагувати текст, анімацію, висоту шрифту, розмір робочої області, алгоритм оголошення зупинок.

Система автоінформування GPSM зображення 3

Відеокамери забезпечені інфрачервоним підсвічуванням і легко встановлюються на стелі або стіні. Кут огляду пристроїв - до 120 градусів. Тривимірне шумозаглушення забезпечує більшу чіткість зображення при збереженні кордонів об'єктів. Камери мають інфрачервону підсвітку до 15 метрів, вологозахисне виконання корпусу (IP69) і здатні працювати при екстремальних температурах.

Лічильник візуального підрахунку пасажирів дозволяє контролювати пасажиропотік на маршрутах зі збереженням статистики. Його можна підключити як до автоінформатора, так і до трекера.

Система автоінформування GPSM зображення 4

Індивідуальна комплектація системи автоінформування дозволить Вам включити в комплект поставки саме ті складові, які необхідні виходячи з маршруту, інтенсивності його користування, габаритів транспортного засобу і бюджетних рамок.
Рекомендовані товари

Теги: комплект, відеореєстратор, відеокамера, комплексні рішення, навігаційний термінал, відеоспостереження, салонне табло, рішення для пасажирського транспорту

  • Виробник: GPSM
  • Код товару: GPSM avtoinformer
  • Наявність: В наличии
  • Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Відгуки покупців 0 отзывов

Написати відгук

Додати фото
Введіть код