Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Табло «Увага, зупинка!»

Табло для трамваїв «Увага, зупинка!» встановлюється в передній частині транспортного засобу. Воно призначене для інформування про припинення руху транспорту і відкритті дверей для запуску пасажирів. Крім самого табло, в комплект поставки входять два дискретних вихода, необхідних для управління пристроєм. Модель працює під напругою 9-35 В і споживає 25 Вт. Лицьова панель у пристроя відкритого типу.

Цікаві можливості моделі

  • Управління здійснюється за допомогою пари виходів, що входять в комплектацію і постачання пристрою. Вони виконані у формі сухих контактів. Один вихід під'єднують до механізму, відчиняє двері, а другий - до стоп-сигналами трамвая.
  • Яскрава двоколірна світлодіодна матриця (більше 1500 МКД) RGB-типу дозволяє розставити акценти на окремих елементах зображення.
  • Конструкція забезпечується різьбовими торцевими отворами типу М4. За заявкою замовника вона може бути доповнена кріпильними куточками.
  • Модель здатна працювати при температурах від -35 до +55 градусів, що робить її придатною для всієї території України.
  • Стандартні розміри дисплея - 32х32х5 см. За запитом замовника він може бути збільшений або зменшений.
  • Модель сумісна з рядом популярних автоінформаторів і трекерів ГЛОНАСС / GPS. Табло доставляється покупцеві під замовлення.

Принцип роботи

Коли замикається контакт, підключений до блоку керування дверима, в нижній половині табло виводиться жовта фігурка людини. Вона показує, що пасажири можуть заходити в транспорт. Коли замикається контакт, приєднаний до стоп-сигналів, у верхній половині дисплея з'являється червоний напис «STOP». При замиканні обох контактів на екрані видно обидві картинки - зверху і знизу. Якщо обидва контакти розімкнуті, інформація на дисплей не виводиться.

Технічні характеристики
Висота над рівнем моря 0-2000 м
Вологість 0…95%
Захист від стрибків напруги +
Колір світлодіода Червоний / жовтий / зелений / синій (комплектується на вибір)
Максимальна потужність, А (при 12В) 3
Номінальна потужність, А (при 12В) 1
Робочий діапазон температур -35…+55°С
Середній термін роботи 10 років
Температура зберігання -50…+85°С
Напруга живлення 9 - 36В
Рекомендовані товари

Теги: світлодіоди, двоколірний, кольорове табло, табло для транспорту, трамвай, матриця RGB, дискретні виходи, табло з зображеннями

  • Виробник: GPSM
  • Код товару: GPSM Smart Vision "Attention, stop!"
  • Наявність: В наличии
  • Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Відгуки покупців 0 отзывов

Написати відгук

Додати фото
Введіть код