Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Табло для перонних автобусів аеропортів

Табло для автобусів аеропортів розміщують на транспортних засобах, що здійснюють доставку пасажирів від прийому на борт літака до аеропортної території і в зворотному напрямку. Розміщувати його можна як на лобовому склі, так і в бортових областях. Часто для автобуса набувають відразу пару табло, які дублюють інформацію один одного. Табло показує пункти відправлення та призначення рейсу, яким прямує транспортний засіб. Працює воно від бортової електромережі автобуса (9-35 В). Пристрій сумісний з багатьма поширеними автоінформаторами.

Табло для перонних автобусів аеропортів зображення 1

Табло випускається в двох варіантах виконання, що розрізняються габаритами і числом кольорів. Так, наприклад, одна модель має яскраві жовті світлодіоди і розміри 96х16х6 см, а інша - 7 відтінків світіння (переливаються світлодіоди RGB) і габарити 76,8х12,8х5 см.

Цікаві можливості моделі:

  • Управління відбувається віддалено, з встановленого на аеропорту сервера, по GSM-каналу. Надаються інтеграційні протоколи. Завдяки безперервності опитування можливе відображення рейсу, потрібного саме зараз. Таким чином, один автобус може обслуговувати понад одного маршруту. Передбачена конфігурація Ethernet.
  • Світлодіоди здатні відпрацювати до 100 тисяч годин.
  • Дозвіл табло - 96х16рх, кут огляду - 120 градусів.
  • Модель здатна працювати при температурах від -35 до +55 градусів. Корпус з композитного матеріалу гарантує запобігання пилу і бризок дощу, проте повністю невразливим для води пристрій не є.
  • На торцевих частинах є по 2 отвори для кріплення.

Табло для перонних автобусів аеропортів зображення 2

Завдяки діодам з яскравим світінням інформація з табло зчитується на великій відстані (до 40 м), в тому числі в темний час доби. Можливе створення під замовлення пристрої для службового аеропортного транспорту з заточкою під конкретний автобус.


Технічні характеристики
Висота над рівнем моря 0-2000 м
Вологість 0…95%
Захист від стрибків напруги +
Колір світлодіода Червоний / жовтий / зелений / синій (комплектується на вибір)
Максимальна потужність, А (при 12В) 3
Номінальна потужність, А (при 12В) 1
Робочий діапазон температур -35…+55°С
Середній термін роботи 10 років
Температура зберігання -50…+85°С
Напруга живлення 9 - 36В
Рекомендовані товари

Теги: світлодіоди, кольорове табло, табло для транспорту, автобус, табло з текстом, дискретні виходи, GSM / GPRS, фронтальне табло, бічне табло

  • Виробник: GPSM
  • Код товару: GPSM Smart Vision
  • Наявність: В наличии
  • Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Відгуки покупців 0 отзывов

Написати відгук

Додати фото
Введіть код