Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Радіопозначка BLE

Радіопозначка BLE - це ідентифікатор причіпного обладнання, призначений для контролю за його переміщенням і місцезнаходженням. Такий пристрій підходить для точного визначення, який з типів причіпного обладнання в конкретний момент часу працює з певним видом техніки. Крім того, за допомогою модуля BLE можна ідентифікувати транспортні засоби, які приїжджають на завантаження зерна.


Приклад інтеграції ідентифікатора причіпного обладнання

Радіопозначка BLE зображення 1

Цікаві можливості моделі

BLE-ідентифікатор причіпного обладнання використовується в різних промислових секторах, здебільшого в сільськогосподарській сфері. Безконтактний зчитувач являє собою модуль системи Bitrek Connect, але може працювати і окремо від неї з деякими обмеженнями.

Особливості пристрою:

  • Пристрій працює за технологією Bluetooth Low Energy.
  • Комплектація пристрою - радіомодуль, який ставиться на транспортний засіб (тягач або трактор) та радіопозначка, що встановлюється на фаркоп. Радіомодуль ставиться на тягач, комбайн або трактор на зовнішній стінці, яка звернена до причіпного пристрою. Модуль працює в режимі прийому постійно.
  • Принцип роботи наступний: кожні 5 секунд радіопозначка передає свій унікальний ідентифікатор. Трансляція даних йде по Bluetooth. Радіомаяк його приймає і передає в шину Connect Bus. Можлива подальша передача даних на ведучий пристрій (наприклад, контролер виконавчих механізмів) з використанням інтерфейсу RS485 і протоколу цифрових даних COBA.
  • Доступний режим роботи за участю водія - коли радіомодуль стоїть на комбайні, а радіопозначка знаходиться у водія вантажівки, в який потрібно занурити зерно. В цьому випадку водій натискає кнопку радіопозначки при підході до комбайна, радіомаяк ідентифікує транспортний засіб, і в разі збігу ідентифікатора комбайнер робить завантаження.
  • Максимальна кількість прийнятих міток - 8 штук. Для запобігання перебивання сигналу «рідного» причіпного пристрою випадковим (наприклад, проїжджаючого поруч схожого тягача з причепом) встановлено 10-секундний таймаут.
  • Можна розділити мітки на кілька груп і встановити правило, за яким радіомодуль буде працювати тільки з певною групою міток.

Радіопозначка BLE зображення 2

Радіопозначка володіє власним джерелом живлення, термін дії якого становить 3 роки. Тому її можна ставити на причіпні пристрої без власного джерела живлення. Пристрій поміщений в герметичний корпус зі ступенем захисту IP65. Верхня площина мітки при установці повинна бути звернена до радіомодулів. Для кріплення використовується металевий кронштейн.

Щоб змінити установки BLE мітки причіпного обладнання використовується тільки програми COM-Sender і BLE програматор

Радіопозначка BLE зображення 3

Найбільшу відстань між модулем і міткою становить 15 метрів. BLE-ідентифікатор легко монтується і не вимагає спеціальних навичок для установки.

Документація:

Характеристики
Вологість 80 +/- 15
Габаритні розміри кронштейну 60x71x25 мм
Джерело живлення Вбудована батарея
Клас захисту корпусу IP65
Робоча температура -30/+80
Термін автономної роботи до 3 років
Рекомендовані товари

Теги: Безконтактний, легкий, просте використання, ідентифікація транспортного засобу, контроль роботи шнека, міцний корпус, стійкість до високих температур, тривалий час автономної роботи

1 568 грн
  • Виробник: Bitrek
  • Код товару: BLE Радиометка
  • Наявність: В наявності
  • Гарантія: 12 місяців
+ -
Купити
Швидко купити
Написати відгук
Відгуки покупців 0 отзывов

Написати відгук

Додати фото
Введіть код