Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ
Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg

Автомобіль: Volkswagen Touareg

Завдання: Встановити GPS трекер з функцією дистанційного блокування двигуна.

Обладнання: GPS трекер GPSM U9. Прилад дозволяє контролювати онлайн розташування авто, відстежувати швидкість, число стоянок, зупинок, пробіг, зберігати маршрути і історію пересувань. Також, GPSM U9 відправити повідомлення в разі евакуації автомобіля, ДТП, обриву харчування або глушіння GSM сигналу.

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 1

Тарифний план: "Pro версія" (включає безлімітний SIM-карту, історія зберігається 365 днів на сервері).

Сервісний центр GPSM: м.Київ, проспект Академіка Корольова, 13б

Для запису на установку звертайтеся за номером: +38 (097) 696 84 07 (Viber, Telegram)

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 2

Установка GPS трекера

Процес установки складається з таких робіт:

 1. Вибір місця кріплення GPS трекера: під панеллю приладів, торпедою, кришкою блоку запобіжників, в салоні під сидінням, під обшивкою, в багажнику, під капотом, під бампер, під днище кузова.
 2. Підключення живлення від бортової мережі.
 3. Фіксування GPS трекера стяжками.

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 3

GPS трекер GPSM U9 не впливає на роботу бортових систем, не може бути виявлений за допомогою комп'ютерної діагностики, отже не впливає на гарантію автомобіля.

Читати також: Як працює GPS трекер

Функція блокування двигуна

Глушіння двигуна проводиться шляхом розриву ланцюга живлення запалювання за допомогою керуючого реле. Щоб зупинити авто, досить відправити команду з мобільно додатки, GPS трекер почне вимірювати швидкість руху автомобіля і при зниженні швидкості до 5 км на годину, або менш, трекер розриває ланцюг харчування запалювання і машина зупиняється. Завести машину неможливо до отримання другої команди, яка скасовує блокування.

Після монтажних робіт, клієнту надається логін і пароль для входу в особистий кабінет системи моніторингу GPSM.

Програмне забезпечення GPS моніторингу

Local GPSM - це сучасний інструмент GPS моніторингу транспорту і персоналу, призначений для відстеження місця розташування об'єктів, а також контролю їх параметрів і стану. Сервер моніторингу зберігає історію переміщення об'єктів і стан їх параметрів протягом 365 днів. Включає в себе WEB-інтерфейс і мобільні додатки Android і IOS. Вартість абонентської плати згідно тарифів на цій сторінці.

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 4

Основні функції:

 • Онлайн місцеположення авто;
 • Точний пробіг;
 • Звіти по маршрутам руху, поїздкам, стоянок, зупинок;
 • Відстеже швидкості;
 • Контроль запалювання і часу роботи двигуна;
 • геозон;
 • Контроль агресивного водіння;
 • Повідомлення про евакуацію, ДТП, буксирування;
 • Експорт звітів у формати: PDF, Excel, інтеграція з 1С.

Читать также: Контроль манеры вождения

Об'єкт на карті в реальному часі

На вкладці «Моніторинг» представлені основні функції GPS моніторингу. Тут можна спостерігати за переміщенням об'єкта на карті, адреса знаходження ТЗ в реальному часі, а також кількість палива в баку.

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 5

Web-інтерфейс Local GPSM

Мобільний додаток GPSM для iOS та Android

Мобільний додаток Local GPSM надає можливість стеження за транспортом в реальному часі, показує інформацію з датчиків палива (кількість палива в баку, витрата, заправки, сливи), відображає дані про пробіг, поїздках, маршрутах, стоянках. Відправляє повідомлення про події на смартфон. Створення звітів в PDF.

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 6

Мобільний додаток Local GPSM

Дистанційне блокування двигуна

Опція блокування і розблокування двигуна активується в мобільному додаток Local GPSM. Для блокування потрібно натиснути кнопку "Заблокувати", для розблокування потрібно натиснути "Розблокувати". Також, є можливість заблокувати і розблокувати двигун SMS командою. Завести машину неможливо до отримання другої SMS команди, яка скасовує блокування.

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 7

Повідомлення про події

Можно створити різні повідомлення (наприклад, про перевищення швидкості, нагадування про техогляд, покидання геозон, втрати зв'язку з супутниками, глушіння GSM сигналу). За допомогою вбудованого акселерометра можна отримувати повідомлення про евакуацію, ДТП, буксирування. Повідомлення може бути відправлено в месенджер Telegram, Viber, E-mail або за допомогою SMS. Також, push-повідомлення в мобільному додатку.

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 8

Найпопулярніші звіти:

1. Побудова треку - траєкторія об'єкта на карті. Трек будується по точках і з'єднується відрізками в єдину лінію. На трек можуть бути нанесені маркери, які позначають місця, де відбувалися парковки, заправки та інші події.

Трек по поїздкам:

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 9

Трек за швидкістю:

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 10

Трек одним кольором:

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 11

2. Звіт по поїздкам. У звіті «Поїздки» дані формуються із зазначенням часу і місця початку поїздки, часу і адреси кінцевого положення. Фіксуються дані про тривалість поїздки, пробігу, середньої швидкості, максимальної швидкості.

Загальна статистика:

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 12

Звіт за кількістю поїздок:

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 13

3. Звіт по зупинкам. Звіт по зупинкам відрізняється від стоянок транспортного засобу тим, що в цю таблицю виноситься інформація про простоях, тривалість яких становила менше 5 хвилин. Все простої транспортного засобу з тривалістю більше 5 хвилин вважаються «стоянку» і формуються в таблиці «Стоянки».

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 14

4. Звіт по стоянках. Звіт по стоянках формується інтуїтивно зрозумілим принципом: таблиця «Стоянки» містить в собі дані про початок стоянки, тривалості простою, часу закінчення простою, також фіксуються дані про місцезнаходження стоянки - вказується адреса.

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 15

5. Звіт по відвідуванню геозон. Якщо Ви відзначите на карті цікавлять Вас об'єкти або території, то при проїзді через ці виділені області, дані про таку подію, будуть виводитися в таблицю звіту «Відвідування геозон».

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 16

6. Звіт по швидкості:

Установка GPS трекера на Volkswagen Touareg зображення 17

Консультація

Система моніторингу транспортних засобів може бути налаштована під особливості вашої компанії. Ми адаптуємо програму моніторингу з урахуванням ваших потреб і побажань. Якщо Вам потрібна зателефонуйте за телефонами: +38 (044) 62 29 56, +38 (097) 696 84 07 (Viber, Telegram) або надішліть запит на пошту info@gpsm.ua. Ми оперативно Вам зателефонуємо і надішлемо лист з комерційною пропозицією. Також, можете приїхати до нас в офіс на безкоштовну консультацію за адресою: м Київ, проспект Академіка Корольова, 13б.

Дата: 02.12.2020 Просмотров: 3665 Комментарии: 0

Комментарии

Будьте первым, кто оставит здесь комментарий!

Желаете внедрить систему?

Составьте свою систему из необходимых датчиков. Калькуялтор покажет цену с установкой, нажмите ссылку “Калькулятор стоимости”. Если желаете узнать больше о составных датчиках, нажмите “Составные части” и вы перейдете в раздел “Магазин”.