Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Ідентифікація водіїв GPSM iButton

Ідентифікація водія за допомогою технології iButton

Правильно організований контроль автопарку один з ключових аспектів продуктивної і злагодженої роботи. Такі завдання вирішує GPS моніторинг транспорту, який надає інформацію про рух і стан транспортних засобів. Також, в процесі експлуатації автопарку диспетчерам важливо на постійній основі відстежувати:

 1. Хто керував автомобілем.
 2. Наскільки ретельно водій дотримувався робочого графіку.
 3. Який співробітник був на окремо взятому маршруті.
 4. Чи були заправки або сливи палива, якщо так, то на яких точках маршруту це відбувалося.

Моніторинг цих показників дозволить оперативно виявляти як порушників трудової дисципліни, так і тих, хто, навпаки, відповідально ставиться до службових обов'язків та заслуговує додаткових премій. Все це можливо реалізувати за рахунок нашої системи ідентифікації водіїв GPSM iButton. Функція ідентифікації водія в системі GPS моніторингу актуальна в наступних випадках:

 • на підприємстві практикується позмінна експлуатація транспортних засобів різними водіями;
 • техніка не закріплена за конкретними водіями;
 • встановлена відрядна оплата праці, керівництву важливо знати, в якому обсязі було виконано роботу конкретним співробітником.

Базовий комплект системи GPSM iButton складається з:

 1. GPS трекер GPSM Pro.
 2. Зчитувач iButton.
 3. Ключ iButton.
 4. Реле блокування двигуна.
 5. Динамік для звукового підтвердження успішного зчитування iButton.

Як працює система ідентифікації водіїв?

Встановивши зчитувач iButton можна організувати ідентифікацію водіїв. Пристрій підключається до GPS трекера, а водій отримує ключ-таблетку. Кожен ключ має унікальний код. Зчитувач встановлюється так, щоб до нього можна було максимально зручно прикласти ключ iButton.


Автомобіль постійно знаходиться в заблокованому стані. Щоб завести машину водієві потрібно прикласти персональний ключ iButton до зчитувача, після цього відбувається ідентифікація водія і розблокування двигуна. В системі Local GPSM водій до якого присвоєно ключ автоматично призначається на об'єкт моніторингу. При включенні запалювання лунає звуковий сигнал, що нагадує водієві про необхідність реєстрації. Якщо водій не прикладе ключ - автомобіль не заведеться.

Керування водіями

У програмному забезпеченні Local GPSM ви можете сформувати список водіїв, які числяться в штаті вашої компанії. Щоб закріпити водія за конкретним ТЗ, досить одного кліка мишею. На цьому технічні можливості системи ідентифікації не закінчуються. Також з її допомогою можна оповіщати диспетчерів про експлуатацію машин автопарку поза робочий час.

Ідентифікація водіїв GPSM iButton зображення 1

Формування звітів

Можна створювати звіти по кожному з водіїв. Це дозволить ретельно аналізувати показники роботи всіх співробітників. У звіті можна вибрати часовий інтервал, в межах якого відобразиться інформація про те, яким транспортним засобом керував конкретний водій, а також якою була тривалість рейсу, пробіг, витрата палива.

Ідентифікація водіїв GPSM iButton зображення 2

Можна зробити висновок про те, що система ідентифікації водія стане одним з кращих рішень, так як дозволить бути в курсі того, чи перебуває співробітник на робочому місці і наскільки відповідально він працює.

Також буде цікаво: Контроль агресивного водіння або як змусити водія дбайливо ставиться до автомобіля

Рекомендовані товари
 • Виробник: GPSM
 • Код товару: 5162
 • Наявність: В наличии
 • Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Відгуки покупців 1 отзыв

Написати відгук

Додати фото
Введіть код