Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ
Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF

Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF

Техніка: Cедельний тягач DAF з баком на 600 літрів.

Задача:  Організувати GPS моніторинг, який допоможе менеджменту відстежувати місцезнаходження вантажного автомобіля, пробіг, контроль палива, манеру водіння і іншу корисну інформацію.

Тарифний план: "Pro версія" (включає безлімітний SIM-карту, історія зберігається 365 днів на сервері).

Сервісний центр GPSM: м.Київ, проспект Академіка Корольова, 13б

Для запису на установку звертайтеся за номером: +38 (097) 696 84 07 (Viber, Telegram)

Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 1

Обладнання:

 1. GPS трекер (відстежує місце розташування техніки, швидкість, число стоянок, зупинок, пробіг, зберігає маршрути і історію пересувань транспорту)
 2. Цифрового датчика рівня палива Pro Sensor (високоточний датчик вимірює об'єм і рівень палива в баках транспортних засобів).

Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 2
Комплект системы 5500 грн под ключ

Процес установки:

Крок 1 Установка GPS трекера. У кабіну вантажного автомобіля проводиться потайливу установку GPS трекера c виносними GPS і GSM антенами, таким чином, щоб пристрій було складно знайти.

Крок 2 - Установка датчика рівня палива. У геометричному центрі паливного бака встановлюється високоточний датчик рівня палива Pro Sensor. ДРП підключається до GPS трекера, який передає дані про паливо в режимі реального часу. Фіксується сливи палива як під час зупинки, так і під час руху.

Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 3

Крок 3 Монтаж кабелю (з'єднання GPS трекера і ДУТа). При неможливості прокласти кабель по штатній проводці, додатково використовується кабель-канал / металлорукав / монтажні майданчики. Кабель кріпиться нейлоновими хомутами (стяжками) з кроком не менше 15-20 см. Кабель повинен уникати гарячих і рухомих вузлів автомобіля, щоб уникнути пошкодження ізоляції.

Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 4

Крок 4 - Калібрування ДУТ. Процедура калібрування датчика рівня палива після обрізки під висоту бака, коли датчик необхідно "навчити": повністю занурити в паливо і натиснути кнопку "Калібрувати повний", після чого витягти з палива та натиснути кнопку "Калібрувати порожній".

Крок 5 - Тарування бака. Це порційний протоку бака паливом від порожнього до повного. Головне завдання тарировки - задати кожному значенню датчика відповідний обсяг палива. Для тарировки ми використовуємо сучасне обладнання з похибкою до 0,005%. Обсяг порції палива вибирається індивідуально для кожного бака в залежності від його форми і характеру перегородок.

Крок 6 - Пломбування. Ми застосовуємо пломбування всіх вразливих місць для захисту обладнання від зовнішнього впливу та уникнення спірних моментів під час діагностик. Для пломбування використовуємо тільки якісні, перевірені багаторічним досвідом пломбувальні матеріали. Особливість наших пломб в тому, що при найменшому механічному впливі вони руйнуються і відновити їх стає неможливим, також як і відклеїти.

Після монтажних робіт, клієнту надається логін і пароль для входу в особистий кабінет системи моніторингу GPSM.

Програмне забезпечення GPS моніторингу

Local GPSM - це сучасний інструмент GPS моніторингу транспорту і персоналу, призначений для відстеження місця розташування об'єктів, а також контролю їх параметрів і стану. Сервер моніторингу зберігає історію переміщення об'єктів і стан їх параметрів протягом 365 днів. Включає в себе WEB-інтерфейс і мобільні додатки Android і IOS. Вартість абонентської плати згідно тарифів на цій сторінці.

Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 5

Основні функції:

 • відстеження місцеположення транспорту в реальному часі
 • моніторинг швидкості руху
  • маршрути і траєкторії пересувань
  • пробіг
  • інформація про включення / вимикання запалювання;
  • контроль мотогодин
  • контроль витрати палива
  • відстеження зливів або недоливів палива;
  • контроль заправок з місцем розташування і часом
  • поточний рівень палива в баку
  • звіти по поїздкам, зупинок, простоїв;
  • оповіщення про ДТП, викрадення, буксирування, глушіння GPS / GSM сигналу
  • експорт звітів в різні формати Word, Excel інтеграція з 1С

   Об'єкт на карті в реальному часі

   На вкладці «Моніторинг» представлені основні функції GPS моніторингу. Тут можна спостерігати за переміщенням об'єкта на карті, адреса знаходження ТЗ в реальному часі, а також кількість палива в баку.

   Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 6

   Web-інтерфейс Local GPSM

   Мобільний додаток GPSM для iOS та Android

   Мобільний додаток Local GPSM надає можливість стеження за транспортом в реальному часі, показує інформацію з датчиків палива (кількість палива в баку, витрата, заправки, сливи), відображає дані про пробіг, поїздках, маршрутах, стоянках. Відправляє повідомлення про події на смартфон. Створення звітів в PDF.

   Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 7

   Мобільний додаток Local GPSM

   Найпопулярніші звіти:

   1. Побудова треку - траєкторія об'єкта на карті. Трек будується по точках і з'єднується відрізками в єдину лінію. На трек можуть бути нанесені маркери, які позначають місця, де відбувалися парковки, заправки та інші події.

   Трек по поїздкам:

   Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 8

   Трек по швидкості руху:

   Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 9

   Трек одним кольором:

   Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 10

   2. Звіт по поїздкам. У звіті «Поїздки» дані формуються із зазначенням часу і місця початку поїздки, часу і адреси кінцевого положення. Фіксуються дані про тривалість поїздки, пробігу, середньої швидкості, максимальної швидкості.

   Загальна статистика:

   Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 11

   Звіт по кількості поїздок:

   Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 12

   3. Звіт по зупинкам. Звіт по зупинкам відрізняється від стоянок транспортного засобу тим, що в цю таблицю виноситься інформація про простоях, тривалість яких становила менше 5 хвилин. Все простої транспортного засобу з тривалістю більше 5 хвилин вважаються «стоянку» і формуються в таблиці «Стоянки».

   Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 13

   4. Звіт по стоянках. Звіт по стоянках формується інтуїтивно зрозумілим принципом: таблиця «Стоянки» містить в собі дані про початок стоянки, тривалості простою, часу закінчення простою, також фіксуються дані про місцезнаходження стоянки - вказується адреса.

   Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 14

   5. Звіт по заправках. Даний звіт дозволяє дізнатися, де і коли була проведена заправка об'єкта.

   Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 15

   6. Звіт по витраті палива. Звіт по витраті палива формується виходячи з норм витрати палива і розраховується виходячи з даних кілометражу. Також, формується звіт за даними високоточного датчика рівня палива, штатного датчика, витратоміра палива або інших вимірювальних приладів.

   Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 16

   Графік витрати палива:

   Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 17

   7. Звіт по відвідуванню геозон. Якщо Ви відзначите на карті цікавлять Вас об'єкти або території, то при проїзді через ці виділені області, дані про таку подію, будуть виводитися в таблицю звіту «Відвідування геозон».

   Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 18

   Консультація

   Система моніторингу транспортних засобів може бути налаштована під особливості вашої компанії. Наша компанія зможе адаптувати програму моніторингу з урахуванням потреб і побажань ваших фахівців. Якщо Вам потрібна з нами зателефонуйте за телефонами: +38 (044) 62 29 56, +38 (097) 696 84 07 (Viber, Telegram) або надішліть запит на пошту info@gpsm.ua. Ми оперативно Вам зателефонуємо і надішлемо лист з комерційною пропозицією. Також, можете приїхати до нас в офіс на безкоштовну консультацію за адресою: м Київ, проспект Академіка Корольова, 13б.

   Система контролю витрат дизельного палива на тягач DAF зображення 19
   Дата: 14.12.2020 Просмотров: 3748 Комментарии: 0

   Комментарии

   Будьте первым, кто оставит здесь комментарий!

   Желаете внедрить систему?

   Составьте свою систему из необходимых датчиков. Калькуялтор покажет цену с установкой, нажмите ссылку “Калькулятор стоимости”. Если желаете узнать больше о составных датчиках, нажмите “Составные части” и вы перейдете в раздел “Магазин”.