Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ
GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN

GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN

Техніка: Кран-маніпулятор MAN

Задача:  Контролювати онлайн розташування техніки, шлях руху, пробіг, простої на холостому ходу, зупинки, перевищення швидкості, відстеження витрати палива, витрата палива на холостому ходу, рівень палива на початку і кінці зміни, заправка та сливи.


Тарифний план: "Pro версія" (включає безлімітний SIM-карту, історія зберігається 365 днів на сервері).

Сервісний центр GPSM: м.Київ, проспект Академіка Корольова, 13б

Для запису на установку звертайтеся за номером: +38 (097) 696 84 07 (Viber, Telegram)

GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 1

Обладнання:

 1. GPS трекер (відстежує місце розташування техніки, швидкість, число стоянок, зупинок, пробіг, зберігає маршрути і історію пересувань транспорту)
 2. Цифрового датчика рівня палива Pro Sensor (високоточний датчик вимірює об'єм і рівень палива в баках транспортних засобів).

GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 2
Комплект системы 5500 грн под ключ

Процес установки:

Крок 1 Установка GPS трекера. У кабіну вантажного автомобіля проводиться потайливу установку GPS трекера c виносними GPS і GSM антенами, таким чином, щоб пристрій було складно знайти.

GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 3

GPS трекер GPSM Pro

Крок 2 - Установка датчика рівня палива. У геометричному центрі паливного бака встановлюється високоточний датчик рівня палива Pro Sensor. ДРП підключається до GPS трекера, який передає дані про паливо в режимі реального часу. Фіксується сливи палива як під час зупинки, так і під час руху.

GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 4

Датчик рівня палива Pro Sensor

Крок 3 Монтаж кабелю (з'єднання GPS трекера і ДУТа). При неможливості прокласти кабель по штатній проводці, додатково використовується кабель-канал / металлорукав / монтажні майданчики. Кабель кріпиться нейлоновими хомутами (стяжками) з кроком не менше 15-20 см. Кабель повинен уникати гарячих і рухомих вузлів автомобіля, щоб уникнути пошкодження ізоляції.

GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 5

Крок 4 - Калібрування ДУТ. Процедура калібрування датчика рівня палива після обрізки під висоту бака, коли датчик необхідно "навчити": повністю занурити в паливо і натиснути кнопку "Калібрувати повний", після чого витягти з палива та натиснути кнопку "Калібрувати порожній".

GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 6

Крок 5 - Тарування бака. Це порційний протоку бака паливом від порожнього до повного. Головне завдання тарировки - задати кожному значенню датчика відповідний обсяг палива. Для тарировки ми використовуємо сучасне обладнання з похибкою до 0,005%. Обсяг порції палива вибирається індивідуально для кожного бака в залежності від його форми і характеру перегородок.

GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 7

Крок 6 - Пломбування. Ми застосовуємо пломбування всіх вразливих місць для захисту обладнання від зовнішнього впливу та уникнення спірних моментів під час діагностик. Для пломбування використовуємо тільки якісні, перевірені багаторічним досвідом пломбувальні матеріали. Особливість наших пломб в тому, що при найменшому механічному впливі вони руйнуються і відновити їх стає неможливим, також як і відклеїти.

GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 8

Після монтажних робіт, клієнту надається логін і пароль для входу в особистий кабінет системи моніторингу GPSM.

Програмне забезпечення GPS моніторингу

Local GPSM - це сучасний інструмент GPS моніторингу транспорту і персоналу, призначений для відстеження місця розташування об'єктів, а також контролю їх параметрів і стану. Сервер моніторингу зберігає історію переміщення об'єктів і стан їх параметрів протягом 365 днів. Включає в себе WEB-інтерфейс і мобільні додатки Android і IOS. Вартість абонентської плати згідно тарифів на цій сторінці.

GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 9

Основні функції:

 • відстеження місцеположення транспорту в реальному часі
 • моніторинг швидкості руху
  • маршрути і траєкторії пересувань
  • пробіг
  • інформація про включення / вимикання запалювання;
  • контроль мотогодин
  • контроль витрати палива
  • відстеження зливів або недоливів палива;
  • контроль заправок з місцем розташування і часом
  • поточний рівень палива в баку
  • звіти по поїздкам, зупинок, простоїв;
  • оповіщення про ДТП, викрадення, буксирування, глушіння GPS / GSM сигналу
  • експорт звітів в різні формати Word, Excel інтеграція з 1С

   Об'єкт на карті в реальному часі

   На вкладці «Моніторинг» представлені основні функції GPS моніторингу. Тут можна спостерігати за переміщенням об'єкта на карті, адреса знаходження ТЗ в реальному часі, а також кількість палива в баку.

   GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 10

   Web-інтерфейс Local GPSM

   Мобільний додаток GPSM для iOS та Android

   Мобільний додаток Local GPSM надає можливість стеження за транспортом в реальному часі, показує інформацію з датчиків палива (кількість палива в баку, витрата, заправки, сливи), відображає дані про пробіг, поїздках, маршрутах, стоянках. Відправляє повідомлення про події на смартфон. Створення звітів в PDF.

   GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 11

   Мобільний додаток Local GPSM

   Найпопулярніші звіти:

   1. Побудова треку - траєкторія об'єкта на карті. Трек будується по точках і з'єднується відрізками в єдину лінію. На трек можуть бути нанесені маркери, які позначають місця, де відбувалися парковки, заправки та інші події.

   Трек по поїздкам:

   GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 12

   Трек по швидкості руху:

   GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 13

   Трек одним кольором:

   GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 14

   2. Звіт по поїздкам. У звіті «Поїздки» дані формуються із зазначенням часу і місця початку поїздки, часу і адреси кінцевого положення. Фіксуються дані про тривалість поїздки, пробігу, середньої швидкості, максимальної швидкості.

   Загальна статистика:

   GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 15

   Звіт по кількості поїздок:

   GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 16

   3. Звіт по зупинкам. Звіт по зупинкам відрізняється від стоянок транспортного засобу тим, що в цю таблицю виноситься інформація про простоях, тривалість яких становила менше 5 хвилин. Все простої транспортного засобу з тривалістю більше 5 хвилин вважаються «стоянку» і формуються в таблиці «Стоянки».

   GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 17

   4. Звіт по стоянках. Звіт по стоянках формується інтуїтивно зрозумілим принципом: таблиця «Стоянки» містить в собі дані про початок стоянки, тривалості простою, часу закінчення простою, також фіксуються дані про місцезнаходження стоянки - вказується адреса.

   GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 18

   5. Звіт по заправках. Даний звіт дозволяє дізнатися, де і коли була проведена заправка об'єкта.

   GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 19

   6. Звіт по витраті палива. Звіт по витраті палива формується виходячи з норм витрати палива і розраховується виходячи з даних кілометражу. Також, формується звіт за даними високоточного датчика рівня палива, штатного датчика, витратоміра палива або інших вимірювальних приладів.

   GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 20

   Графік витрати палива:

   GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 21

   7. Звіт по відвідуванню геозон. Якщо Ви відзначите на карті цікавлять Вас об'єкти або території, то при проїзді через ці виділені області, дані про таку подію, будуть виводитися в таблицю звіту «Відвідування геозон».

   GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 22

   Консультація

   Система моніторингу транспортних засобів може бути налаштована під особливості вашої компанії. Наша компанія зможе адаптувати програму моніторингу з урахуванням потреб і побажань ваших фахівців. Якщо Вам потрібна з нами зателефонуйте за телефонами: +38 (044) 62 29 56, +38 (097) 696 84 07 (Viber, Telegram) або надішліть запит на пошту info@gpsm.ua. Ми оперативно Вам зателефонуємо і надішлемо лист з комерційною пропозицією. Також, можете приїхати до нас в офіс на безкоштовну консультацію за адресою: м Київ, проспект Академіка Корольова, 13б.

   GPS система контролю палива на кран маніпулятор MAN зображення 23
   Дата: 30.11.2020 Просмотров: 2232 Комментарии: 0

   Комментарии

   Будьте первым, кто оставит здесь комментарий!

   Желаете внедрить систему?

   Составьте свою систему из необходимых датчиков. Калькуялтор покажет цену с установкой, нажмите ссылку “Калькулятор стоимости”. Если желаете узнать больше о составных датчиках, нажмите “Составные части” и вы перейдете в раздел “Магазин”.