Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Радар швидкості

Цифровий радар швидкості SSR-3 призначений для контролю та уповільнення швидкості автомобілів, роблячи вулиці безпечнішими. Покажчик швидкості SSR-3 підключений до мобільного інтернету. Це означає, що ви можете керувати знаками віддалено, а також отримувати доступ до статистики трафіку і звітів прямо зі свого робочого столу. Цифровий радар швидкості у формі дорожнього знаку відображає швидкість автомобіля, попереджаючи водіїв про те, що вони рухаються з перевищенням допустимої швидкості.

Радар швидкості зображення 1

Дослідження показують, що такі знаки ефективні для уповільнення швидкості порушників, особливо в умовах поточної дорожньої обстановки, коли водії часто відволікаються.

Знаки радари-безпеки встановлюються на вулицях з пішохідними переходами, в районах шкіл, поруч з парками,у місцях, де водії часто перевищують швидкість.

Використання радарів швидкості ставить за мету зниження швидкості. Радари швидкості діють на водія за принципом зворотного зв'язку, на основі теорії петлі зворотного зв'язку: коли людям надається інформація про їх дії, вони, як правило, звертають увагу і виправляються. Цифрові табло швидкості, виготовлені у формі дорожнього знаку, активують цю петлю, попереджаючи про перевищення швидкості водіїв, стимулюючи їхати у відповідності зі швидкісним режимом.

Радар швидкості зображення 2

Особливості установки знака радара швидкості

Знаки з радаром швидкості зазвичай встановлюються в місцях, де перевищення швидкості викликає занепокоєння жителів найближчих будинків і там, де транспортні засоби перебувають у безпосередній близькості від пішоходів, таких як шкільні зони, будівельні зони, житлові райони, ВНЗ, парки. Крім того, знаки застосовуються для отримання інформації, що дозволяє визначити потребу в додаткових заходах регулювання швидкості дорожнього руху.

Радар швидкості зображення 3


Модуль відео і фотофіксації порушень

Табло-радар оснащений функцією фото- і відеофіксації подій, коли авто перевищує швидкість. Ця функція реалізується за рахунок спеціальної камери високої роздільної здатності (12Мп) і об'єктивом з оптичним збільшенням.

Всі дані про порушення в форматі фото/відео + текст зберігаються в пам'яті пристрою, на FTP-сервері і телеграм-каналі.

Завантажити або переглянути матеріали можна декількома способами:

 • підключитися до пристрою;
 • підключитися до сервера;
 • авторизуватися на певному телеграм каналі;
 • скориставшись нашою спеціальною програмою.

Радар швидкості зображення 4

Модуль управління світлофором

Ця функція здійснюється за рахунок вбудованого радара в табло швидкості, який буде встановлений за 300 метрів до світлофора. Його функція полягає в тому щоб вимірювати швидкість під'їжджаючогоає авто, і, в разі перевищення швидкості, передавати сигнал включення червоного світла на світлофорі.

Тобто при порушенні водієм швидкісного режиму він побачить спочатку на табло дизлайк, потім радар включить червоне світло світлофора, примусово зупиняючи водія.

Подібний метод кардинально та миттєво забезпечує дотримання швидкісного режиму. Так водій знає, що в разі перевищення швидкості світлофор перемкне на червоний, і крім себе він затримає й інших учасників руху, через що зіткнеться із загальним обуренням, винуватцем якого буде він сам. 

Також, для того щоб забезпечити безпечний проїзд муніципального транспорту (швидка допомога, газова служба, пожежна машина тощо), дана модель табло здатна перемикати світлофор на червоне світло для інших учасників руху. Після проїзду техніки світлофор автоматично увімкне зелений сигнал.

Необхідно зауважити, що дана функція буде ефективна на перехрестях з нещільним рухом (села, передмістя).

Радар швидкості зображення 5


Комплектація знаку радара швидкості

 • Радар швидкості (від 0 до 300 км/г).
 • Кольорове табло з автоматичним регулюванням яскравості в залежності від зовнішнього освітлення (не сліпить вночі, видно в сонячну погоду). Розмір табло 640 * 320 мм.
 • Знак обмеження швидкості виготовлений відповідно до ГОСТ (діаметр 600 мм).
 • Система живлення від сонячної батареї.
Рекомендовані товари

Теги: радар, табло, контроль швидкості, знак

91 520 грн
 • Виробник: GPSM
 • Код товару: SSR-3
 • Наявність: В наявності
 • Гарантія: 12 місяців
+ -
Купити
Швидко купити
Написати відгук
Відгуки покупців 1 отзыв

Написати відгук

Додати фото
Введіть код