Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Знак зворотного зв'язку з водієм SSR-2b

Табло SSR-2b призначене для інформування водія про швидкість власного транспортного засобу. У функціонал входить загоряння світлодіодів в секторах інформаційного табло, світлова сигналізація, яка сповіщає про порушення допустимого швидкісного режиму. Пристрій актуально розміщувати в зонах, де особливо важливий контроль водіїв: аварійні ділянки, дороги біля дитячих садків, шкіл, лікарень. Прилад записує інформацію в базу, щоб в подальшому працювати з нею. У пам'яті одночасно може зберігатися до 1 млн вимірювань.

Знак зворотного зв'язку з водієм SSR-2 black зображення 1

Основний матеріал корпусу - профільований алюміній і полікарбонат. Дані матеріали забезпечують міцність конструкції. Вони не схильні до дії ультрафіолетових променів і не втрачають своїх властивостей при критичних температурах.

Табло для вимірювання показників швидкості на дорозі SSR-2b складається з двох двоколірних секторів. Одна світлодіодна поверхня сповіщає водіїв про поточну ситуацію на дорозі, показуючи швидкість руху транспортного засобу в даний час, а друга  реакцію у вигляді "лайк/дизлайк" у відповідності до швидкісного режиму. Максимальна швидкість, яку датчик здатний відобразити - 199 км / ч.

Фото / відеофіксація порушника

Знак зворотного зв'язку SSR-2b проводить фото і відео фіксацію моменту перевищення швидкості. Вбудована камера має спеціалізований об'єктив з оптичним зумом і високу роздільну здатність в 12Мп. Всі файли зберігається в пам'яті пристрою, на сервері або відправляється повідомленням на закритий телеграм канал. Також кожне фото / відео супроводжується текстовими даними для формування статистики.

Завантажити дані можна будь-яким зручним способом:

 • через канал в телеграмі;
 • з сервера;
 • з пам'яті пристрою, попередньо підключившись до нього на пряму;
 • за допомогою наданого нами ПО.

Знак зворотного зв'язку з водієм SSR-2 black зображення 2

Автоматичне включення червоного сигналу світлофора

Табло має вбудований радар, який можна підключити до світлофора. При цьому як тільки радар зафіксує перевищення швидкості на світлофорі автоматично включитися червоний сигнал. Цей сигнал загориться як зустрічному, так і попутному руху. Тобто при перевищенні швидкості водій спочатку побачить дізлайк на табло, а потім йому доведеться зупинитися на перехресті на червоне світло.

Такий метод найбільш ефективний оскільки, за недбалість одного водія на світлофорі доведеться затриматися і іншим учасникам руху. А значить порушник опиниться під тиском негативних висловлювань з боку інших водіїв.

По мимо цього дана функція забезпечує безпечний проїзд транспорту аварійних служб таких як швидка допомога, газова служба, пожежна і т.д. Табло швидкості включатиме червоний сигнал світлофора при наближенні до перехрестя спецтранспорту.

Знак зворотного зв'язку з водієм SSR-2 black зображення 3

Цікаві можливості моделі

 • Можливе використання двох варіантів електропостачання: пристрій безперебійного живлення - забезпечує роботу SS-2b протягом 18 годин, сонячна батарея - застосовується для подачі струму в денний час. Оснащення дозволяє встановлювати дисплей в місцях, де підключення до електромережі неможливо або вимагає значних витрат
 • Кілька режимів роботи. Кожен з них регулюється більш ніж 40 налаштуваннями. Вибрати опції можна дистанційно через персональний комп'ютер по мережі або в ручному режимі.
 • Наявність додаткового елемента у вигляді піднятого вгору або опущеного вниз великого пальця руки. При перевищенні швидкості знак загоряється червоним, а якщо швидкість водія знаходиться в оптимальному діапазоні, світлодіодний елемент набуває зеленого кольору. Дані датчики додатково привертають увагу водіїв.
 • Запис статистичних вимірювань і подальша їх передача. Завантаження доступно за допомогою мережі Bluetooth або USB-кабелю.
 • Пристрій адаптовано під українське виробництво.
 • У корпус табло можливо вбудувати різні модифікації при зверненні замовника. Модуль статистики і модуль GSM зв'язку - додаткові опції, які не входять в базову комплектацію табло швидкості  SSR-2b.
 • Світлодіодні лампи споживають мало електроенергії, тому для забезпечення постійного струму підійдуть стандартні системи автономного живлення.
 • На інформаційне табло можливо закріпити різні написи, що додатково оповіщають водіїв. Крім стандартної написи про швидке обмеження можна ввести «Обережно, діти», «Увага!», «Контроль швидкості!».
Пристрій фіксує великий обсяг даних і зберігає інформацію в пам'яті. Отриману статистику можна використовувати для аналізу і прийняття управлінських рішень.

Знак зворотного зв'язку з водієм SSR-2 black зображення 4  

Можливість перегляду статистики за будь-який період часу:

Знак зворотного зв'язку з водієм SSR-2 black зображення 5

З відображенням максимальної, мінімальної та середньої швидкості:

Знак зворотного зв'язку з водієм SSR-2 black зображення 6

Передбачений контроль інтенсивності руху:

Знак зворотного зв'язку з водієм SSR-2 black зображення 7

Відображення статистичних даний по декільком табло:

Знак зворотного зв'язку з водієм SSR-2 black зображення 8

Технічні характеристики

Знак обмеження швидкості 
Зображення знаків 3.29, 3.30, 3.35 на знаках 3.31, 3.32, 3.38, 3.39; типорозмір I і II. P = 600, 700 мм. А = 10, 15 мм.
Відповідає національному стандарту ДСТУ 4100 (2014) «Знаки дорожні. Загальні технічні умови ». Внизу під знаком надрукована чорним шрифтом з висотою букв 100 мм напис «ВАША ШВИДКІСТЬ». Значення знака обмеження по швидкості може бути будь-яким, визначається замовником.
Радар
Частота (К-діапазон) 24,15 ГГц. Дальність: до 120 м. 
Розміщується на висоті близько 3 м. Можлива комплектація покажчика радаром з дистанцією дії до 300 м.
Табло
Конструкція з трьох секцій: дорожній знак і два дисплея зі світлодіодами. Видимість покажчика: до 300 м.
Колір табло чорний або яскраво-жовтий. При виготовленні використані стійкі до УФ-випромінювання матеріали.
Живлення
Для пристроїв / мереж на 180-240 вольт
електромережа, сонячна батарея. Сонячна панель дозволяє використовувати пристрій в денний час на ділянках без підключення до електромережі.
Дисплей 
Висота символів що світяться мінімум 300 мм.
Для подачі зображення на екран використовуються світлодіоди надвисокої яскравості.
Діапазон швидкостей
1-300 км/год
Можливе налаштування діапазону в передбачених межах.
Температура експлуатації
-30...+40 °С


Рекомендовані товари
 • Виробник: GPSM
 • Код товару: SSR-2b
 • Наявність: В наличии
 • Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Відгуки покупців 0 отзывов

Написати відгук

Додати фото
Введіть код