Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Табло швидкості SSR-4

Радарний вказівник дозволяє збільшити безпеку руху на дорогах. Табло швидкості встановлюється на в'їздах у населені пункти, біля пішохідних переходів, в місцях з інтенсивним трафіком і великою кількістю аварій.

Табло швидкості SSR-4 зображення 1

Прилад відрізняється простотою монтажу. Для установки вказівника достатньо двох хвилин. Самостійне налаштування режиму роботи пристрою не вимагає залучення фахівця.

 Табло швидкості SSR-4 зображення 2

Для трансляції значень швидкості використовується світлодіодний дисплей з добре видимою написом і читабельними цифрами. Конструкція покажчика розрахована на експлуатацію в складних кліматичних умовах - при морозах, високих температурах. Корпус герметичний. Каркас стійкий до корозії, табло з написом не вигоряє на сонці. 

Функція фото- і відеофіксації порушень швидкісного режиму

Модель SSR-4 оснащена спеціалізованою камерою з роздільною здатністю 12Мп і об'єктивом з оптимальним оптичним збільшенням. Дана камера проводить фото- або відеофіксацію автомобіля, який порушує заданий швидкісний режим.

Всі матеріали відзняті камерою зберігаються:

 • в пам'яті пристрою;
 • на FTP сервері;
 • на телеграм-каналі.

Дані можна переглянути:

 • підключившись до табло на пряму;
 • скачати з сервера (доступ надається);
 • авторизувавшись на певному телеграм каналі;
 • скориставшись наданим нами ПО.

Дані зберігаються в текстовому форматі + відео / фото.

Табло швидкості SSR-4 зображення 3

Модуль автоматичного включення червоного сигналу світлофора

При установці за 300 метрів до світлофора  табло швидкості, водіям, що перевищують швидкість, буде включатися червоний сигнал світлофора.

У разі, коли водій перевищує швидкість він отримує не тільки реакцію табло у вигляді дізлайка, але і завдяки вбудованому радару, який фіксує перевищення, водія зупинить автоматично включене червоне світло світлофора.

Такий метод більш жорстко регулює і припиняє порушення ПДР.

По-перше, водій знає, що в разі перевищення швидкості - світлофор перемкнеться на червоний.

По-друге, порушник зіткнеться із загальним несхваленням оскільки, отримавши червоне світло світлофора, затримає не тільки себе, а й інших учасників руху.

Також, для безпечного і ефективного проїзду технічного транспорту та автомобілів першої допомоги GPSM SSR-4, підключений до світлофора здатний включати червоне світло для інших учасників руху, тим самим забезпечуючи першому безперешкодний проїзд.

Після проїзду техніки світлофор автоматично переключиться на зелений сигнал.

УВАГА! Найефективніше використовувати цю функцію на дорогах з нещільним трафіком

Табло швидкості SSR-4 зображення 4

Цікаві можливості

Передбачена функція запису і аналізу трафіку (у версіях обладнання з ідентифікацією номерів). Дані можуть зберігатися в двох видах інформації: фотографії, відеозаписи з фіксацією фактів порушення.

Табло швидкості SSR-4 зображення 5


Можливість вибору статистики за будь-який період часу:

Табло швидкості SSR-4 зображення 6


C відображенням максимальної, мінімальної та середньої швидкості:

Табло швидкості SSR-4 зображення 7


Загальна кількість автомобілів (контроль інтенсивності руху):

Табло швидкості SSR-4 зображення 8


Перегляд статистики за кількома табло:

Табло швидкості SSR-4 зображення 9

Є можливість індивідуального підбору радара по дальності вимірювання.

Передбачена функція підключення до пристрою через GSM. Глобальний стандарт стільникового зв'язку має найбільше покриття і дозволяє отримувати інформацію з відстані в сотні кілометрів.

Взаємодія з приладом можлива по каналах радіозв'язку через Bluetooth з радіусом дії приймача від 10 м. Для підключення до системи управління пристроєм не доведеться виходити з машини. Збір інформації про трафік і налаштування обладнання можна проводити з автомобіля. Це особливо зручно в холодні дні і дощову погоду.

Також передбачена можливість зв'язку з блоком управління табло по WiFi. Функція дає можливість отримувати інформацію в режимі віддаленого доступу через Інтернет.

Для обробки значень обладнання досить декількох мілісекунд. Швидкісний датчик обробляє сигнал в короткий проміжок часу і видає значення на екран. Інформація на дисплеї оновлюється зі швидкістю до 10 разів на секунду. Водій транспорту може в реальному часі бачити реакцію обладнання на пригальмовування.

Вказівник працює в трьох режимах індикації. Рекомендована для руху на ділянці швидкість стає зеленим, перевищення - червоним. На незначне порушення дисплей реагує жовтим кольором.

Технічні характеристики

Двосекційне табло

табло в герметичному металевому корпусі. В першій секції розташовано напис великими буквами «ВАША ШВИДКІСТЬ». Під нею в другій частині табло знаходиться дисплей з ударостійким склом.

Індикація освітлення з режимом «день, сутінки, ніч»

в покажчику передбачена можливість автоматичного регулювання яскравості. Інтенсивність світіння цифр на табло залежить від зовнішніх умов. Яскравість змінюється за сигналом встановленого датчика.

Запис статистичних даних до 1 000 000 вимірювань

моделі обладнання з функцією впізнавання зберігають в пам'яті до 1 млн даних.

Ууправління табло

налаштування до 40 параметрів. Передбачена можливість керування обладнанням користувачем і перемикання налаштувань під поставлені завдання.

Діапазон швидкостей до 300 км / год

є можливість регулювання граничних значень швидкості руху. Діапазон залежить від комплектації.

Детектор

робоча частота 24,15 ГГц. К-діапазон роботи радара в межах 24,15 ГГц має високу дальність виявлення і відрізняється низьким рівнем перешкод, якщо порівнювати з Х-діапазоном.

Дальність вимірювання радара
120, 250, 300 м. Чутливість пристрою залежить від оснащення обладнання під індивідуальні запити замовника. Можливе підключення табло до радарів з дальністю вимірювання від 120 до 300 м.

Напруга
220 В, 380 В.
Живлення

електромережа, сонячна батарея. Сонячна панель дозволяє використовувати пристрій в денний час на ділянках без підключення до електромережі.

Зв'язок з табло і управління налаштуваннями
GSM, Bluetooth, WiFi, додатково 5G, 4G (LTE) / 3G. У версіях з ідентифікацією номерів (фото / відеофіксацією) передбачена зв'язок по каналах 5G, 4G (LTE) / 3G.

Зони швидкості руху
трафік налаштовується по трьох зонах руху: без порушення, з перевищенням до 10 км/год, з критичним значенням швидкості більше 10 км/год.


Рекомендовані товари

Теги: Табло швидкості, табло зворотного зв'язку, табло трафіку, вимірювач швидкості, дорожнє табло, радар швидкості, табло трафіку, радарний покажчик швидкості, детектор швидкості, сонячні батареї.

 • Виробник: GPSM
 • Код товару: SSR-4
 • Наявність: В наличии
 • Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Відгуки покупців 1 отзыв

Написати відгук

Додати фото
Введіть код