Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Знак табло швидкості SSR-6

Пристрій дозволяє здійснювати контроль швидкості руху транспорту без залучення інспектора.

Воно сповіщає водія про те, що поблизу знаходиться дитячий заклад (школа, дитячий сад, музична школа) .Модель здатна визначати швидкість транспорту на дорогах і виводити ці дані на табло. Якщо показник перевищує задані рамки, число на табло швидкості загоряється червоним світлом, якщо швидкість не перевищена- зеленим.

Завдяки міцному силовому каркасу з алюмінію і компонентів з полікарбонату модель служить довго і має гарну стійкість до механічних впливів і погодних факторів. Для живлення передбачено використання сонячної батареї.


Фіксація порушень швидкісного режиму на фото або відео

Всі інциденти перевищення швидкості табло SSR-6 фіксує на вбудовану камеру з високою роздільною здатністю з оптимально налаштованим оптичним зумом. Отримані дані відправляються на сервер, приватний телеграм канал, а також безстроково зберігаються в пам'яті радара. До фото відео файлів додаються текстові дані.

При необхідності доступ до файлів можна отримати через:

 • пряме підключення до табло;
 • підключення до сервера;
 • на телеграм каналі;
 • за допомогою наданого нами програмного забезпечення.

Знак табло швидкості SSR-6 зображення 1

Автоматичне включення червоного сигналу світлофора

Така функція актуальна для сільських доріг, або доріг з малою завантаженістю.

Внутрішній радар табло можна підключити до світлофора. В такому випадку, радар буде перемикати світлофор на червоне світло при наближенні автомобіля який перевищує швидкість. При цьому червоний сигнал буде подано як попутному, так і зустрічному руху.

Такий метод регулювання дорожнього руху найбільш ефективний через те, що червоне світло загоряється для всіх автомобілів на перехресті, а не тільки для порушника. А значить порушнику доведеться зіткнуться не тільки з затримкою на світлофорі, але при цьому опинитися під тиском негативних висловлювань з боку інших водіїв.

По мимо цього дана функція забезпечує безпечний проїзд транспорту аварійних служб таких як швидка допомога, газова служба, пожежна і т.д. Табло швидкості включатиме червоний сигнал світлофора при наближенні до перехрестя спецтранспорту рухається по тех. смузі.

Знак табло швидкості SSR-6 зображення 2

Цікаві можливості

 • Поєднання в одному приладі інформаційного табло, який повідомляє про швидкість на дорогах, і знака попередження. При бажанні замовника виріб може бути оснащено додатковими пристосуваннями, що не входять в базову комплектацію - статистичними модулем і радарних пристроєм.
 • Автоматичне калібрування світлодіодів відповідно до погодних факторів, що дозволить водієві розрізняти показання в різних умовах навколишнього середовища.
 • Програмне забезпечення для запису відомостей про трафік в базу даних для подальшої обробки.
 • Стійкий до ультрафіолету і корозії корпус.
 • Герметична конструкція радара швидкості дозволяє йому працювати більше 15 років.
 • Передбачається можливість автономного функціонування пристрою. У світлий час доби для підключення до мережі задіюється сонячна батарея. Завдяки цьому знак можна встановлювати в місцевостях, де немає можливості підключитися до електромережі (або вона потребує великих фінансових витрат). Ще один варіант - застосування блоку безперебійного живлення. Світлодіодам не потрібно багато електроенергії, тому автономне живлення цілком підходить для їх забезпечення.
 • У файлах статистики можна подивитися дані про швидкість за будь-який день і часовий період (в тому числі найбільший, найменший і середній показники). Доступно відображення відомостей по декільком машинам. Пам'ять може зберігати до 1 млн значень.
 • Статистична інформація недоступна для сторонніх людей. Передбачений захист паролем.
 • Завантажити дані можна, підключившись через USB-порт або через бездротову мережу Bluetooth (при цьому потрібно перебувати на невеликій дистанції від пристрою). Їх можна передавати на будь-який комп'ютер.
 • Велика кількість налаштувань (інтенсивність світлодіодів, мінімальна і максимальна значення  швидкості та ін.). 40 налаштувань статистичних параметрів.

Запис і аналіз трафіку (у версіях обладнання з ідентифікацією номерів). Дані можуть зберігатися в двох видах інформації: фотографії, відеозаписи з фіксацією фактів порушення.

Знак табло швидкості SSR-6 зображення 3


Можливість вибору статистики за будь-який період часу:

Знак табло швидкості SSR-6 зображення 4


C відображенням максимальної, мінімальної та середньої швидкості:

Знак табло швидкості SSR-6 зображення 5


Загальна кількість автомобілів (контроль інтенсивності руху):

Знак табло швидкості SSR-6 зображення 6


Перегляд статистики за кількома табло:

Знак табло швидкості SSR-6 зображення 7

Технічні характеристики

Знак контролю швидкості
Виконано відповідно за держстандартом ДСТУ 4100 «Знаки дорожні. Загальні ТУ »від 2014 року. 
ТаблоЄ 3 секції: знак дистанції, знак контролю швидкості і світлодіодне табло. Останнє забезпечено написом у верхній частині чорними літерами «ВАША ШВИДКІСТЬ». Табло має насичений жовтий колір. У виробництві використовуються матеріали, стійкі до дії ультрафіолету. Межі видимості - до 300 м. З настанням сутінків табло починає працювати в режимі зниженої яскравості.
ДисплейЗнаки виводяться на табло за допомогою світлодіодів надвисокої яскравості. Висота знаків - не менше 30 см.
Допустимі умови експлуатації
Температура - від -30 до +40 ° С. Пристрій можна використовувати в місцевостях з підвищеною вологістю повітря.
Електроживлення
Від сонячної батареї або від мережі. Пристрій призначений для експлуатації в мережах з частотою 50 Гц і напругою 180-240 вольт. 
Швидкісні рамки
Від 1 до 300 км /год. Можна налаштовувати робочий діапазон в межах зазначених значень, а також задавати критичну швидкість.


Рекомендовані товари

Теги: Табло контролю швидкості, дорожній знак, діти, автономний, табло, радар швидкості, сонячна батарея, статистичний модуль, світлодіоди

74 200 грн
 • Виробник: GPSM
 • Код товару: SSR-6
 • Наявність: В наявності
 • Гарантія: 12 місяців
+ -
Купити
Швидко купити
Написати відгук
Відгуки покупців 1 отзыв

Написати відгук

Додати фото
Введіть код