Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Розумний обмежувач швидкості SSR-1 Pro

Розумне табло швидкості SSR-1 Pro являє собою обладнання для вимірювання та контролю швидкості, демонстрації водіям отриманого значення на світлодіодному дисплеї. Зворотній зв'язок на дії водія - похвала або осуд впливають на поведінку. Доведено, що позитивне підкріплення поведінки похвалою, в нашому випадку це лайк і відображення значення швидкості зеленим кольором, стимулює людину в подальшому дотримуватися цього типу поведінки, тобто в нашому випадку - до прагнення дотримуватися правил швидкісного режиму без застосування жорстких перешкод, таких як лежачий поліцейський. Статистика показує, що установка розумного обмежувача швидкості SSR призводить до зниження порушень швидкісного режиму більш ніж в 2 рази, а ДТП в 5 разів.

Устаткування встановлюється в комфортній зоні видимості для водіїв на дорогах з будь-якою кількістю смуг. На широких дорогах з 3ма і більше смугами в одну сторону встановлюється окреме табло для кожної смуги над дорогою. Табло розміщують на ділянках з високим ризиком аварій: біля освітніх установ, в місцях з поганою видимістю, інтенсивним рухом і високою прохідністю.

Розумний обмежувач швидкості SSR-1 Pro допомагає автомобілістам контролювати швидкість і своєчасно нагадує про необхідність її зниження на відповідальній ділянці.

Принцип роботи

Пристрій оснащений радаром. Датчик спрацьовує в автоматичному режимі при попаданні машини в зону контролю. Радар вимірює швидкість. Отриманий результат виводиться на дисплей SSR-1 Pro. На обчислення і візуалізацію отриманого значення на екрані йдуть 100 мілісекунд.

Якщо водій не перевищує швидкісний режим табло реагує зеленим кольором. Спочатку виводить значення швидкості

Розумний обмежувач швидкості SSR-1 Pro зображення 1

потім з'являється лайк на дисплеї.

Розумний обмежувач швидкості SSR-1 Pro зображення 2

У разі, якщо транспортний засіб перевищує допустиму межу швидкості на не більше ніж 10 км/год табло виводить значення жовтим кольором

Розумний обмежувач швидкості SSR-1 Pro зображення 3

На грубе порушення швидкості (перевищення допустимої межі на більш ніж 10 км/год) SSR-1 Pro реагує червоним кольором і дизлайком.

Розумний обмежувач швидкості SSR-1 Pro зображення 4

У разі, якщо авто рухається зі швидкістю 80 км/год і більше на екран відразу виводиться дизлайк.

Розумний обмежувач швидкості SSR-1 Pro зображення 5  

Модуль фото- і відеофіксації автомобілів, які перевищують швидкість

Даний модуль реалізований за допомогою вбудованої в табло фотокамери з високою роздільною здатністю 12Мп і спеціалізованого об'єктива з оптимально підібраним оптичним збільшенням.

У разі перевищення швидкості, автомобіль фотографується або знімається на відео.

Дані зберігаються:

 1. в пам'яті пристрою;
 2. на FTP сервері;
 3. на телеграм-каналі.

Доступ до даних:

 • шляхом прямого підключення до пристрою;
 • шляхом підключення до сервера;
 • шляхом авторизації на телеграм каналі;
 • шляхом установки десктопной програми.

Формат даних текстовий + відео / фото.

Розумний обмежувач швидкості SSR-1 Pro зображення 6

Система автоматичного включення червоного сигналу світлофора

Опционально, можно подключить табло к светофору. Табло с радаром будет установлено за 300 метров до светофора. Он будет передавать сигнал включения красного света на светофор в случае превышения скорости подъезжающему авто.

Якщо водій перевищить швидкість він отримає спочатку реакцію табло у вигляді дізлайка, потім додатковий радар, фіксуючи перевищення, передасть сигнал на світлофор і включить червоне світло примусово зупиняючи водія.

Система моментально підвищує культуру водіння і дотримання швидкісного режиму.

По-перше, водій знає, що в разі перевищення швидкості - світлофор перемкнеться на червоний.

По-друге, порушник отримає загальне несхвалення оскільки, отримавши червоне світло світлофора, затримає не тільки себе, а й інших учасників руху.

Також, для безпечного і ефективного проїзду технічного транспорту та автомобілів першої допомоги GPSM SSR-1 Pro в комплекті зі світлофором здатний включати червоне світло для інших учасників руху, тим самим забезпечуючи першому безперешкодний проїзд.

Після проїзду техніки світлофор автоматично подасть зелений сигнал.

Розумний обмежувач швидкості SSR-1 Pro зображення 7

Цікаві можливості моделі SSR-1 Pro

 • Табло може застосовуватися в кліматичних умовах з високими і низькими температурами. У базовій комплектації моделі є вбудована система підігріву обладнання при низьких температурах і модуль охолодження LED-панелі в спекотні дні.
 • Розумний пристрій SSR-1 Pro максимально адаптовано до складних умов експлуатації. Електроніка табло, як всі елементи, знаходяться в герметичному корпусі. Корпус радара виготовлений з оцинкованої сталі з високоміцним полімерним покриттям, що захищає метал від корозії. При складанні пристрою використовуються металовироби з нержавіючого сплаву і високоякісні позолочені роз'єми. Петлі конструкції випускаються з високоміцних промислових полімерів. Засувки моделі мають нікельоване покриття, що забезпечує довгий термін служби деталей (до 10 років).
 • Передбачена можливість дистанційного ланаштування обмеження швидкості, підключення до блоку управління SSR-1 Pro за допомогою SMS-команд.
 • В табло вбудований модуль телеметрії, який передає через мобільний інтернет всі вимірювання в програмне забезпечення, яке формує статистику вимірювань швидкості.
 • Перед нанесенням високоміцного порошкового фарбування, всі деталі оцинковуються. Завдяки чому термін служби SSR-1 Pro становить не менше 10 років.
 • Розумний обмежувач швидкості SSR-1 Pro зображення 8
 • Хорошу видимість зображення на дисплеї забезпечують потужні світлодіоди, яскравості яких досить навіть в самий сонячний день.
 • Модуль автоматичного регулювання яскравості. Значення на екрані не сліплять водіїв в темну пору дня завдяки датчику освітленості, який зменшує яскравість табло і підвищує яскравість днем ​​на достатній рівень. Також в залежності від зміни погодних умов яскравість автоматично змінюється протягом дня.
 • Розумне обладнання може працювати від електромережі або автономно від сонячної батареї (комплектація підбирається індивідуально).
 • Передня панель дисплея відкривається, що дозволяє швидко і легко отримувати доступ до модулів системи. Будь-який компонент табло можна поміняти на стовпі в два етапи без демонтажу конструкції. Наприклад, щоб замінити LED-модуль (складова частина екрану), досить відкрити передню панель SSR-1 Pro як дверцята шафи і виконати заміну модуля, що займе близько 5 хвилин.
 • Устаткування відрізняється простотою установкою. Кріпиться на стовпи всіх діаметрів за допомогою сталевої стрічки. На монтаж пристрою йде 15 хвилин.
 • Завдяки продуманій конструкції і можливості відкрити передню стулку табло як дверцята, в SSR-1 Pro швидко і просто встановити або замінити SIM-карту, блок живлення, вентилятор і будь-які компоненти.
 • Обладнання оснащене програмним забезпеченням для збору інформації про трафік і відображення статистики. Пам'ять пристрою дозволяє зберігати відомості про ситуацію на дорозі за рік. Отримані дані з блоку пам'яті табло вивантажуються автоматично. На їх основі можна формувати звіти

  Розумний обмежувач швидкості SSR-1 Pro зображення 9

  За будь-який період часу

  Розумний обмежувач швидкості SSR-1 Pro зображення 10

  C відображенням максимальної, мінімальної, середньої швидкості і загальної кількості авто

  Розумний обмежувач швидкості SSR-1 Pro зображення 11 Розумний обмежувач швидкості SSR-1 Pro зображення 12

Розумне табло SSR-1 Pro дозволяє контролювати швидкість руху транспорту в автоматичному режимі, дає можливість швидко і просто сповіщати водіїв про правопорушення. Впровадження установок призводить до зниження аварійності на складних ділянках, полегшує роботу патрульної поліції щодо забезпечення порядку на дорогах.

Технічні характеристики
Режим відображення може складатися з 1-3 цифр (таких як: 5, 55, 155)
Режим живлення 220В, також може бути використана сонячна батарея
Рабоча напруга 12В для систем підігріву та охолодження, і 5В LED модулі
Робочий струм <1,5А
Максимальна швидкість виявлення 300 км/год
Відстань, що виявляється ≤0 ~ 120м
≤0 ~ 300м опціонально
Частота радару полоса k (24.150G)
Час відгуку ≤100 мс
Рекомендовані товари

Теги: автоматичний радар швидкості, розумний, радар, дисплей швидкості, система контролю швидкості, інформаційне табло, яке попереджає табло, електронний, датчик швидкості, табло-радар, розумний дорожній знак, розумна система, інтелектуальний, поліцейський радар, вимірювач швидкості

60 800 грн
 • Виробник: GPSM
 • Код товару: GPSM SSR-1 Pro
 • Наявність: В наявності
 • Гарантія: 12 місяців
+ -
Купити
Швидко купити
Написати відгук
Відгуки покупців 5 отзывов

Написати відгук

Додати фото
Введіть код