Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Табло швидкості SSR-2 Pro

Табло контролю швидкості SSR-2 Pro призначене для вимірювання швидкості проїжджаючих авто та оповіщення водія про те, чи знаходиться його швидкість в допустимих межах. Якщо швидкість рухомого авто виходить за деяку межу (зазвичай це 40 км/год), табло попереджає про це індикацією - символами, виведеними червоним кольором. Якщо швидкість авто не перевищує задані рамки - виводиться знак «палець вгору» зеленими світлодіодами, а значення швидкості відображається цим же кольором.

Встановлювати пристрій можна на автодорогах з будь-яким числом смуг, головне, щоб розташування було зручним для огляду водіїв. При великій ширині дороги (3 і більше смуг) встановлюють по одній моделі для кожної смуги. Світлодіодними табло такого типу обладнуються ділянки доріг з підвищеним ризиком аварійних інцидентів: області з інтенсивним рухом, недостатньою видимістю, а також місця біля дитячих і медичних установ.

Принцип роботи розумного табло

Коли автомобіль потрапляє в область контролю, відбувається автоматичне спрацьовування датчика, а вбудований в табло радар заміряє швидкість транспортного засобу. На екрані відображається отримане число (в кілометрах на годину). Проведення вимірювань і подача їх на екран займають 100 мілісекунд.

Для різних варіантів поведінки водія передбачені наступні варіанти індикації:

  • Коли швидкість авто знаходиться в допустимих межах, пристрій відображає чисельне значення швидкості і знак схвалення «палець вгору». Обидві індикації виводяться зеленим кольором.Табло швидкості SSR-2 Pro зображення 1
  • Якщо водій незначно перевищив верхню межу дозволеної швидкості (менше ніж на 10 км/год), на дисплеї її значення відобразиться жовтими світлодіодами і таким же кольором напис "ОК".
  • При серйозному виході за зазначені рамки (більше 10 км/год) символи зворотного зв'язку демонструються червоним кольором. При цьому, якщо швидкість авто ще не досягає 80 км/год, на дисплей виводиться значення швидкості і знак несхвалення «палець вниз».
  • Якщо водій розганяється більш ніж 80 км/год, цифри не відображаються: замість цього табло весь час демонструє дізлайк.

Надання автомобілістам зворотного зв'язку впливає на поведінку і сприяє зниженню статистики ДТП. Підкріплення правильної поведінки схваленням (лайком) створює у водія стимул дотримуватися швидкісного режиму і надалі.

Цікаві можливості моделі

Пристрій може працювати як від мережі 220 В, так і в автономному режимі від сонячної батареї. Комплект поставки підбирається відповідно до побажань замовника.

Яскраві світлодіоди дозволяють робити зображення на екрані добре помітними навіть в дуже сонячну погоду. Є і автоматичне регулювання яскравості з підстроюванням під рівень освітлення навколишнього середовища, так що в сутінках зображення не будуть різати водієві очі.

Вбудовані блоки охолодження і підігріву (входять в основну комплектацію) допомагають регулювати температуру пристрою в жарку погоду або при заморозках. Завдяки цьому пристрій може експлуатуватися в широкому діапазоні температур.

Телементичний модуль, що передає заміри в ПО, де формується статистика. Передача здійснюється за допомогою мобільного інтернету.

Фото і відеофіксація порушень проводиться на камеру з високою роздільною здатністю, оснащеною об'єктивом з оптичним зумом. Дані зберігаються на вбудованій пам'яті табло, сервері або відправляються на приватний телеграм канал. Завантажити або переглянути фото / відео можна або підключившись на пряму до табло або сервера, зареєструвавшись на телеграм каналі, або за допомогою наданою нами десктопної програми.

Табло швидкості SSR-2 Pro зображення 2

Система автоматичного включення червоного світла світлофора.

Табло з вбудованим радаром встановлюється за 300 метрів до світлофора і фіксує швидкість автомобіля, що під'їжджає. Якщо дане авто перевищує задані швидкісні рамки то радар в автоматичному режимі перемикає світлофор на червоне світло.

Спочатку водій побачить дізлайк на табло швидкості, і в разі якщо не зменшить швидкість, світлофор перемкнеться на червоний і водієві доведеться зупинитися.

В результаті водій заздалегідь буде знати, що затримається на перехресті якщо порушить швидкісний режим, і затримає інших водіїв, що викличе масу невдоволення в його сторону.

Система включення червоного світла також може служити для безпечного проїзду транспорту аварійних служб. При наближенні спецтранспорту радар включить червоне світло для інших учасників руху.

ВАЖЛИВО! Ці функції оптимальні для незавантажених доріг, наприклад в селі або передмісті, тому вони встановлюються опціонально (тобто за бажанням замовника).

Табло швидкості SSR-2 Pro зображення 3

Сталевий корпус герметичного виконання зі стійким антикорозійним полімерним покриттям захищає внутрішню начинку пристрою від вологи. Деталі конструкції мають нікельоване або оцинковане покриття. Завдяки цьому пристрій може експлуатуватися в регіонах з підвищеним випаданням опадів і служити більше 10 років.

Табло швидкості SSR-2 Pro зображення 4

Налаштовувати обмеження швидкості і підключатися до керуючого блоку пристрою можна і віддалено, використовуючи SMS-повідомлення.

Програмне забезпечення пристрою збирає статистику. Користувач може вивести дані за будь-який період часу, з відображенням мінімальної і максимальної швидкості. У пам'яті можуть зберігатися дані, зібрані за рік.

Табло швидкості SSR-2 Pro зображення 5

Можливість підключення до ПО декількох табло.

Табло швидкості SSR-2 Pro зображення 6

Відображення мін і макс швидкості, а також загальної кількості авто.

Табло швидкості SSR-2 Pro зображення 7 Табло швидкості SSR-2 Pro зображення 8

Пристрій відрізняється не тільки простотою монтажу на стовп, а й зручністю заміни потрібних модулів. Закріпити обладнання на стовпі можна за допомогою стрічки зі сталі всього за 15 хвилин. Міняти складові системи можна за допомогою відкриття передньої панелі. При цьому саме обладнання не буде потрібно демонтувати з місця кріплення. Відкривши панель, як дверку тумби, можна замінити вентиляційний пристрій, SIM-карту або інші комплектуючі.Табло швидкості SSR-2 Pro зображення 9

Табло контролю швидкості SSR-2 Pro допомагає регулювати швидкість на дорогах без застосування заходів більшої жорсткості (типу лежачого поліцейського) і інформувати водіїв про те, наскільки коректна їх поведінка на даній ділянці. Установка обладнання сприяє зменшенню числа аварійних інцидентів і випадків перевищення швидкості на важких ділянках.

Технічні характеристики
Режим відображення може складатися з 1-3 цифр (таких як: 5, 55, 155)
Режим живлення 220В, також може бути використана сонячна батарея
Рабоча напруга 12В для систем підігріву та охолодження, і 5В LED модулі
Робочий струм <1,5А
Максимальна швидкість виявлення 300 км/год
Відстань, що виявляється ≤0 ~ 120м
≤0 ~ 300м опціонально
Частота радару полоса k (24.150G)
Час відгуку ≤100 мс
Рекомендовані товари

Теги: електронне табло, контроль швидкості, світлодіодне табло, автономний, блок статистики, триколірна індикація, розумне табло, віддалене управління

74 800 грн
  • Виробник: GPSM
  • Код товару: SSR-2 Pro
  • Наявність: В наявності
  • Гарантія: 12 місяців
+ -
Купити
Швидко купити
Написати відгук
Відгуки покупців 1 отзыв

Написати відгук

Додати фото
Введіть код