Ми працюємо та проводимо монтаж GPS трекерів!
Графік роботи: з 09:00 до 18:00
20% від замовлень перераховуємо на допомогу ЗСУ

Табло швидкості SSR-2 з сонячною батареєю

Табло SSR-2 використовується для вимірювання швидкості руху транспорту, оповіщення про отримані значеннях водія, фіксації та аналізу даних. Пристрій встановлюється в місцях з інтенсивним потоком пішоходів і високою частотою ДТП.

Радарний покажчик SSR-2 - це ефективний метод зниження швидкості руху машин без безпосередньої участі інспектора. Дані цифрового табло добре видно водіям. Для трансляції значень на дисплеї використовуються світлодіоди з автонастроюванням інтенсивності освітлення під погодні умови.

Табло швидкості SSR-2 з сонячною батареєю зображення 1

Надійна конструкція з алюмінієвим каркасом забезпечує довгий термін служби табло, стійкість до складних умов експлуатації.

Фото і відеофіксація

Коли автомобіль перевищує заданий швидкісний режим відбувається фото або відео фіксація (на вибір) зі збереженням даних в пам'ять пристрою, на сервері або з автоматичною відправкою матеріалів на телеграм канал.

Табло швидкості SSR-2 з сонячною батареєю зображення 2

Якість знятих фото і відео обумовлені високою роздільною здатністю вбудованої камери (12Мп) і об'єктивом із спеціально підібраними оптичним збільшенням.

Всі дані можна переглянути кількома способами:

  • підключившись до сервера;
  • безпосередньо підключившись до табло;
  • на закритому телеграм каналі;
  • за допомогою наданого нами ПЗ..

В SS-2 передбачено кілька способів зберігання фото / відеоматеріалів: внутрішня пам'ять пристрою, FTP сервер, телеграм канал.

Система автоматичного включення червоного світла світлофора

Дана система складається з вбудованого радара і власне світлофора. Табло встановлюється за 300 метрів до світлофора. Призначення радара полягає в тому щоб передавати сигнал включення червоного світла на світлофор в разі перевищення швидкості під'їжджаючого авто. Якщо до перехрестя наближається авто, що перевищує швидкість, то радар зафіксувавши перевищення автоматично включить червоний сигнал світлофора.

Тобто порушник спочатку побачить дізлайк на табло швидкості SSR-2, і в разі якщо не зменшить швидкість, світлофор перемкнеться на червоний і водієві доведеться зупинитися.

Подібний спосіб регулювання руху дуже ефективний. Водій заздалегідь знає що світлофор перемкнеться на червоний і не стане перевищувати швидкість щоб не затримувати себе і інших учасників руху.

Дана система, також може працювати і в іншому напрямку. При наближенні спецтранспорту (швидка допомога, аварійні служби) радар буде включати червоне світло для інших учасників руху, тим самим забезпечуючи спецтранспорту безперешкодний проїзд.

Варто зауважити, що подібні функції оптимальні для незавантажених доріг, наприклад в селі або передмісті, тому вони встановлюються опціонально (тобто за бажанням замовника).

Табло швидкості SSR-2 з сонячною батареєю зображення 3

Цікаві можливості моделі

Прилад оснащений двома кольоровими дисплеями. Перший використовується для виведення на екран значень швидкості, другий - для трансляції анімації (лайк / дізлайк, смайлики).

Передбачена можливість комплектації табло обладнанням для автономної роботи покажчика. При цьому можуть використовуватися два варіанти електропостачання: пристрій безперебійного живлення - забезпечує роботу SS-2 протягом 18 годин, сонячна батарея - застосовується для подачі струму в денний час. Оснащення дозволяє встановлювати дисплей в місцях, де підключення до електромережі неможливо або вимагає значних витрат. 

Табло може транслювати цифровий ряд в трьох колірних режимах: червоний, жовтий, зелений. Зображення подаються на екран в двокольорового гамі: червоний, зелений.

Пристрій фіксує великий обсяг даних і зберігає інформацію в пам'яті. Отриману статистику можна використовувати для аналізу і прийняття управлінських рішень.

Табло швидкості SSR-2 з сонячною батареєю зображення 4  

Можливість вибору статистики за будь-який період часу:

Табло швидкості SSR-2 з сонячною батареєю зображення 5

З відображення максимальної, мінімальної та середньої швидкості:

Табло швидкості SSR-2 з сонячною батареєю зображення 6

Передбачений контроль інтенсивності руху:

Табло швидкості SSR-2 з сонячною батареєю зображення 7

Відображення статистичних даних за кількома табло:

Табло швидкості SSR-2 з сонячною батареєю зображення 8

В SS-2 передбачено кілька способів управління обладнанням: скачування даних і настройка режиму роботи покажчика з невеликої відстані (з автомобіля) по Bluetooth, передача і аналіз статистики по GPRS на будь-який ПК, отримання відомостей через USB.

 Виробником передбачена можливість налаштування десятків параметрів пристрою: яскравості світлодіодів, максимальної і мінімальної швидкості індикації, критичної швидкості, зміни кольору зображень при фіксації порушення.
 Доступ до статистичних даних системи SS-2 недоступний для сторонніх осіб і захищений паролем.

Технічні характеристики

Знак обмеження швидкості 
Зображення знаків 3.29, 3.30, 3.35 на знаках 3.31, 3.32, 3.38, 3.39; типорозмір I і II. P = 600, 700 мм. А = 10, 15 мм.
Відповідає національному стандарту ДСТУ 4100 (2014) «Знаки дорожні. Загальні технічні умови ». Внизу під знаком надрукована чорним шрифтом з висотою букв 100 мм напис «ВАША ШВИДКІСТЬ». Значення знака обмеження по швидкості може бути будь-яким, визначається замовником.
Радар
Частота (К-діапазон) 24,15 ГГц. Дальність: до 120 м. 
Розміщується на висоті близько 3 м. Можлива комплектація покажчика радаром з дистанцією дії до 300 м.
Табло
Конструкція з трьох секцій: дорожній знак і два дисплея зі світлодіодами. Видимість покажчика: до 300 м.
Колір табло чорний або яскраво-жовтий. При виготовленні використані стійкі до УФ-випромінювання матеріали.
Живлення
Для пристроїв / мереж на 180-240 вольт
електромережа, сонячна батарея. Сонячна панель дозволяє використовувати пристрій в денний час на ділянках без підключення до електромережі.
Дисплей 
Висота символів що світяться мінімум 300 мм.
Для подачі зображення на екран використовуються світлодіоди надвисокої яскравості.
Діапазон швидкостей
1-300 км/год
Можливе налаштування діапазону в передбачених межах.
Температура експлуатації
-30...+40 °С


Рекомендовані товари

Теги: Табло швидкості, автономний, дисплей швидкості, електронний знак обмеження швидкості, світлодіодний дисплей, радар, радарний знак обмеження швидкості, світлодіодне табло швидкості, знак зворотного зв'язку з водієм, швидкісне табло.

  • Виробник: GPSM
  • Код товару: SSR-2-SP
  • Наявність: В наличии
  • Гарантія: 12 місяців
Написати відгук
Відгуки покупців 1 отзыв

Написати відгук

Додати фото
Введіть код